-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Tak, skoro jest już w domku, choć nie musisz - jakby ktoś się odzywał w jej sprawie, to zawsze czeka jej córka podobna do niej - Pepsi ;) -
Ciesze się, że Cola w domku. Szkoda, że muszkieterkom się nie udało - bardzo fajna psinka, ta ciemniejsza muszkieterka. Wylękniona, ale kontaktowa, nawet powolutku zaczęła łapac komendę 'siad', no ale smaczki musiały być ;) Zapadła mi w serce :)
-
Super, że dzisiaj bilans lepszy... Czy ktoś wie dokładnie jakie psiaki?
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
belu możesz podać wątek? Napisze do dziewczyn ze skarbonkowej i zobaczymy czy zgodzą się te 150zł. przekazać na operacje Onki, co o tym myślisz? -
Kochana ona ma tekst do ogłoszeń. A mnie już nie wzrusza to co innych wzrusza i ludziom po prostu nie chce się czytać historii długich niż na 1/4 strony. Takie ja odnoszę wrażenie widząc co się dzieje. Lepiej te pieniążki za tekst zamówiony itp. przeznaczyć na ogłoszenie w jakieś gazecie... Chociaz moge się mylić, to moje subiektywne odczucie ;>
-
Zdjecia mnie się nie wyświetlają. Pochwale Darie i [B]Torkę [/B]- Torka brała udział w akcji krwiodawstwa psiego 'Ratuję życie' ;) U mnie wiele się dzieje od rozerwania duetu. Ciagle mam jakieś psy i wiadomosci ostarych podopiecznych oczywiście ;> Mam streszczac? W sumie mam podły humor wiec moge popisac o czymś przyjmenym. A więc pare dni temu dzwoniła do mnie Pani od[B] Dżekusia[/B] - Magda. Dżekuś ma robione badania. Dzisiaj będzie miał robiony porzadek z żebami. Niestety Dżekusiowi dają popalić problemy ze stawami - no ale cóż, to już 6-7 letni owczarek. W tym wieku i u tej rasy takie problemy się zdarzają. Dżek oczywiscie rozpieszczona menda. Cukierki wyjada z torebki Magdy ;) Dostał ostatnio nową leżankę i ze szczęscia omal nie zwariował - tak spodobało mu sie legowisko, że nie chce spac z Magda w łózku ;) Widzac leżankę od razu wiedział, że jest dla niego i chciał zjeść Magde z radości, żeby mu ta leżankę wreszcie dała ;) W najblizszym czasie będą jego zdjecia, bo wybieram się jełopa odwiedzić - mój Dżekitek <love> Także w tym samym dniu co rozmawiałam z Magdą (to chyba był wtorek w tym tygodniu) dzwoniłam do Państwa Marsika. Marsik jest jak członek rodziny. Jest kochany. Jest bardzo dostojny i ułożony. Pan jest bardzo z niego zadowolony! No i wreszcie przytyło psisko, na tyle, że można powiedzieć, że to prawie owczarek. Ahhhh jak ja za nim tęsknie! :( Byłam też w schronisku u Rudzie Śląskiej i wiem co u Bąbelka, który pojechal do Niemiec. Bąbelek ma się dobrze. Niestety zaraz po adopcji została u niego wykryta choroba serduszka. Bąbelek caly czas jest leczony, ale Państwo bardzo go kochają i nie chcą, aby cos mu się stało. Narazie trzyma się bardzo dobrze, bo choroba została bardzo wcześnie wykryta. Bąbel nadal jest żywiołowym i zabawowym staruszkiem, który nadal nie potrafi zrzucić nawet 1 kg. ;> Czyli parówka jak była tak jest ;) Papużka [B]FIGO[/B] - nierozłączka niestety nie żyje. Zdechła z niewiadomych przyczyn. [B]Kiba[/B] niestety tez niedomaga. Druga - sprawna przednia łapka już inie wytrzymuje jej cieżaru i niedoborów witamin, które osłabiły jej kości w okresie zanim do mnie trafiła. Konsultacje z dorbymi ortopedami przyniosły wyrok - nic nie da się zrobić. Łapka jeśli wytrzyma sprawna przez najbliższy rok to bedzie cud. [B] U Pandy[/B] oczywiscie wszytsko w porządku. Hasa wraz z innymi psami po ogródku blond_pink ;) [B]U Dory[/B] też dobrze. Nie dawno w domku Dory urodził się kolejny Dzidziuś. Dorcia się przeprowadzała. A narazie to tyle ;>
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
WItajta. Ze sterylek nici - jedna suka urodzila, szczeniaki 'zniknęły'. Druga nie jest w ciaży. Niestety córka Pana B bardzo nam uprzysza życie i ja wycofuje się ze wspólpracy, bo to działa na zasadzie 'dajcie jak najwięcej i spier....lać'. Pan B to dobry i uczuciwy człowie, ale dopóki jego córki tak nim manipulują to nic tam po nas... Są zwierzeta w większej potrzebie. Pan B kasze jeszcze ode mnie dostanie. Co robimy z pieniadzmi? To pytanie dla wpłacających? Oczywiście 100 zł. trzeba zwrócić na skarbonkę kundelkową, a myslę, że może wartoby nadpłacić - w końcu wszystkie psiaki nasze są, a jednak skarbonka bez pytań rzuciła się z pomocą. Myślalam o tym, zeby podzielić te piniążki taK: 150 zł. - skarbonka kundelkowa 150 zl. - Tinka z tego watku, która już rok czeka na dom i niestety brakuje jej pieniadzy na hotel http://www.dogomania.pl/threads/172942-Dogomania-po-raz-drugi-zostawia-Tink%C4%99.-Brakuje-deklaracji-na-hotel/page87 Ale oczywiscie decyzja nalezy do wpłacających, ja tylko podsuwam sugestie ;> -
Tak naprawdę ja myślę, że kryzys finansowy Tiny nie jest spowodowany tymi 2 osobami, które nie wpłacają, i tymi co się znaczaco spóźniają z wpłatami [a są takie, które wysyłają nieregularnie powiedzmy co 2-3 m-ce swoje deklaracje, ale w formie opóźnienia] tylko te dodatkowe wydatki - niestety teraz płacilyśmy za ogłoszenia prawie 20 zl., za obrożę dla Tinki 41 zł. i przyjdzie nam zapłacić za środek na odrobaczenie ok. 15 zl. Także bierzmy tez to pod uwagę. Myślę, że po prostu trzeba intensywnie zabrać się za bazarki i poszukać nowych, świeżych deklaracji. Deklaracje na hotel. Fajnie gdyby uzbierało się ich o 30 zł. więcej niż mamy do opłącenia za hotel, żeby miec rezerwe 'gdyby coś'. A bazarkowe pieniążki przeznaczać tylko na ogłoszenia i na inne wydatki 'pozahotelowe'. Także zrobiłoby sie dwie skarpety. Co o tym myślicicie? Bo dla mnie bez sensu jest wysyłanie kolejnych przypomnieć. Do osób niepłacących przypomnienia juz poszły jakiś czas temu, także bez sensu. Jak ktoś się wycofał - jego wola, to w naszej kwestii leży, żeby uzupełnić te luki... Ja wystawie niebawem bazarek. Narazie Tincia jest bezpiecznie opłacona, ogłoszenie w gazecie tez jej zrobiłam - na swój koszt. Napisze do moderatora, aby przydzielił mi 1 post - pierwsza strona musi zachęcać do odwiedzenia naszej Tineczki...
-
TERESKO twoje wpłaty doszły, tylko, że na konto rodziców i dopiero parę dni temu to zauważyłam, także za to serdecznie przepraszam. Ja mam w dokumentach rozliczenia comiesięczne - teraz nie ma mnie w domu, ale wieczorem przesle i jeszcze je uporzadkuje miesiacami. Bo ja wkładałam to tak, że nawet jak byl dopiesek że za 2 m-ce to wkładałam to do rozliczenia wplat teraźniejszych, żeby pokrywać hotel... Nie wiem jak mam liczyć coś takiego jak ktoś w 1 m-cu wpłacił więcej niż deklarował, ale nie napisał, że np. za 2 m-ce, to liczyć to jako jedna czy rozłożyć na dług, czy jak myślicie?
-
[quote name='Piromanka']Tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172942-Dogomania-po-raz-drugi-zostawia-Tinkę.-Brakuje-deklaracji-na-hotel/page48[/url] Do tego przez kilka miesięcy regularne wyróżnione Allegro, sponsorowane przez Megii1. I nic................[/QUOTE] I tutaj nowe 1. bono-polska.pl 2. ojej.pl 3. pineska.pl 4. animalia.pl 5. gumtree.pl 6. vetmozga.pl 7. petworld.pl 8. autogielda.pl 9. adopcjapsa.pl 10. rozglos.net 11. anonseogloszenia.pl 12. najpewniej.pl 13. mammisia.pl 14. petsy.pl 15. vendito.pl 16. e-zwierzak.pl 17. adpedia.pl 18. olx.pl 19. szybko-sprzedam.pl 20. sprzedasz.pl 21. tablica.com 22. pchlitarg.info.pl 23. neeon.pl 24. bstok.pl 25. ogloszenia.e-podlasie.pl 26. ogloszenia.jard.pl 27. bialystok.biz.pl 28. gieldabialystok.pl 29. gielda.bai.pl 30. twoje-ogloszenia.pl 31. ogloszenia.trojmiasto.pl 32. kupsprzedaj.pl 33. twoje-x.net 34. ogloszenia-szczecin.webas.pl 35. ogloszenia.tasdj.pl 36. kupiepsa.pl 37. ale.gratka.pl 38. przygarnijzwierzaka.pl 39. morusek.pl 40. kokosy.pl 41. cafeanimal.pl 42. drobne.centrumofert.pl 43. argetto.pl 44. krakusik.pl 45. owi.pl 46. dwukropek.pl 47. aleokazja.pl 48. szerlok.pl 49. anonse.com 50. i-bazar.pl 51. ojoj.pl 52. info-krakow.pl 53. adsy.pl 54. eoferty.com.pl 55. portalogloszen.pl 56. spacerek.net 57. bardzi.pl 58. top-ogloszenia.com 59. oglosili.pl 60. oglosze.pl 61. offer.pl 62. mamoferte.pl 63. wybierzmiska.pl 64. darmobranie.pl 65. fistak.pl 66. bazarek.biz 67. wa.stacja.biz 68. twojeanonse.com 69. sogl.pl 70. tlenek.pl 71. psiamania.pl 72. katowice.cwirek.pl 73. gablota.com 74. aukcjezwierzat.pl
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='leonarda']No, ja już je znalazłam wczoraj na stronie fundacji. Tylko sama się zastanowiłam, jak z tą wielkością... Napiszę maila w odpowiedzi na ogłoszenie i podam linka do strony, wspomnę też o akcji. Tylko, prawdę mówiąc, lepsze byłyby zdjęcia, na których więcej widać. Czy te psinki od Lusi już trochę podrosły? Nie w sensie wielkości, tylko wieku?[/QUOTE] Szczeniaki lusie mają obecnie ok. 5 tygodni. Tak jak na stronie do adopcji po 1 maja. -
Czy ja bym tez mogła prosić o wyrobienie nowego identyfikatora - takiego malutkiego, bo ja mam jeszcze stary.... :(
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Tak, jako jedyny... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ok. 4-5 lat. Niestety jednak konieczne będą także ogłoszenia dla szczeniąt, bo narazie mimo allegra wyróżnionego cisza... Przykra jest taka cisza... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dobrze, dziękuję - tylko gdybyś mogła jakoś zmienić tekst do ogloszeń - po prostu zredagować, rozszerzyć to byłabym wdzięczna. Ten na stonie jakiś taki niezachęcający. Wpisuję Cię do łatka. -
A jest już jakis termin ustalony wizyty?
-
3 letni merlak w typie doga niemieckiego szuka stałego kąta
BoUnTy replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Gluciu czy Merlak ma jakieś ogłoszenia? -
Klaudiaaa czy moglabym prosic o większe zdjecia [w oryginalnym rozmiarze] na maila [email][email protected][/email]? Prześlij tez do Gluci, żeby mogla zaaktualizować zdjęcia na stronie - te domowe bardziej zachęcają. Czy byłabyś w stanie zrobić Nutce ogłoszenia?
-
ojjj Teoś, Teoś - taki super psiak z Ciebie, a tak już długo czekasz... :( Do mnie dzownią w Twojej sprawie, ale zwykle jelopy jakies, z którymi nawet nie rozmawiam tylko zbywam od razu ;) Byle komu nie oddamy!