Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. T?aki sliczny psiak, a taki mały odzew - mam nadzieję, że po tym allegro wyróżnionym coś się znajdzie... Jest jakis odezw z tego allegro szczeniąt?
  2. Narazie kiepsko nam idą te adopcji, choć powoli widzę, że zaczyna coś leciutko ruszać :)
  3. Wybacz - zepsul mi się komputer w domku. Zaraz wyśle te sms'y, zeby wyróżnić. Czy już wiadomo coś nt. adopcji poogłoszeniowych? Wiem, że z ogłoszeń poszła Perełka. Wczoraj do Jarka odesłałam super kobitkę w sprawie adopcji Laluni - babka naprawdę zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, i nie zraziło jej to, że Lala jest lękliwa i moze kąsać. Pani jest zza granicy, ale wraca do Polski niebawem. A co z domkiem dla Teodora? Został sprawdzony? wyszło coś z tego? Publikacjo czy coś ruszyło w sprawie adopcji szczeniaków po tych ogłoszeniach? Bo u mnie nawet na dorosłe psiaczki widać jest jakiś odzew, wiec co dopiero na szczeniaki... Hmmm... zorientowałam się troszkę, jak wygląda sprawa ogłoszeń i do ogłaszania na teraz są jeszcze: Kuba - BoUnTy Lalunia Lusia (bez szczeniat) - _Lara?? Maja - BoUnTy Nutka - Rybka_36/klaudiaa Pinokio Muszkieterki - Rybka_36 Łatek - Kisiaraf A niebawem psy, których na stronie nie ma: Lucky Labladorka Jamnik Zapisałam deklaracje, kto chcial oglaszac kogo... Dobrze napisałam?
  4. Tak naprawdę to takie zmiany na ogonie i kroczu są zwykle spowodowane często gesto hormonalnymi w obrębie albo kory nadnerczy, albo tarczycy. Nie próbowałabym bez diagnozy podawać 'byle jakiego preparatu bo innej suce pomogło' bo możecie poważnie zaszkodzić. Napiszcie tutaj jak będziecie wiedzieć jaki to preparat, to jest tutaj wiele ciotek weterynarzy, technicy itp. to podpowiedzą. Ja bym spróbowała metody TERESY BORCZ. Można też ew. podziałac na zmiany skórne Neomecyną lub maśc dowymienna [oczywiscie dowymiennie u krów, normalnie się smaruje], tylko, że to podziala na ewentualne prątki, gronkowce itp. - ale Neomecyna dziala szybko, wiec jesli to to jest powodem [ a ja osobiście aptzrąc na zdjecia powiedziałabym, że to jednak te hormony], no to zejdzie...
  5. Narazie nie chce nic pisać, bo nad tym pracujemy, ale z tymi ludźmi jak grochem o ścianę :/ No szlag człowieka trafiaaaaa po prostu i chyba sie wycofiemy, bo już nie można - próbowałyśmy już chyba wszelkich sposobow... Dzisiaj zrobie rozliczenie. Jeśli termin sterylki nie wyali na srodę, to przeleje pieniążki wpłacone na psy Pana B na jakiegoś innego psiaka - wpłacający wybierze [no chyba, że woli wtedy zwrot to też niech napisze] [B]Wpłaty:[/B] 10 zł. - Brysio 20 zł. - Agata M - Łódź 20 zł. - bico 50 zł. - kmurdz 100 zł. - kundelkowa skarbonka 100 zł. - Maruda [B]SALDO KOŃCOWE: 300 zł.[/B]
  6. Moniczko wszystko pisze. Od 30 marca do 30 kwietnia.
  7. Robimy co mozemy, niestety mamy poważne utrudnienia...
  8. 2 tak mam wyróżnić tym samym kodem?
  9. Wiesz, ja wystawiam za 50 zl. co 2 tygodnie. Nie jestem w stanie tego płacić, ale wystawiam tez allegro cegiełkowe, ale z tym wiadomo - raz jest raz nie ma. Ostatnie allegra udało sie tak pokryć, teraźniejsze raczej nie. Narazie Fundacja nie poniosła żadnych kosztów związanych z allegro, ale jest sponsorka, która sie zobowiązała pokrywać te koszta jeśli nie pójdzie allegro cegiełkowe.
  10. [B]Marzec - Kwiecień (30.03 - 30.04) [/B] [B] Wpłaty:[/B] + 94,45 - z poprzedniego m-ca + 10 zl. - bella51 + 5 zł. - grzenka + 1 zl. - Bjuta + 100 zł. - natalijo (za III i IV) + 20 zł. - Monika z Katowic + 50 zł. - Leyla + 5 zł. - Ewa K. + 40 zł. - Bumerang (za V i VI) [B] Wypłaty:[/B] - 270 zł. - hotelowanie [B] SALDO KOŃCOWE: 55,45[/B]
  11. To nie tak dużo. Fundacja płaci za allegro, a raczej sponsorka za co dziękuje serdecznie, także podaj mi 2 kody i wyróżnię zarówno Sabe, jak i Misia prywatnie ;> Więcej nie dam rady... ;]
  12. Nie zrobiłam, bo ja nie robie ale.gratek ;> Ile kosztuje taki sms?
  13. Fotki powinny być w tym tygodniu. Publikacja ma jechać i porobić aktualne zdjęcia, ale jeszcze nie dokładnie wie kiedy - także może z muszkieterkami się parę dni wstrzymać i ogłoszenia zrobić z już nowymi zdjęciami.
  14. Dzieki, wystarczy! ;*** Allegro Cola i dzieciaczki maja zrobione - zbiorowe szczeniece... Są także tam mamusie naszych szczylków... Wrzucam na 1 stronę z datą
  15. Nie czarujmy się, często 3 ogłoszenia nie wystarczą, a potem nikt nie chce robić kolejnych 'no bo ktoś się tym zajmuje' - pod tym względem nie ogarniemy. Myślę, że to nie jest duże poświecenie wystawiać ogłoszenia jednemu psiakowi, zamiast 10 - tyle samo roboty, a wiemy, gdzie i jaki psiak ma dokładne ogłoszenia - znamy dokładne daty, wiec wiemy kiedy nadejdzie potrzeba odświeżania [zwykle terminy sa 2 tygodniowe]. Ja bee wszystko notować na 1 stronie łącznie z datami wystawienia. Chodzi przede wszystkim o naszą wygodę. No i wolontariuszowi tez jest łatwiej. Ja teraz ogarniam Lalunie, bo myślę, że Sabie i Miśkowi tyle ogłoszeń wystarczy. W tłumie 40 psiaków nie możemy sobie pozwolić na bardzo duże rozdrabnianie, chyba, że te adopcyjne wszystkie będą już poogłaszane i ktoś się będzie nudzic, co postanowi wykorzystać na dorabianie ogłoszeń... ;>
  16. Ciesze sie, że Eciulka dobrze trafiła i Państwo się nia dobrze opiekują i poświęcają jej tyle czasu i wycieczek ;)
  17. Rybko kontakt prosze podaj na publikacje (nie wiem czy masz) lub ewentualnie na mnie, ale ja wiem niewiele więcej co wszyscy, a publikacja często na Maciejach siedzi, więc ma możliwości być na bieżąco... Nie dostałaś zdjeć mamy czyli Coli czy Lusie? Podaj maila, to ja zapisze na dysku te ze strony i Ci prześle takie jak tam są, jeśli to Cię ratuje... Kochani proszę o to, aby osoby robiące ogłoszenia psiaków nie brały paru psiaków i nie robiły każdemu psiaczkowi po 3 ogłoszenia, tylko robił jednego psiaka, a konkretnie, bo później nie będziemy w stanie tego ogarnąć. Rybko jeśli mogę coś jeszcze zaproponować, to moze lepiej ogłaszać same mamusie bez szczeniąt, bo szczeniaki je przyćmią - szczeniory z mamusiami maja allegro wyróżnione, a to zwykle przy adopcji szczeniaków wystarcza, aby był popyt... Kolejne ogłoszenia: Saba: [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.gielda.bai.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.vetmozga.com[/url] Misiek: [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.wegetarianie.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.vetmozga.com[/url]
  18. Myslmy zdecydowały, że suczek nie wydamy do adopcji tylko pomożemy w sterylizacji, żeby się nie mnożyły, gdyż Pan napewno za parę miesięcy przyciągnąłby cos w puste miejsca... Schronisko to nie jest rozwiązanie. Bellu chyba ten mój telefon możesz uznać za nieaktualny, CK ma przepełnienie, nie ma gdzie ich przetrzymać :/ Pan pozbył się 1 suki, nie wiem co z nią zrobił - znajomemu ponoć oddał. Czy wierze w to? Tak, bo wiem, że Pan troszczy sie o te psiaczki, tylko czy znajomy równie bardzo...? Tak wiec Zostały 2 suki i 2 psy.
  19. No własnie też tak mysle, dlatego uważam to za stratę czasu... ;> Ogłoszenia - narazie tyle... Saba: [url]http://www.allegro.pl[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl[/url] [url]http://www.adopcje.org[/url] [url]http://kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.mojpupil.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.spacerek.net[/url] [url]www.przygarnij.pl[/url] [url]www.nasipupile.pl[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl[/url] Misiek: [url]http://www.eoferty.com.pl[/url] [url]http://www.adopcje.org[/url] [url]http://kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.mojpupil.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.spacerek.net[/url] [url]www.przygarnij.pl[/url] [url]www.nasipupile.pl[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url]
  20. Nic mi nie wiadomo, aby mialy watki, wiec chyba nie... Myślisz, że trzebaby zrobić? Kochana Ty się zajmij tak jak pisałaś w PW dożkami Twoimi, a ja się zajmę Sabą i Miśkiem zamiast Laluni. Już zaczęłam - narazie kiepściutko, ale zawsze ruszyłam z miejsca... ;> W każdym razie trzeba to wszystko szybko ogarnąć i poogłaszać, bo Macieje zaraz się rozlecą z przepelnienia... KTO JESZCZE POMOŻE W OGŁOSZENIACH NAWET 1 PSA!?
  21. Allegro Perełki zamieniłam na allegro Saby. Wystawiłam także allegro zbiorowe wyrożnione szczeniakom fundacyjnym [coli i maluszkom, lusie i dziaciaczkom, Twisterowi, Zuzi i Zycie oraz Muszkieterkom]. Pilnie do ogłoszenia jest Misiek i Saba, ktoś może to ogarnąć? Rybko co z ogłoszeniami szczeniąt, pojawi się coś? _Laro ok - ja też zawalona robota i ledwo wyrabiam robić allegra... Napisałam tekst dla Saby i Miśka. Kontakt moze byc podany na mnie dla wstępnego przesiewu chętnych. [QUOTE]Saba to niezwykle ciekawej urody suka, w wieku ok. 2 lat. Jest sporej wielkości [małego owczarka niemieckiego], a jej sierść lśni w pięknych karmelowo-czekoladowych pręgach. Sunia wraz z towarzyszami została odebrana 'Wróżce będzińskiej' podczas interwencji Fundacji S.O.S dla zwierząt z Chorzowa. Saba całe swoje życie spędziła w klatce o wymiarach 1mx1m, nigdy nikt nie chciał dać jej miłości, na którą tak bardzo zasługuje. [U][I] PROSIMY DAJ JEJ KAWAŁEK SWOJEGO SERCA![/I][/U] [B]TAK BYŁO WCZEŚNIEJ[/B] [B]REPORTAŻ TV:[/B] [url]http://www.tvs.pl/informacje/21415/[/url] Saba waga 35 kilo, kiedyś rzekomo agresywna suka. Chora. U Saby został zauważony guz, przeszkadzający w normalnym funkcjonowaniu, zwisał, był obciążeniem - przypuszczano, że to rak, na szczęście guz okazał się być niezłośliwym gruczolakiem skóry, który został w całości usunięty. [B]TAK JEST DZISIAJ[/B] Saba jest to pogodna, ciesząca się z każdego spaceru, uwielbiająca zabawy z ludźmi, zdrowa suka. Takie przemiany najbardziej nas cieszą. Są dowodem na to, że złe demony tkwią w człowieku, nie w psie. Dzisiaj po tej przemianie jesteśmy pewni, że Saba będzie dobrym kompanem dla człowieka, który da jej odrobinę czułości i poczucie bezpieczeństwa. Saba pięknie chodzi przy nodze, jest posłuszna, nie nadaje się na kompana dużych psów - informacje o psach małych nie sa sprawdzone. Nadaje się do domu z starszymi dziećmi POD WARUNKIEM, że z psem będzie wychodzić na spacery osoba dorosła!!! Saba często bardzo ciągnie na smyczy - jeszcze nie wszystkiego się nauczyła, i to będzie już zadaniem przyszłych właścicieli nauczyć ją psietykiety. Z racji tego, że suka przebywa w kojcowym hotelu nie mamy pewnych informacji co do utrzymywania czystości, możemy jednak domniemywać, ze właśnie tak będzie i Saba będzie grzecznie załatwiać się na dworze, gdyż w załatwia się poza swoim legowiskiem. Szukamy dla niej konsekwentnego domu, który zapewni jej wiele ciepła i swobody, oraz będzie kochał ponad wszystko. [B] Kontakt 600 044 591 e-mail: [email][email protected][/email][/B][/QUOTE] Misiek [QUOTE]Misiek jest to średniej wielkości pies 'owczarkopodobny'. Ot taki zwyczajny 'misiek' jakiego każdy pamięta z dzieciństwa. Mimo, iż imię oraz wygląd są przeciętne, to jest też coś co go wyróżnia spośród wszystkich innych 'miśków', ale ta 'tajemnica' zostanie przekazana dopiero przyszłemu właścicielowi. Misiek będzie idealnym kompanem dla aktywnej osoby, która odda mu kawałek swojego serca, ciepłe spanie i pełną miskę. Nadaje się także do pilnowania terenu z zastrzeżeniem, że pies nie zostanie wydany na łańcuch, czy też na niezabezpieczony teren. Obowiązkiem właściciela, który przyjmie Misiaczka do pilnowania posesji jest stworzenie mu godnych warunków - zapewnienie ciepłej budy, oraz najlepiej kojca. Misiek uwielbia psie harce i zabawy. Jest bardzo żywiołowy, dlatego potrzebuje dużo ruchu. Jest bardzo posłuszny - pies niemal idealny. Przychodzi na zawołanie. Charakterystyką Misiaczka jest bardzo miękkie i gęste futerko oraz wiecznie uśmiechnięta mordka. Jest to pies, który cieszy się całym sobą i dziękuje za życie. Misiaczek jest to wspaniały pies, który na pewno solidnie odwdzięczy się za zainteresowanie właśnie nim. [B] DAJ DOM i POKOCHAJ MISIACZKA![/B] [U][B] Kontakt w sprawie adopcji: 600 044 591 e-mai: [email protected][/B][/U]l[/QUOTE]
  22. Ja uważam, że tutaj wizyta jest niezbędna dośc szybko ze względu na niepodpisana umowę adopcyjną. Klaudiu 8 miesięcy to uwierz mi nie jest długo. Niektórzy siedza w tym latami i troszkę razi jak wypowiadasz się o sobie w tonie guru - wybacz [to nie jest uszczypliwe, ale uważaj na to jak piszesz, bo ja w Twoim wieku podobnie na dogo sie przejechałam i miałam okropne jazdy z tego powodu...]
  23. Mamy na 2 sterylki o ile nic sie nie zmieni. Sterylki są zaplanowane na piątek.
×
×
  • Create New...