Dzisiaj kolo godziny 16 tej piekna sunia brazowa pregowana , czarne , bezowe prazki , uszka stojace, dlugi ogon, sredni wzrost blakala sie po centrum kielc. Dokladnie kolo Dworca PKP chodzila po srodku ulicy tam jest wielkie rondko, ruchliwie, samochody, busy , po drugiej stronie Kasyno i mega ogolnie samochodow. Sunia jest sliczna ale dosc wychudzona i byla bardzo ogupiala. Wogole nie chciala z ulicy zejsc. Prosze o pomoc aby ktos sie dowiedzial co sie stalo z tym psem. Ja tam bylam przejazdem zawiadomione zostaly sluzyby ale im nie wierze. Bardzo pilne . Dodam ze sunia jest jakas mieszanka , ale bardzo nietypowy piesek. Prosze o pomoc.