Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]I dalej cisza w sprawie Luny..:-([/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Błagam niech ktoś ją weźmie na tymczas bo moze byc tak ze trafi do schroniska:placz:[/COLOR][/B][/quote] Zmień tytuł,napisz,że sytuacjia dramatyczna i tymczas potrzebny.
  2. A czy można je już zabrać od matki?Czy ktoś wie ile mają dokładnie tygodni? Myślę o tymczasie dla Pankracka i najmniejszego chłopczyka,jutro będę w Krakowie.
  3. Rudziu,jutro twój wielki dzień:loveu:
  4. Czyli Fokusia będzie u mnie w mieście;)a od kiedy?
  5. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:szok!
  6. Najgorsze jest to,że nie mamy wpływu ani na sterylkę,ani na wybór nowego domu,jeśli sunie zabierze ktoś bezposrednio ze schronu:shake:jedyne rozwiązanie,to znaleźć jej dt.
  7. A czy sunia jest już w tych dużych boksach?
  8. Kupiłam Rudzi adresówkę taką jak Tolusiowi i przyczepię jej do obróżki w aucie z nr.tel nowej pańci,tak na wszelki wypadek;)
  9. Kojec cały w qoopskach:angryy:,domek pilnie potrzebny.
  10. Shanti,potrzebna mi wydrukowana umowa adopcyjna,bo moja drukarka padła,no i jak robimy z Rudzią,mam ją zabrać w sobotę od Herspri,czy w piątek już ją przywieźć?
  11. To fajnie ;)
  12. Śliczna mordka się przypomina:loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/84/morus2wu7.jpg[/IMG][/URL]
  13. Śliczna sunia,domki powinny się w kolejce ustawiać;)
  14. A ja chciałabym jeszcze wiedzieć,bo z tego co zrozumiałam przyszła pańcia mieszka sama,kto zajmie się Rudzią,gdyby pani musiała wyjechać lub kiedy np.zachoruje(oczywiście nie życzę)ale moim zdaniem to bardzo ważne w tym przypadku.
  15. A może nowa pańcia Rudzi mogłaby się zalogować na dogo?
  16. Szukamy dla sunieczki Goldi suuper domku;) A może ktoś by zrobił jej jakiś śliczny banerek do podpisu?
  17. Ja też miałam kiedyś na tymczasie szczeniaka Dyzia,3 razy wracał z adopcji,raz faktycznie pani się życie skomplikowało i nie miała wyjścia,ale 2 razy tylko i wyłącznie przez głupotę ludzi:angryy:Ostatnim razem był u ludzi 5 miesięcy i mi go oddali!Bo córka przywiozła z wakacji ich poprzedniego psa,którego zabrał mąż po rozwodzie i 2 psów oni mieć nie mogą!!!:mad:Wyobrażacie sobie co ten pies czuł?Po tej sytuacji jestem już 100 razy bardziej nieufna do adoptujących,domek musi być sprawdzony na tip-top.Na szczęście Dyzio znalazł swoją rodzinę w Warszawie,jest tam już prawie rok,dostaję maile od nich i widać,że bardzo go kochają:loveu:i tego życzę Lunie. Szkoda,że nikt z okolic nie może pomóc emdziolek zabierając małą na dt.
  18. Czyli Rudzia może jechać do nowego domku,tak?:cool3: To trzeba dogadać szczegóły z pańcią z Krakowa,kiedy by jej pasiło odebrać sunię i jak ją tam zawieziemy,bo jak nie ma chętnego na podróż autobusem,to ja na 95% zawiozę Rudzię samochodem w sobotę albo niedzielę.
  19. Śliczny ten kudłatek,oby tylko się zgubił i oby właściciel się odnalazł.
  20. Buuuuuuu:placz::placz::placz:a ja nie mogłam pojechać,chociaż już myślałam,że się uda. Wklejcie dużo fotek,to sobie przynajmniej zobaczę foto-relację;)
  21. [B]Z moich bazarków wpłynęło 170 zł na Rudzię:loveu:[/B]
  22. Trzymamy kciuki za domek :kciuki:
  23. A może warto go ogłosić na jasnecie w dziale:ddam psa,tylko najlepiej ogłoszenie priorytetowe ze zdjęciem,koszt 10 zł;)
×
×
  • Create New...