Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Lubię cię i bardzo dziękuję za pomoc:loveu: Już się oswajam,że Toluś jutro pojedzie. O taki domek mi chodziło dla niego,więc trzeba się cieszyć a nie smucić;)
  2. Domek sprawdzony,wszystko super;) Zaraz Gapcio sama wszystko opisze,ale możemy już się cieszyć,że Toluś znalazł swoje miejsce na ziemi;)
  3. [quote name='shanti']Marchewo, a Toluś już zdrowy?[/quote] Zdrowy;)nie ma już biegunki.
  4. Gapcio,czekam z niecierpliwością na wiadomości o domku. Oj...ciężko mi będzie się rozstać z Tolusiem...ciężko i tylko najlepszy domek na świecie może go adoptować:p
  5. Bardzo się cieszę:loveu::loveu::multi::multi:
  6. gapcio,dziękuję:loveu:i czekam na wieści,oby dobre;)
  7. Sunia nadal w boksie tym,co była.Na nasz widok machała ogonkiem.Jest zaszczepiona i ponoć nie jest szczenna.Już miałyśmy ją zabrać,ale kobitka z hotelu nie odbierała,więc sunia nadal w schronisku. Dzisiaj ją poogłaszam,kod na ale.gratke dla Rudziaszka dam na sunię,trzeba panne rozreklamować.;)
  8. Karilko,dostałam takiego maila z Allegro w sprawie suni: Treść wiadomości: Witam, Czy sunia lubi koty i dzieci. I bardzo proszę o informację czy może mieszkać w bloku czy raczej w grę wchodzi opcja mieszkania w domku z ogródkiem. Pozdrawiam Monika Wysyłam ci namiary na panią na pw
  9. Dzisiaj zobaczymy,gdzie sunia trafiła po kwarantannie,a może jest już w nowym domku?miała dużo wejść na allegro:roll:
  10. Poczekajmy z tymi ogłoszonkami do wieczorka,pojedziemy do schronu,porobimy nowe fotki i wtedy ruszymy z reklamą;)
  11. [quote name='maciaszek']Witajcie! Na wątku katowickiego schronu zaoferowała swą pomoc osoba, która mieszka na Giszowcu. Jeszcze ustalimy kto z nas podjedzie, ale nie wiem czy nie lepiej by była to właśnie Gapcio (taki nick), bo potem będzie mogła zrobić też wizytę poadopcyjną i będzie miała państwa "na oku". Co myślicie? Tak czy inaczej, napiszcie kilka słów o psiaku i na co zwrócić szczególną uwagę.[/quote] Piesek jest bardzo grzeczny i mądry,nauczony czystości także pani o tym wszystkim wie.Dogaduje sie z psami,kotami,dziećmi;)nie niszczy w domu-po prostu skarb.Jest niewielki(30 cm do karku)i większy chyba nie będzie. Chciałabym,abyście ogólnie sprawdziły domek,czy ludzie mieli wcześniej psy,co się z nimi stało,czy w razie ich urlopu lub choroby ktoś zaopiekuje się pieskiem.I to tyle chyba. Dziękuję wam za pomoc:loveu:
  12. Poprosiłam Jotkę,aby pomogła mi z wizytą przed-adopcyjną,obiecała,że kogoś znajdzie,bardzo dziekuję. Muszę mieć pewność 100%,że Toluś pojedzie do najlepszego domku.
  13. [quote name='shanti'][B]Pewnie był mój ukochany pan Jarek, taki czarnowłosy w okularach:loveu:[/B][/quote] Tak,dokładnie ten.Takich wetów często się nie spotyka;)
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Oj Toluś ...zdrowiej :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a co mu właściwie dolega :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Może mieć jakiegoś wirusa,bo ma biegunkę od kilku dni.
  15. [quote name='masienka']Marchewa, macie wiecej fot? Jakis watek moze?[/quote] więcej fotek: [IMG]http://images34.fotosik.pl/190/bf3816fa3020bdb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/189/15509b203a015688med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/181/a42c13d293f1cb3bmed.jpg[/IMG] Dzwoniłam do schronu,ten na zdjęciach ma jeszcze 4 dni kwaranttany i potem jest do wydania. A dzisiaj do schronu trafił następny. Postaram się tam dzisiaj podjechać,tylko ja mam dziadowy aparat:roll:
  16. Toluś dostał antybiotyk(nie pamiętam nazwy,ale jakiś o przedłuzonym działaniu)w piątek następna wizyta. Jestem pod wielkim wrażeniem weterynarza z Katowickiej,który zajmuje się naszymi psami,za wizytę pan nie chciał pieniążków mimo,iż chciałam zapłacić:loveu: shanti,jak ten wet się nazywa?bo aż głupio,ale ja nie pamiętam nazwiska.
  17. Jastrzębskie schronisko: [IMG]http://images32.fotosik.pl/189/04cbcf7467a54542.jpg[/IMG]
  18. Dzisiaj z Tolkiem jadę do weta,bo chłopak ma od kilku dni biegunkę,najpierw myślałam,że to zmiana jedzenia no,ale cóś to za długo trwa,lepiej się zapytać.
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]oby wypadnięty ostatni mleczak przyniósł szczęście i domek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=#ff0000][B]I przyniósł:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Dziś miałam telefon od bardzo miłej pani z Katowic.Państwo po 50-tce na emeryturach,mieszkają w bloku,zawsze mieli pieska,ostatni odszedł po chorobie(mogą mi przywieźć zdjęcia poprzednich piesków)państwo opiekują się 3-letnią wnuczką,ale pani od razu zaznaczyła,że piesek nie jest dla wnusi.Zgadzają się na wizyty poadopcyjne i na podpisanie umowy adopcyjnej.Mogą przyjechać po Tolusia w sobotę,bo do piątku mają autko w warsztacie.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Mam dobre przeczucia,ale dajcie mi namiar do kogoś z Katowic,może znacie jakąś dogomaniaczkę do sprawdzenia domku.[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Pandisia']Marchewa a on faktycznie nie ma jajek? Czy malutkie i ich nie widać? Wet to sprawdzał ? Bo jak nie ma jeszcze to już pewnie miał nie będzie i tu zalecana byłaby kastracja .[/quote] Toluś ma jajeczka,tylko takie małe i ukryte w długiej sierści:evil_lol:
  21. Bardzo dziękujemy Alicjo za ogłoszonka:loveu: I chcieliśmy się z Tolusiem pochwalić,że wypadł mu ostatni mleczny ząb.....dorasta smrodek...hi,hi
  22. Tak,Toluś nadal czeka na super domek;)
  23. Toluś śpi,wcina papu (na które jeszcze strasznie się rzuca)i dobiera się do mojej suczy:evil_lol:...tak spędza całe dnie;) Nikt o niego nie pytał:shake:A ja marzę,aby znalazł taki domek jak Denisek:p
  24. [B]Dziewczyny,oto jakiego wspaniałego maila dostałam od Deniskowej rodzinki:[/B] Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Pani i wszystkim Pani współpracownikom wszystkiego najlepszego. Przepraszam, że nie piszemy ale niestety coś tam na tej dogomanii nie działa i nie możemy się zalogować. U nas wszystko ok, Denisek czuje się dobrze jest wesołym, kochanym pieskiem. Ostatnio, po lekkim przemeblowaniu mieszkania, piesek po kanapie, bardzo chętnie wskakuje na parapet, gdzie namiętnie obserwuje świat za oknem, w charakterystyczny sposób daje znać, gdy wypatrzy Marcina wracającego do domu. Ma też grono zaprzyjaźnionych piesków, w bloku obok mieszka jego ulubiona koleżanka -- sunia Abra -- piękna biała west highland terierka kiedy się spotykają to spacer zmienia się w psie szaleństwo. Denis również bywa zapraszany w gości, nasza psinka potrafi na komendę siadać, podać łapkę, poprosić o jedzonko a w inny sposób poprosić o zabawkę i wszystkie te umiejętności pięknie przy takich okazjach prezentuje budząc podziw i wesołość . Denis uwielbia pieszczoty, wskakuje na kolana i zwija się jak kot w kłębuszek, jedyna różnica -- nie mruczy. Czasami staram się przypomnieć sobie jak wyglądało moje życie bez psa, teraz trudno mi wyobrazić sobie życie bez deniso-terapii. Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiamy Marta i Marcin no i oczywiście Denisek merda do wszystkich ogonkiem :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...