Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. No,to czekamy na jakieś dobre wieści;)
  2. Kurcze,dobrze by było gdyby wreszcie jakiś domek się zdecydował,bo sunia może w każdej chwili trafić do kogoś przypadkowego,kto zabierze ją prosto ze schroniska.
  3. Domek najpierw muszę prześwietlić:razz: A maluchy rozbrykały sie na całego.Maniuś jest bardziej kontaktowy,lgnie do ludzi,zaczepia do zabawy,a Feluś bardziej z tyłu nic na siłę.Takie dwa różne charakterki:loveu:
  4. Moje maluchy dostają ryż i normalne qoopki robią,tylko żeby to jedzonko za gęste nie było. A co tu robi piłeczka moich klusek?:evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/241/f498b23d2c6fe7fd.jpg[/IMG][/URL]
  5. Może w sobotę Maniuś pojedzie do nowego domku,zobaczymy;)
  6. [quote name='AMIGA']Ale słodziaczki:loveu: Ja mam mix bo chłopczyk jest taki jasny jak Twoje, a dziewczynka czarna jak smoła:p[/quote] Tak,wiem.Widziałam fotki,Pankracy bardzo mi się podoba,powinien szybko domek znaleźć;)czarna sunia też jest urocza,jak to szczeniaczki;)
  7. Dzisiaj maluchy przebrykały pół dnia w ogrodzie: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4892/dsc02607iv3.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9202/dsc02600zi5.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7036/dsc02610gw9.jpg[/IMG]
  8. Trzymamy i to baaardzo mocno.
  9. Cieszę się,że maluszki już w ciepełku spały.Szkoda mi tylko Misi.
  10. Pieski wstały już o 5 rano i jeść chciały;),mleka nie dostają wcale,tylko to gotowane,takie niezagęste jedzonko. Chłopaki się rozbrykały na całego,Felek też:evil_lol:,na mój widok podskakują,łapią za nogawki.....takie małe urwisy:razz:
  11. [quote name='AMIGA']Co im dajesz do jedzenia?[/quote] Gotowany ryż z kurczakiem,zmiksowane.
  12. Moja Minia miała to samo,jest to związane ze stresem,bo za dużo zmian w bardzo krótkim czasie i pies nie wie,co jeszcze go może czekać.Dobrze,że Renata jest wyrozumiała.
  13. Miałam 2 telefony i maila w sprawie piesków,jedna pani szuka pieska dla cioci do domku jednorodzinnego(nie do budy),mogą przyjechać za tydzień.Ja i tak wcześniej nikomu ich nie wydam,bo moim zdaniem one są za małe,Maniuś to jeszcze sobie radzi,jak wchodzę do nich to wyskakuje z posłanka i cieszy się,zaczepia do zabawy,ale Feluś to tylko śpi,jest jeszcze nieporadny,troszkę zje a potem muszę go karmić lub zachęcać do jedzonka....maluszek taki.
  14. Jak tam kluseczki?Może któryś jeszcze znalazł domek?
  15. Ktoś nas obudził... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/3549/dsc02592wa9.jpg[/IMG] I przyniósł jedzonko.... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2932/dsc02593ht5.jpg[/IMG] Dobre było......mniam.... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2733/dsc02590qz7.jpg[/IMG] Maniuś,co robisz? [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3025/dsc02588ia6.jpg[/IMG] Ups....wydało się,kto robi te mokre plamki [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/8818/dsc02587dx3.jpg[/IMG]
  16. Feluś ma sie dobrze;)ten ślinotok miał chyba z zimna.Teraz już mu przeszło,ma apetyt i troszkę zaczyna rozrabiać:evil_lol: Allegro maluchów: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=358715960[/URL] ale,gratka; [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1261140_2_male_szczeniaki_szukaja_domow.html[/URL]
  17. [B]I następny;[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10079324#post10079324[/URL]
  18. To już nie pierwsz raz,kiedy coś takiego się dzieje.Brak słów:angryy: Mam jednak nadzieję,że po południu będzie ktoś,kto pozwoli zabrać sunię.
  19. [B]Pierwszy,płytkowy bazarek:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110698[/URL]
  20. [quote name='monika55']Jak Ci pomoc? Masz na weta?[/quote] Moniko,na razie pieniążków mi nie trzeba,mam kilka rzeczy od pańci Rudzi,to wystawię je na bazarek dla maluszków;)
  21. [quote name='shanti']A Ty Cioteczka to nie?:evil_lol: Kto wiózł nie dość że śmierdzącą, to jeszcze puszczającą zabójcze bąki Rudzię do Herspri ;):p[/quote] :mdrmed:no właśnie:evil_lol:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]poka fotki nosków :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]trzymam za domki... ile one mają mniej więcej??? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co z mamą i rodzeństwem :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To są małe kluchy,około 5 tyg,jedna ich siostra już w nowym domku,na budowie razem z mamą został brat i siostrzyczka:-(ale dziewczyny z Krakowa się nimi opiekują.
  23. Niunia,dzisiaj cię zabiorą ze schroniska i będzie już tylko lepiej:loveu:wytrzymaj do 11.00-tej.
×
×
  • Create New...