-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No,to czekamy na jakieś dobre wieści;) -
Juz nie przerazona mini goldenka pojechala do domu.
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Kurcze,dobrze by było gdyby wreszcie jakiś domek się zdecydował,bo sunia może w każdej chwili trafić do kogoś przypadkowego,kto zabierze ją prosto ze schroniska. -
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
MARCHEWA replied to liryka's topic in Już w nowym domu
Moje maluchy dostają ryż i normalne qoopki robią,tylko żeby to jedzonko za gęste nie było. A co tu robi piłeczka moich klusek?:evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/241/f498b23d2c6fe7fd.jpg[/IMG][/URL] -
Ale cudo:loveu:
-
Juz nie przerazona mini goldenka pojechala do domu.
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Trzymamy i to baaardzo mocno. -
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
MARCHEWA replied to liryka's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że maluszki już w ciepełku spały.Szkoda mi tylko Misi. -
Moja Minia miała to samo,jest to związane ze stresem,bo za dużo zmian w bardzo krótkim czasie i pies nie wie,co jeszcze go może czekać.Dobrze,że Renata jest wyrozumiała.
-
Miałam 2 telefony i maila w sprawie piesków,jedna pani szuka pieska dla cioci do domku jednorodzinnego(nie do budy),mogą przyjechać za tydzień.Ja i tak wcześniej nikomu ich nie wydam,bo moim zdaniem one są za małe,Maniuś to jeszcze sobie radzi,jak wchodzę do nich to wyskakuje z posłanka i cieszy się,zaczepia do zabawy,ale Feluś to tylko śpi,jest jeszcze nieporadny,troszkę zje a potem muszę go karmić lub zachęcać do jedzonka....maluszek taki.
-
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
MARCHEWA replied to liryka's topic in Już w nowym domu
Jak tam kluseczki?Może któryś jeszcze znalazł domek? -
Ktoś nas obudził... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/3549/dsc02592wa9.jpg[/IMG] I przyniósł jedzonko.... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2932/dsc02593ht5.jpg[/IMG] Dobre było......mniam.... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2733/dsc02590qz7.jpg[/IMG] Maniuś,co robisz? [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3025/dsc02588ia6.jpg[/IMG] Ups....wydało się,kto robi te mokre plamki [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/8818/dsc02587dx3.jpg[/IMG]
-
Feluś ma sie dobrze;)ten ślinotok miał chyba z zimna.Teraz już mu przeszło,ma apetyt i troszkę zaczyna rozrabiać:evil_lol: Allegro maluchów: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=358715960[/URL] ale,gratka; [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1261140_2_male_szczeniaki_szukaja_domow.html[/URL]
-
Juz nie przerazona mini goldenka pojechala do domu.
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Shanti,oby ci się udało! -
Juz nie przerazona mini goldenka pojechala do domu.
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To już nie pierwsz raz,kiedy coś takiego się dzieje.Brak słów:angryy: Mam jednak nadzieję,że po południu będzie ktoś,kto pozwoli zabrać sunię. -
[quote name='shanti']A Ty Cioteczka to nie?:evil_lol: Kto wiózł nie dość że śmierdzącą, to jeszcze puszczającą zabójcze bąki Rudzię do Herspri ;):p[/quote] :mdrmed:no właśnie:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]poka fotki nosków :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]trzymam za domki... ile one mają mniej więcej??? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co z mamą i rodzeństwem :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To są małe kluchy,około 5 tyg,jedna ich siostra już w nowym domku,na budowie razem z mamą został brat i siostrzyczka:-(ale dziewczyny z Krakowa się nimi opiekują.
-
Juz nie przerazona mini goldenka pojechala do domu.
MARCHEWA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Niunia,dzisiaj cię zabiorą ze schroniska i będzie już tylko lepiej:loveu:wytrzymaj do 11.00-tej.