Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Piękny pies:loveu:jeżeli nie jest jeszcze ogłoszony na ale.gratce to mogę go ogłosić ;)
  2. [quote name='shanti']Teraz uciekam na wizytację:lol:, będę wieczorem. Z sunią w ciąży klapa całkowita. Marchewa jednak dobrze widziała.[/quote] Shanti,kto potwierdził,że sunia jest jednak w ciąży???
  3. To czekamy na wiadomości i zdjęcia od shanti;)
  4. Ale fajna rodzinka się Kudłaczkowi trafiła:loveu:
  5. I znowu najnowsze wiadomości z domku Tolusia vel [B]Kubusia[/B],bo takie ma teraz imię nasz bohater:loveu:otóż Kubuś już się rozbrykał na całego:evil_lol:słyszałam przez telefon jak bawi się gumową,głośno piszczącą kaczuszką;),jedzonko może sobie stać już w misce i nie pochłania go w całości,no i chłopak zaczyna grymasić:evil_lol:je tylko to,co mu najbardziej smakuje....fiu,fiu:p
  6. Super wiadomość:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  7. Shanti,czy jedziesz może w najbliższym czasie do schroniska zobaczyć,czy sunie jeszcze są?
  8. Mam kontakt telefoniczny z domkiem Tolusia i wiem,że wszystko jest dobrze,najważniejsza wiadomość,to,że Tolus juz tak nie rzuca sie na jedzenie,bo u mnie czuł zagrożenie ze strony moich psów i miskę jedzonka pochłaniał w 30 sekund:crazyeye:,a tam po jednym dniu już jadł spokojniej:loveu:W nastepnym tygodniu Gapcio ma spotkać się z domkiem na wizytę poadopcyjną.
  9. [quote name='maciaszek']To ja przypomnę stan konta Fokusi... :( [U]Wpłaty:[/U] 30 zł - Kasia :loveu: [U]Wypłaty:[/U] 107 zł - pierwsza wizyta u weterynarza [B]Razem: -77 zł[/B] :-([/quote] Na moim bazarku jest już 55 zł dla Fokusi,bazarek potrwa do niedzieli.Podajcie na jakie konto licytujący mają wpłacać pieniążki;)
  10. Czekamy na wiadomości,czy pani zdecydowała się na jakiegos pieska:roll:
  11. Śliczna sunia szuka domku!!!
  12. [B]Dziewczyny,pomóżmy jaadze kupić potrzebne maści dla suni.[/B] [B]Ja wystawiłam bazarek,zapraszam;[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9827696#post9827696[/URL]
  13. Jutro postaram się wystawić coś na bazarek dla suni. Jaaga,jeżeli potrzebujesz pomocy w ogłaszaniu innych tymczasowiczów,to mogę pomóc.
  14. MARCHEWA

    Metamorfozy

    Ranny szczeniak Toluś w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/182/14bb778db5cd04e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/182/88815a45eb21c868.jpg[/IMG][/URL] i u mnie na dt: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_2_6dbc_d.jpeg[/IMG]
  15. MARCHEWA

    Metamorfozy

    Roger w schronisku; [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/b75086a15cb08f7d.jpg[/IMG][/URL] I w nowym domku: [IMG]http://www.aplikacje.net/psiak/Obraz%20008_1.jpg[/IMG]
  16. Ja mogę zrobic suni ogłoszenia na Allegro i ale.gratce,czekam na fotki,a o banerek poproszę clocwork;)
  17. Dzięki masience,malamut z jastrzębskiego schroniska jedzie właśnie do nowego domu w Kielcach;); [IMG]http://images34.fotosik.pl/190/bf3816fa3020bdb1med.jpg[/IMG]
  18. Mogę zrobić ogłoszenia,na kogo podać kontakt?
  19. Ciotki,ja dzisiaj dostałam od Clockwork kod i z pośpiechu wyróżniłam ogłoszenie kudłaczki,bo ruda sunia ma wyróżnienie:oops:mam nadzieje,że osoba,która kupiła kod mnie nie zastrzeli?:eviltong:
  20. Allegro suni; [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337844553[/URL]
  21. [B]I pojechali....[/B] [B]Państwo przesympatyczni:loveu:.[/B] Mam wysłać na ich maila link do wątku Tolusia,tak więc jest szansa,że Państwo się zalogują i napiszą od czasu do czasu co u nich.;) [B]Clockworkowa,zmieniaj tytuł,że szczenior w suuuuper domku:loveu::multi:[/B]
  22. No właśnie dzwonili pańciowie Tolka,że wyjechali. Idę beczeć....
  23. sunia ma nowe ogłoszenie na ale.gratce,wyróżnione;) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1099116_mala_sunia_prosi_o_dom.html[/URL]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no taaaa ale Marffefka nas nie koffa :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Koffa,koffa;)i zapraszam na Mazury:loveu:tylko hamaki pozabierać,bo ja do kawalerki 35m2 się przenoszę zanim mi jakiś domecek wybudują:eviltong:
×
×
  • Create New...