-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
To moze ja w pierwszym poscie bee pisać kto i czego potrzebuje? Bedzie łatwiej się znaleźc w wątku - co o tym myślicie?
-
Suzi potrzebuje znowu leków, niektóe z wtedy kupionych się kończą, w poniedziałek trzeba dokupić m.in. Aniclidan... Dodatkowo wedle zalecen usimy zrobić zeskrobiny - jest jakas brzydka infekcja, ale co to moze być - nie wiadomo... Gdzieś na kmpie mam odpis kupna Aniclidanu we wtorek (kupowałam 5 tabletek po 14 zł.) - jak tylko się dogrzebie to wstawie. Czy uważacie, ze coś trzeba zmienić w pierwszej stronie? Osoby z okolic prosimy bardz o koce - tymczasowa pudlica żeżarła wszytsko co było mozliwe - psiaki nie mają na czym leżeć, wiec jeśli ktoś z okolic ma cos takiego u siebie (koce, prześcieradła, zasłonki, poduszki itp.) to bardzo byłybyśmy chętne na taką pomoc...
-
10 MIES HUSKY z ŁAŃCUCHA wykupiona od IDOTY w DS
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']o matko:placz::placz::placz: ja mam Westa od 10 lat!!!! jak moge pomoc????[/QUOTE] Pewnie głownie finansowo, transportowo, tymczasowo i może pilotując sprawę. Trzeba wykupic psa i pewnie gdzies zgłosić :( -
[quote name='Therion']Czy dla jakiegos psa od missieek znalazlo by sie miejsce ?[/QUOTE] Z tego co pisze na grafiku to missieek jest na liście rezerwowej.
-
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[SIZE="7"][FONT="Arial Black"]PILNE!!![/FONT] [SIZE="5"]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!! -
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
BoUnTy replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE] -
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
Wklejam utaj, bo przewija się tutaj multum osób z okolic... [SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
[TG] Psie nieszczęścia - czy ktoś podaruje im dom? Możesz pomóc!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE] Czy mogłabym prosić Pani o przekazanie tego ogloszenia do Pana z auta schroniskowego? -
[SIZE="7"][CENTER][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]PILNE!!![/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/314/b1a635b542e161f4.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="5"][CENTER]W dniu 17.01.2009 r. w Bytomiu w okolicy Rynku ZAGINEŁA SUCZKA RASY SHIH – TZU Fifi ma 6 – miesięcy i jest najlepszym przyjacielem naszej córki. Prosimy o kontakt osobę, która przygarnęła pieska pod nr tel. 793-412-101 [B][COLOR="Red"]Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/CENTER][/SIZE]
-
Tutaj część biżuteryjnego bazarku JOMY ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczna-bizuteria-dla-umierajacej-staronowini-kosztowne-leczenie-do-25-01-a-129173/[/url] A tutaj wedle życzenia wiecej zdjeć Suzi: [IMG]http://images30.fotosik.pl/314/1a51520949f10f33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/444/6a2040a2eec7d549med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/439/7a35ec8cf211ad83med.jpg[/IMG] Wiercipięta straszna, wieć dlatego tylko 3 - reszta nie wyszła...
-
[quote name='kmonika']dzieki kochanym klientom(w wiekszosci studentom UŚ neofilologi) udało mi sie zebrac ok. 200zł:multi:pieniążki przesyłamy w poniedziałek, wielkie dzieki w imieniu Suzi składa punkt ksero i prosimy o wiecej;) Wiecej psiaków? Ok, już się robi :evil_lol: Dziekuje sredecznie w imieniu swoim, Suzi, DT - jest Pani złota osobą! :) Bazarki tez nie idą najgorzej - mogło być lepiej, ale nie jest źle, wiec tylko ściskac kciuki, zeby dobra passa trwała, leki podziałały i sunia mogla dalej wracać do zdrowia :)
-
[quote name='Pyza']Bardzo dobry pomysł. Ale może jeszcze dołożyć informację o cenach leków, w jakiej cenie są, i czy można kupić w internecie? Mój kitek dostaje fortekor(tak jak Twój psiak), i w jednej lecznicy 35 a w drugiej 42zł...[/QUOTE] Tak, tak - ja nie wiem ile kosztują, za wszytskie wymienione płacilam 146 zl., za 5 tabletek Aniclidanu 15 zł. (starcza na 5 dni), wszystkie to jest tak cholernie drogie, a ten wet do którego chodzimy nie uznaje ludzkich odpowiedników, które SĄ! Np. Furosemidum - zawsze tym leczylyśmy psiaki i skutkowało, a teraz musimy kupowac cos 4 x droższego... Ja załozyłam ten wątek, bo wiem, że czasami komus zostaja leki po leczeniu swojeo zwierza, a jakis czynnie działający dom tymczasowy/schronisko tymczasem boryka się z problemem ' skad wziąść fundusze na tak drogie leczenie' Myśmy na lczenie suki od której sa te leki, w ciagu 3 tygodni wydały 400 zł., a to dopiero początek...
-
[quote name='jusstyna85']Bąbel musi mieć profesjonalną sesje zdjęciową...:) Osoba ze schroniska będzie szukała mu domku w Niemczech:loveu: Zdj muszą być perfekcyjne...:) Aukcja wyróżniona nie przynosi żadnych rezultatów...:([/QUOTE] Wszystko ładnie i piknie, ale on jest ciągle w ruchu, więc profesjonalne zdjecia odpadają, bo ledwo sie lustrzanka nastawi to on juz siedzi w innym miejscu :evil_lol:
-
Wiesz co, niekoniecznie -to zalezy. Nietórzy maja mozliwosci, a nie mają kasy, zeby opłacac zwierzeta, szczególnie jeśli tymczas jest masowy. Bo sama zobacz - jeśli w domu tymczasowyym jest min. 4 psy nadprogramowe, większosc starych i chorych (bo w wiekszosci takie są), to skąds brac pieniazki na jedzenie, leczenie itp. jesli osoba u której sa nie pracuje... Ja jestem zdania, ze jeśli chodzi o zycie psa, to każde pieniadze sa warte - jakos trzeba sobie dawać rade...