Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. Mam wyniki MARSA! [SIZE="6"][I][COLOR="DarkOrange"]NOWOTWÓR OKAZAŁ SIE BYĆ NIEZŁOŚLIWYM GRUCZOLAKIEM! [/COLOR][/I][/SIZE]
  2. Prosze bardzo, kopiuje z wątku Kojaka wypociny Ola La ;P [quote name='Ola la'];)Bydzie dobrze beciu.Naprawde jesli to upadnie to juz nic nie powstanie,ze tak powiem:shake: a to zdjatka kojakowych panstwa;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/81/04cacd345fc41413.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/77/387a94cf73d123fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/81/2c5cffa8e38a6843.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/81/8dc8210cda0785f0med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='Ola la'][B][SIZE=6][COLOR=darkgreen]:eviltong:Kochane kobitki Kojak juz grzeje dooopke w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]Panstwo bardzo zadowoleni.[/COLOR] Ja sie prawie popłakałam :) chyba Pani Kojaka takze...on byl nawet dziwnie spokojny przy niej :-D naprawde zakochali sie loudzie. i mamy zaproszenie na herbatki kiedy chcemy ;) zaraz wrzuce zdjecie Kojaka z właścicielami ;) Troche sie za mna chłopina oglądał jak odchodził:placz: no ale mnie już Panstwo nie chcieli adoptowac:diabloti:] i widzita udało sie:eviltong: straszliwie sie ciesze i smutno troche ,ze świra ni mam blisko... ;) DZIEKUJE wszystkim ktorzy wierzyli w Kojaka i starania o domek :*:loveu: Jestescie kochane :* MyrkurDagur a obwijaj obwijaj :eviltong: zrob sie na taliba :-D[/QUOTE] [quote name='Ola la'][B][SIZE=6][COLOR=darkorchid]UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=indigo]Wieści z Kojakowego Domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]najnowsze,najświeższe,najlepsze[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Dzwoniła do mnie rpzed sekunda nowa Pani Kojaka i są właśnie na pierwszym sopacerze.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Zachwyceni szaleńcem.Przychodzi grzecznie do nogi.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Byli tez juz na zakupach.Kupili nowa obrozke,smyczke,szeleczki,smakołyczki ,żarełko,zabaweczki ;)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Teraz tylko pozostaje kąpiel :-D[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Pani jest naprawde przemiła:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]mówi ,ze dzisiaj "Kojakowy dzień" teraz to maja juz Kojakowe życie :multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]No zakochani w chłopaku :P[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]A nie mówiłam :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wsparcie :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Tęsknie strasznie za moim szorstkim dzieciątkiem:cool1:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
  3. Najbardziej problemowy psiak w domku! A tutaj zdjecia naszego szczeniaczka z lasu, niestety mam tylko robione telefonem :( [IMG]http://images47.fotosik.pl/80/2f687c0b5d88ecef.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/79/036506c0e051bf85.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/79/e0e09e99183b8cdc.jpg[/IMG]
  4. Wiesz pewnym to nigdy nie mozna być ;P A co do Hagera vs Kojaka, to rzeczywiscie agrejsi brak, ale Kojakowi za uszami przewinień tez nie brakuje, czyż nie? :P Ahh ja po prostu jestem pesymistką, jesli chodzi o adopcje - za malo rzezywiście fajnych domków, a jak już się trafi fajny, to okazuje sie, ze to pies zawodzi... :/
  5. [quote name='Ola la']hmmmm to moze ANia sie wypowie lepiej???co??? po co jacyś pośrednicy? nie rozumiem:shake: a pozatym napisalam juz rano ze ide na spotkanie kojaka z tym Panem w sprawie adopcji [B]zanim[/B] ANia mowila cos o nie mowieniu... a pozniej bylo cos o dobrych wiesciach wiec co?mam nie pisac? Chyba ludzie chcą wiedziec?Nie sądzisz?wpłacali pieniadze na Kojaka.Martwili sie o niego itd.... Pamietasz może jak ty "podnosilas raban" niemniej kiedy dzwonił pan z ogłoszenia w metrze he?:razz: a Pan ten nawet Kojaka nie widział na żywca. WIec akurat ty nie powinnas miec problemow ze zrozumieniem tej radochy :eviltong: to jest zwykla radosc i gdyby była niezuzasadniona nie odwazylabym sie napisac ani słowa. to tyle[/QUOTE] Ja podnioslam raban z powodu wizyty przedadopcyjnej, a nie samego faktu, ze jest domek chetny, a to zdaje sie różnica jest. Jakby ludzie poczekali jeden dzien to mysle, ze niktby sobie włosów z głowy nie rwał, a wybacz ale z Anią miałyśmy już sytuacje, ze byłyśmy umówione na ten sam dzień, na 'dosłownie za 2 godzinki' i echoo i pod tym wzgledem obie jesteśmy starsznie przesądne, jesli chodzi o zapeszanie. Zresztą kto siedzi w adopcjach to wie jak to wygląda, i wie, ze do końca to nigdy nic pewne nie jest. Ja wydałam na akcji Hagera i pamietasz czy się cieszyłam, ze dom znalazł jak do Ciebie dzwonilam? no i miałam rację bo szybko Hager wrócił. Ale to jest moje zdanie, a nie Ani (tzn. Ani tez, ale wypowiadam się w swoim imieniu, a nie jako pośrednik)
  6. Ola Ania Cię prosiła, żebyś nic nie pisała :/ Nie wiem jak wy, ale ja bym była ostrożna na to, żeby nie zapeszać - w końcu jak narazie Kojak jest u Ani, umowa jeszcze nie podpisana, a i nawet jeśli go zaadoptują to nie ma pewności czy nie zwrócą, tylko robicie sobie nadzieje, a jak będzie czas pokaże, w końcu przyszłość jest niestety zmienna, a Pan w chwili obecnej nie ma żadnych zobowiązań. Mnie szlag trafia gdy widze takie podnoszenie rabanu, w zasadzie narazie o nic, bo to, ze był to jeszcze dla mnie o niczym nie świadczy, poczekajcie z cieszeniem się, aż chłop pojedzie i beda pierwsze informacje z domku, a nie teraz gdy nie wiadomo jak będzie...
  7. Napisał do mnie były Pan Hagerka, powiedział, ze Hager na 99% mial badania trypsyny, i wyszly poprawne. Pani wet. z Brynowa takze dziwiła się, ze mimo wszytsko taki chudy...
  8. [quote name='jotka']Onek mojej siostry ma niewydolność trzustki od urodzenia jak się okazało, po zdiagnozowaniu ma diete mięsną, żadne suche jedzenie, wyłącznie mięso surowe trochę jarzyn, zero zbóż, ale to już z powodu alergii na zboża. Nie można o nim powiedzieć, ze jest okazały, ale już nie jest przeraźliwie chudy. Czy Hager miał robione enzymy trzustkowe?[/QUOTE] szczera? Nie mam pojecia :/ Własnie enzyny trzustkowe zleciłam zbadać (trypsyne) p. Asi z hotelu, oddała do badania koopke i dostała wyniki, że poprawne, ale na wynikach pisze 'trawnosc', wiec czy to to samo...
  9. [quote name='Klementynkaa']ale ja nigdzie nie napisałam, że HAGER ma biegunkę :) nie ma, robi piękne qupony! pytałam w kontekście tego, że dużo je a mało przybiera na wadze![/QUOTE] A to ci dopiero, Hager nie ma bigunek? Super ;) Żarok straszny, już i tak ladnie wyglada, bo domek go bardzo podtuczył, ale czy wiecej da radę przytyć... Nie wiem, moze ty masz jakiegoś zaufanego weterynarza, który mógłby coś doradzić... A moze to pokarmu trzebaby podawac mu nienasycone kwasy tłuszcowe (omegan, lub różnorakie kapsułki do kupienia w aptece z Omega-3, Omga-6, DHA)
  10. Wszystkie tymczasy zapsione :( Czy to sie kiedyś skończy? Ja niestety też nie pmoge inaczej jak w podrzucaniu wątku - mam owczarka nadbagażowego, więc odpada :(
  11. [quote name='Klementynkaa']HAGEREK się przypomina! ma wilczy apetyt! czy on miał jakieś badania robione w kontekście przyswajalności pokarmu?[/QUOTE] Miał - wynik powinien byc w ksiazeczcę, albo raczej karteczka z napisem 'trwanośc poprawna' ;| Po prostu Hager musi jeśc jedne żarło, każde nowe powodu biegunki... Mozna badac dalej w tym kierunku - lamblie itp., no ale tak jak mówie n trawnosc juz miał, odrobaczony tez był, wiec chyb tylko to zostaje... Hager z beigunkami boryka sie od zawsze...
  12. Dostałam 361,50 zł. wpłaty na dalsze leczenie Marsika - pozostałosc po osklapowanej suni z Rudy! Dziekuję serdecznie justnie85 i Piance!
  13. [quote name='Holly1']Szybko doszło, cieszę się:multi:.Są regulowane więc jak przytyje ,chyba nie będzie problemu.Sąsiadów Bounty olej...tylko nie zakładaj Marsowi kagańca,chyba gołym okiem widać że jest po przejściach.Jak co to mandat biore na siebie:eviltong:[/QUOTE] lewam ile mogę, no ale w końcu jak Mars wydobrzeje kaganiec bede musiała kupic, ja takich dużuch na jego ryjek nie mam ;) Juz są maksymalnie wyregulowane i są 'na styk' ;)
  14. Marsik jeszcze raz dziękuje cioteczce Holly za śliczny zestawik ;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/75/03d1d77fb1626882med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/75/7ee68611218e8e92med.jpg[/IMG] :multi:
  15. Marsik dziekuje cioteczce Holly za sliczne szelki, sa 'jak ulał' - troszkę prytyje i bedzie klops ;P Wieczorem wstawie zdjecia w ślicznym kompleciku :) smyczki nie trzeba było wysyłać, dziękuje :)
  16. [quote name='Diora']Dziewczyny, widzę ,że Hagerowi potrzebna jest kasa. Mam parę rzeczy na bazarek, tylko nie umiem go wystawić :oops: Jeżeli ktoś mógłby mi napisać jak to się robi, a potem ewentualnie coś sprzedam, to wszystkie pieniążki chcę przeznaczyć na tego pieska :p[/QUOTE] ja pomoge, napisałam juz na PW
  17. Obiecałam rachunki: [IMG]http://images42.fotosik.pl/71/6e16544814e02ccamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/75/19a92495f2171319med.jpg[/IMG] Jakis czas temu mówiłam o tym, ze dostalyśmy od mojej znajomej kilka prześcieradeł itp., w tym takze była kolderka dla dzieciaczków, zrobiłam z niej takie oto legowisko (po części z musu, bo Mars zeżarł boki ;P): [IMG]http://images38.fotosik.pl/71/6ffe98aad839864cmed.jpg[/IMG] Zanose je do Ani, zmieści sie na nim połowa gromady ;) Dzisiaj wysłuchałam od sądiadów: "że Mars bez kagańca chodzi, ze tyle psów i kazdy to gorszy, że oni sobie tego nie życza i zadzwonia na policje ;|" Gowny mpwoodem oczywiscie był Mars bez kagańca, ale jak ja mu mam teraz ubrać kaganiec? Choć fakt jest faktem, że chyba bedziemy musieli się w taki ubezpieczyćna wszelki wypadek, ale to dopiero za jakis czas - po otrzymaniu wyników, albo powieskzeniu salda konta Marsika, czyż nie? :) Ja dostane cholery z tymi sąsidami (a oni defacto ze mną), żadnego psa się nie doczepili tylko najpokojniejszego jakiego miałam - Marsa :D
  18. [quote name='Klementynkaa'] myślę że SCC jest baaardzo hardcorowym miejscem dla każdego zwierzaka...[/QUOTE] Fakt, rzeczywiście to racja, ale na akcjach spotykałam się z wieloma psami i tak hardcorowych jak Hager chyba jeszcze nie było, a wiesz sama, ze psy ze schronu sa trudne do 'określenia. Jedyny taki uciążliwy psiak na akcji to był niegdyś Pogo, ale to 3x mniejszy kaliber ;P
  19. Generalnie ja myślę, ze Hager jeszcze nie pokazuje wszystkie, albo... raczej inaczej zachowuje sie pod okiem naprawdę osób doświadczonych, a inaczej w rękach zwykłego śmiertelnika, który popełnia błędy - generalnie ja radze sobie z różnymi psami, a z nim rady raczej bym sobie nie dała. Poza tym kto był na akcji to doskonale widział, ze Hager rzucał sie na każdego przechodnia, o podejściu nie było mowy, a przecież nie w każdej sytuacji jest możliwość dużego terenu, ot choćby gdy musi sie isc przez centrum miasta, gdzie jest duże zagęszczenie ludzi.
  20. Dzisiaj Maks mial przekłuwany krawiak, dostał leki i nastepna wizyta w czwartek, zobaczymy czy podawanie leków pomoże. Kupilam dzisiaj ryż i kości roślinne w lidlu i płącilam niecałe ok. 16 zł. (mam rachunek - jutro wsszytsko w rozliczeniu zaaktualizuje), a w aptece na leki wydałam 29,60 zł. (Cyclonamina i Aescin), za weta i leki w gabinecie placiłam standardowo 10 zł. Wyników nadal nie ma... Dostałąm 2 wpłąty - 20 zł. od grzenki, i 30 od Lary ;) Dziękuję :loveu: Holly dziękuję za szelki, bede czekac, moze to ułatwi nam spacery, bo narazie sympatycznie to wyląda :roll:
  21. Niestety Suzi coś ostatnio niedomaga - kaszelek znowu ją łapie, chyba przestaje reagowac na leczenie serduszkowe. Będziemy muisłąy za jakis czas powtórzyc badania EKG, bo bez tego ani rusz, ale narazie wali nam sie na głowę tone innych rzeczy i nie dajemy rady :oops:
  22. [quote name='maciaszek']A co ze sterylką Shiry? Była w ogóle :roll:? Bo widzę, że na jej koncie jest 210 zł, niewydanych. Zapraszam na bazarek, między innymi na Wasze psiaki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cieple-ubranko-dla-psa-bibeloty-obrazki-na-3-cele-do-14-03-kup-teraz-132602/[/url][/QUOTE] Sterylizacji Shiry nie było, aczkolwiek pieniazki są i chciałabym, żeby były, gdyż ona napewno sie odbedzie (poza tym ludzie wpłacali tez bezposrednio na ten cel). Tutaj była taka sprawa, że w parę dni przed sterylizacją pan Shiry stracił prace i panstwo bardzo mnie prosili o 'odroczenie terminu' do czasu drugiej cieczki (bo wcześniej byłoby za blisko, bezpośrednio po cieczce nie można). Shira teraz niebawem powinna cieczkę dostać, odczeka sie potem miesiac i ciach. Mam nadzieję, ze wtedy wypadli bo wyraźnie czuje, ze państwo się łamią - chyba sie boją operacji. będe musiała pojechac z nimi porozmawiać... Bazarek na Marsa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ogromny-bazar-dla-marsa-owczarka-z-nowotworem-do-6-02-a-132603/#post11883034[/url] PS. Dopiero teraz doczytalam, że wystawiłas Kasiu dla nas bazarek, dziękuję serdecznie :loveu: PS2. Siedze cały czas z psami, albo na kompie, a powinnam się uczyć :evil_lol:
  23. [quote name='__Lara'][B]Bounty[/B], widzę, że macie dużo wydatków...na jedną głowę to sporo za dużo! Dorzucę się trochę tylko podaj mi proszę nr konta na PW :) No i trzymam mocno kciuki za Marsa! oby było dobrze! miejmy nadzieję, że to nowotwór łagodny![/QUOTE] Dziekuję ;) Podam numer na Pw :loveu: Wiesz tak na dobrą sprawe to bardzo duzo osób nam pomaga stale, ale niestety wydatków jest wiecej niż 'wpływów', dlatego bede wdzieczna za kazdy grosz na Marsiczka - jak wiadomo on nie jest u mnie na płatnym Dt, nie pobieram za niego zanych opłat oprócz tych zwiazanych z utrzymaniem i leczeniem, o czym piszę w rozlieczeniach...
×
×
  • Create New...