Dopiero po kilku dniach maluchy pokazały swoje charaktety i mogę coś o nich więcej napisać.
Feluś to indywidualista,sam sobie wymyśla zabawy i nie potrzebuje człowieka,aby mu umilał czas,a Maniuś,to najzwyczjniej w świecie- przylepka:loveu:on tylko na rączki i do głaskania,taka przytulanka.....no i jeszcze do jedzonka pierwszy:evil_lol: