Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Toluś dużo śpi,sygnalizuje potrzebę wyjścia na siusiu:loveu:smutne jest to,że w domu chowa się po kątach,pod krzesła...tak jakby chciał nie przeszkadzać swoją obecnością,jest cichutki,grzeczniutki aż nienaturalne dla takiego szczylka. Z moimi psami się dogadał,ale nie bawi się z nimi,tylko siedzi z boku i obserwuje.Do mnie przywiązał się az za bardzo,kiedy znikam mu z oczu popiskuje,oby fajny domek się zjawił jak najszybciej,żeby mały nie przezywł rozstania.
  2. Mają ale.gratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1100902_pieski_ze_schroniska_w_jastrzebiu_z.html[/URL]
  3. Więc i ja zaciskam kciukasy najmocniej jak potrafię:kciuki:. Zdjęcia na pierwszej są widoczne;)
  4. [quote name='furciaczek']Gotowe:loveu: [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/URL] [URL]http://www.etablica.com/[/URL] [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/3[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/URL][/quote] WOW:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ale z ciebie szybka kobita:loveu:to teraz po Tolka będą telefony się urywać;)
  5. Widział kota,chciał się z nim bawić,ale nie na siłę tylko go delikatnie zaczepiał.Niestety mój kot ma dość psów,bo Bruno go strasznie wymęczył i spi najczęściej u teściowej w mieszkaniu,także Toluś widział go tylko raz i myślę,że spokojnie może iść do domu z kotami;)
  6. Dzięki madzi828 Rudziaszek ma wyróżnienie na ale.gratce:loveu::loveu::loveu:
  7. Fotka z rana: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_7_122e_d.jpeg[/IMG] :loveu:
  8. Napiszę,iż noc minęła spokojnie.Toluś wytrzymał do rana z potrzebami,które zrobił oczywiście na dworze:loveu:Jest bardzo posłuszny,aż dźiw bierze,że taki młody psiak może być tak mądry.Nowy właściciel będzie miał dużo radości z niego,gwarantujuę.
  9. [quote name='Pandisia']Zakochałam się w Tolusiu , dziewczyny jak myślicie czy on urośnie jeszcze? Troszkę pewnie ale raczej będzie mały co?[/quote] Myślę,że raczej już nie urośnie,może troszeczkę,skoro wet dał mu 7 miesięcy.A na fotkach to on i tak wygląda na olbrzyma w porównaniu do tego jaki jest w realu. Pandisia,zapraszamy na odwiedzinki....zakochasz sie na pewno:loveu:
  10. To musimy poczekać do czwartku na nowe wiadomości o Rogerku i na super foty;)
  11. Tak jak myślałam,fotki 100 razy lepsze niż moje:eviltong: [B]Allegro dla Tolka;[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=331814756[/URL] Chłopak ma apetycik,że hej.Ryżyk z kurczasiem wciąga jak odkurzacz,dałam mu multiwitaminę do jedzonka;)kooopsko miał normalne i co ważne, Tolek załatwia się tylko na dworzu:multi:
  12. Chyba wet jednak powinien dać coś do smarowania albo psikania tych ran na łapkach,bo tam gdzie turkus zszedł rany zrobiły się mokre i brzydkie:hmmmm:
  13. Pw doszło,dzieki:loveu: Turkusik to dzieło pana ze schroniska:cool3: Ale.gratka dla Tolusia: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1098528_maly_6_miesieczny_piesek_jastrzebie_z.html[/URL] Allegro zrobię potem,jak Clockworkowa wstawi swoje fotecki,bo pewnie ma lepsze,bo aparata ma superowego:cool1:
  14. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_5_d41d_d.jpeg[/IMG]
  15. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_1_d41d_d.jpeg[/IMG] :loveu: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e3/6e/76/1098528_2_d41d_d.jpeg[/IMG]
  16. [B]Toluś(tak se na niego wołam)jest wspaniałym,młodym psiakiem:loveu:wet dał mu 6-7 miesięcy.Dostał jedzonko gotowane,zrobił siusiu na dworku,pobawił się ze mną i teraz sobie śpi przy cieplutkim kaloryferku:loveu:,po wyjściu od niego Toluś popiskuje przez chwilę,ale po 3 minutkach jest już cichutko.[/B] [B]Zaraz mu zrobię ogłoszenia na Allegro i ale.gratce.[/B]
  17. Ano jesteśmy,maluszek był u weta,został odrobaczony,a na łapki nic nie dostał,podobno juz się goją. Potem ciotki wkleją zdjęcia,bo teraz kaffkę piją;) W schronie został rudy,młody piesek,który strasznie płakał:-(i maciupki szczeniorek.
  18. Dobra,ja jestem przygotowana;),mam obróżkę,smycz i satelitkę na głowę w razie gdyby załozylili mu opatrunki na łapki:razz:tylko satelitka po kocie,więc może byc maława:evil_lol:
  19. Dzień dobry Rogerku:loveu:
  20. Ja też pół nocy nie przespałam:shake:myślę o schronie,straszne jest wejść do schroniska pełnego psów,które czekają na swoją szansę i zabrać tylko jednego:-(....maluszku czekaj na nas.
  21. [COLOR=darkred][B]Jezeli obiecujecie,że nie zostawicie nas samych,że pomozecie w leczeniu i szukaniu domku,to dam dt maluchowi mimo sytuacji jaką mam obecnie.[/B][/COLOR]
  22. A więc mój bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9719231#post9719231[/URL]
  23. No...ale jakby dt się znalazł,to czy ktoś jeszcze dołoży się do leczenia?
  24. Cholera,teraz ja mam doła,myślę jak mogę mu pomóc. Clockwork u jakiego weta byliście z Rogerem?Ile by kosztowała wizyta z maluszkiem,jak myślita?
×
×
  • Create New...