Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. Aż dziwne, że nikt nie pyta o Gucia. Taki słodziak. Gdzie ludzie mają oczy?
  2. O matko 14 kg???? Niemożliwe. Aż dziwne, że ta sunia jeszcze chodzi. Trzeba jakoś nagłośnić ten wątek. Prawie niekt tu nie wchodzi. Może dobrze by było założyć suni oddzielny wątek. Tylko czy będzie kto miał przekazywać informacje?
  3. Ja też zaglądam, ale co z tego?:-( A co z dalmatem? On chyba zaraz powinien być zabrany z lecznicy?
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179458-A-nieg-jej-legowiskiem-mrA-z-przyjacielem-ok-7-mies-sunia-pod-goA-ym-niebem"][IMG]http://i48.tinypic.com/zt6xlj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179458-A-nieg-jej-legowiskiem-mrA-z-przyjacielem-ok-7-mies-sunia-pod-goA-ym-niebem"][IMG]http://i45.tinypic.com/oawz1i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179458-A-nieg-jej-legowiskiem-mrA-z-przyjacielem-ok-7-mies-sunia-pod-goA-ym-niebem"][IMG]http://i46.tinypic.com/2evuwyo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179458-A-nieg-jej-legowiskiem-mrA-z-przyjacielem-ok-7-mies-sunia-pod-goA-ym-niebem"][IMG]http://i45.tinypic.com/2r2vmep.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='andzia69']No to ja zaproponuję...Mona Lisa;):):)[/QUOTE] Andzia znalazła śliczotkę, więc chyba zostaje matką chrzestną. :lol: Zrobię ślicznotce banerek.
  6. Fajna ta Korunia. I jaki ma nosek zadarty. ;)
  7. Ale rozbrykane szczylki. Zdjęcia super.
  8. Zaraz zaraz kto jest z Wielunia? Hmmm muszę pomysleć.
  9. Ja się zastanawiam jak ona przetrwała te okropne mrozy. Śliczna jest, raczej nie powinna długo czekać na domek. Oby tylko tymczas się znalazł.
  10. [quote name='Rudzia-Bianca']Jak mi Leny pozwoli będę podnosić ;) [B]Piękna Ruda , jak ja mam słabość do rudzielców ...[/B][/QUOTE] Hehe ja też. :razz: Andzia skąd Ty wytrzasnęłaś takie cudeńko? I ona śpi tak pod chmurką od 2 miesięcy???
  11. Co u Czarusia? Nikt go nie wypatrzył w programie?
  12. Ja go ogłaszam, ale jak widać na razie nic z tego nie wynika...
  13. Fajna z niej sunieczka. A ta druga sunia to kto?
  14. Dziewczyny a wiadomo co u tych psiaków, które tam zostały?:roll:
  15. Hehe bramkę ustwiły. Mądre psiaki.
  16. Ciężka sprawa, kto jest z tamtych okolic? Hmmm...
  17. Allegro ma cały czas fundacyjne, ale rzeczywiście przydałby się jakiś fajny tekst do ogłoszeń. Kto pomoże?
  18. Huraaaaa!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::cunao: :laola: No to trzeba chociaż wirtualnie łyknąć za nowy domek Wafelka. :beerchug:
  19. A są jakieś nowe zdjęcia?
×
×
  • Create New...