I znowu najnowsze wiadomości z domku Tolusia vel [B]Kubusia[/B],bo takie ma teraz imię nasz bohater:loveu:otóż Kubuś już się rozbrykał na całego:evil_lol:słyszałam przez telefon jak bawi się gumową,głośno piszczącą kaczuszką;),jedzonko może sobie stać już w misce i nie pochłania go w całości,no i chłopak zaczyna grymasić:evil_lol:je tylko to,co mu najbardziej smakuje....fiu,fiu:p