[quote name='anovip1'][SIZE=5][COLOR=red][B]PROSZĘ O POMOC I RADĘ [/B][/COLOR][/SIZE]
[B]Zapewne pamiętacie [SIZE=4][COLOR=red]Dżekiego[/COLOR][/SIZE],którego tydzień temu poszukiwaliśmy na [SIZE=3][COLOR=red]Retkini.[/COLOR][/SIZE][/B]
Otóż niestety jest problem :-(
Pani która zgodziła się przygarnąć porzuconego w dniu adopcji psiaka psiaka ,zadzwoniła dziś i ze smutkiem powiedziała ,że Dżeki najprawdopodobniej cierpi na lęk separacyjny.
Pies został sam w domu na 30 minut i niestety zniszczył tapicerkę na drzwiach wejściowych.
Wcześniej pani pracowała nad zachowaniem psa , zostawiając go na kilkanaście minut samego.
Jutro niestety musi wyjść z domu na 5 godzin i boi się co zastanie po powrocie.
Czy ktoś ma jakąś radę ,pomysł jak pomóc pani i Dżekiemu.
Ja myślałam o klatce kennelowej, czy to dobry pomysł?
Niestety nie mam takiej klatki od kogo pożyczyć :-(
:-(
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ POMÓŻCIE[/B][/COLOR][/SIZE]
[B]Dżeki tyle już przeżył złego ,trafił na wspaniały domek. Pomóżmy ,by go nie stracił[/B] :-([/QUOTE]
Mam niestety ten sam problem z moja suką. Tylko ona dodatkowo jeszcze wyje i szczeka ja zostaje sama.
Ciężka sprawa z takimi psiakami.