Hehe. Przegonili Bubcię po schodach i się dziwią, że zgłodniała. :evil_lol: Na taką figurkę trzeba sobie zapracować.:lol:
[quote name='Reno2001']No właśnie powiem Ci, że wstyd. Mieszkamy w jednym mieście a widziałyśmy się ... uuuuuu la,la ... chyba ze dwa lata temu, co?
AnnaA, witaj na watku. Fajnie, że przyszły dom Buby pojawił się tutaj :)[/QUOTE]
Oj daaawno to było. Ze dwa lata na pewno.