Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Dziękujemy za wspaniałe słowa:loveu:i pozdrawiamy całą Kubusiową rodzinkę:loveu:
  2. [quote name='Herspri']Dzień dobry, tak sobie dzisiaj Rudzia słodki spała : [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8427/img03a0iy4.jpg[/IMG] :loveu:[/quote] Cuuuuudna:loveu::loveu::loveu: A co do bazarków,to w poniedziałek idę sprawdzić wpłaty i przekażę pieniążki shanti.
  3. A co tam u naszej Rudzi?Kiedy wizyta przedadopcyjna?
  4. [B]Dziewczyny,czy któraś z was jedzie jutro na zlot dogomaniaków do Wandul66 do Bytomia?W zeszłym roku byłam z Sylą i było suuuper,a w tym roku nie mam się z kim zabrać.[/B]
  5. [quote name='Herspri']Nie jestem pewna na 100% i prawdopodobnie nie będę pewna do ostatniej chwili więc lepiej Rudzi szukać transportu ;)[/quote] Z Jastrzębia jest autobus prywatnego przewoźnika Trvel-Bus pośpieszny do Krakowa o godz.6:38 z D.A. i w Krakowie jest o 9:15.Ten sam autobus wraca z Krakowa do J-bia o 14:10 i jest tutaj o 16:40.Bilet kosztuje około 26 zł w jedna stronę,nie wiem ile jest za pieska i czy Rudzia wytrzyma tyle godzinek bez ani jednej przerwy:roll:
  6. Chciałam też poinformować,że wszystkie moje bazarki już zakończone,z których powinno wpłynąć 170 zł dla Rudzi.Postaram się do końca tygodnia przekazać pieniążki shanti;)a ona prześle Herspri.
  7. Rudzia taka piękna i szczęśliwa,że aż mi się łezka w oku zakręciła. A co do kopania,to może ona tak stres rozładowuje.Jak ja zabrałam moją sukę ze schroniska,to przez pół roku zrobiła nam z ogrodu pole z okopami,wet powiedział,że to może przejdzie jak sunia poczuje się bezpieczniej i tak było,juz dołów nie robi;).Poprzedni ludzie oddali ją jednak do schronu po 2 tyg. od adopcji właśnie z tego powodu,bo kwiatki były ważniejsze:shake:
  8. Cieszę się,że Rudzia czuje się dobrze. Ja z moich bazarków rozliczę się w przyszłym tygodniu;)
  9. Mój kochany Kubuś:loveu::loveu::loveu:
  10. A czy pani z Krakowa jest nadal zainteresowana Rudzią? Shanti,fajna foteczka:loveu:
  11. Cuudne wiadomości:multi::multi::multi: Nieważne czy piesek czy suczka,ważne,że do super domku pojechało:multi:
  12. Tak,ja też swoim psom podaję tabletki w pasztecie:evil_lol:
  13. To teraz będzie już tylko lepiej;)
  14. To już chyba po?:nerwy:Ciekawe jak Rudzia.
  15. A ja dostałam dzisiaj takiego maila z ale.gratki: Witam! Chciałam zapytać czy "adopcja " Suni w typie briarda jest jeszcze aktualna (Państwa ogłoszenie na stronie gratka z dnia 06.04.08) ??? Bardzo proszę też o informacje w jakim wieku (około jest sunia) oraz ewentualnie w jakim schronisku przebywa i od jakiego czasu??? Pozdrawiam Odpisałam tej pani,że w czwartek się okaże,czy sunia jest nadal do adopcji i nie podałam w którym jest schronisku.
  16. Jeżeli pani z Krakowa jest zdecydowana na Rudzię to super i jeżeli nie ma nic przeciw wizycie przedadopcyjnej to zapowiada sie nieźle. Co do transportu,to obliczyłam,że z J-bia do Krakowa na paliwo wyszłaby stówka+20 zł na opłacenie autostrady w 2 strony.Jak podliczymy bazarki to może wystarczy;)
  17. Ale szczęśliwy pychol:loveu: Herspri,koniecznie podziękuj swojemu chłopakowi,bo bardzo fajnie jest ją zobaczyć.
  18. [B]Nowy bazarek;):[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9933269#post9933269[/URL]
  19. Czyli w grupie siła:loveu::loveu::loveu: A do tego na moich bazarkach do tej pory uzbierało się [B]100zł.[/B]
  20. Zrobiłam następny bazarek dla naszej Rudzi,zapraszam; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9925083#post9925083[/URL]
  21. Jaago,podziwiam cię,że i tak dajesz radę.
  22. [quote name='Herspri']Wszystko będzie dobrze, zabieg ma na 18.30 . Trochę mam stresu muszę przyznać ale musi być dobrze. Je dość sporo i przestała nareszcie tak obrzydliwie gazować :multi:[/quote] Wszyscy trzymamy za nią kciuki.
  23. Cieszę się,że Rudzia już bezpieczna. A na moich bazarkach jest już 70 zł dla Rudzi;)
×
×
  • Create New...