[quote name='an1a']Nie chcę postawić TZa przed faktem dokonanym... będę z nim dzisiaj rozmawiać, jeśli nic się jeszcze nie wyjaśni w sprawie suni..[/quote]
an1a,jeżeli ją zabierzesz na dt,to tak jakbyś jej życie uratowała!To piękny psiak,szybko domek znajdzie,gwarantuję!Pomożemy w ogłaszaniu suni i szukaniu domu stałego.Boże ,oby twój tz się zgodził.