Ja także jestem. Jak z ogłoszeniami? Maaga zrobiłaś im gumtree, tak? Ja je wcześniej też gdzieś dodałam, ale nie pamiętam gdzie. Muszę posprawdzać. Już się gubię w tych ogłoszeniach, komu które zrobiłam.
[quote name='andzia69']Jutro dziewczyna z Łowicza będzie w Chęcinach - mogłaby zabrać jakiegoś psiuna do W-wy albo [B]Łodzi[/B] - myślałam o Nutce...tylko czy udałoby się na szybko znaleźć jakiś dt na jej przechowanie, zeby dowieźć dalej? albo transport dalej?[/QUOTE]
Dziewczyny jeśli będzie taka potrzeba to mogę przez parę dni przetrzymać jakiegoś psiaka do czasu znalezienia transportu dalej np. Nutkę. Tylko prosiłabym o jakieś wsparcie na karmę, bo w chwili obecnej nie stać mnie na utrzymanie kolejnego psa.
Tylko nie wiem czy tak na szybko to się uda dograć.
Dziewczyny czy ktoś widział może sunię z tego wątku?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179924-Kielce-pomocy-sunia-zagubiona-blaka-sie-po-ruchliwej-ulicy[/url]