Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. Czas leci i Lucky przestaje być szczeniaczkiem...a domku nadal nie widać...
  2. Oj Łapku ciekawe jak się czujesz.....:roll: Mam dzwonić po 13.
  3. Ja nic nowego nie wiem. [IMG]http://images1.fotosik.pl/139/0a7127189440f95cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/130/5bd4cb1333fcb73dmed.jpg[/IMG]
  4. Lucky się przypomina. [IMG]http://images2.fotosik.pl/126/4abd41bb79b6d83b.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/89/7eec72348c5b1977.jpg[/IMG]
  5. O nieeeeeee!!!!!!!!!! A miało być ta pięknie....DLACZEGO???????
  6. Prawdę mówiąc dokładnie nie wiem w którym miejscu ogon jest amputowany, mam nadzieję, że kawałek został....a piękny był....:roll: No to w ramach poprawy humoru może zrobimy casting na imię dla Łapka na nową drogę życia?:razz:
  7. A jaki ma piękny "wachlarz". Oby znalazł szybko kochający domek. :thumbs:
  8. Łapek teraz musi zbierac siły, żeby stanąć na łapach, a i bym zapomniała....podobno nie ma już czym merdać....:roll: [IMG]http://images4.fotosik.pl/80/598da3c80f805e46.jpg[/IMG]
  9. Kochana Gabciu co z tobą bedzie???:bigcry:
  10. Pomoc pilnie potrzebna, on może tego nie przeżyć...zresztą inne psiaki z 6 pewnie tez nie....:bigcry:
  11. Jaka ona jest śliczna :loveu: domku, gdzie jesteś?
  12. Kto przygarnie śliczną starszą panią z charakterem? Ona bardzo potrzebuje pomocy...
  13. [quote name='Tweety']wiem o mozliwym transporcie za zwrot kosztów paliwa[/QUOTE] Ja także szukam transportu. Tweety dowiedz się proszę jaki to byłby koszt.:razz: Jo37 jeszcze nie wiem dokładnie, kiedy będzie możliwy transport, wszystko zależy od stanu psa. Może jutro się czegoś więcej dowiem. Jak tylko będę coś wiedziała to się z Tobą skontaktuję.:lol:
  14. Już jestem. Dzwoniłam do lecznicy. Łapek jest już po operacji :multi:. Jest jeszcze pod wpływem narkozy, więc jest trochę zakręcony, ale podobno wszystko OK.:Cool!: Jutro rano będę rozmawiała z lekarzem, który go operował i który kieruje całą sprawą.
  15. Wiem Moriaaa, wiem.....:sadCyber: Właśnie sie dopatrzyłam tam dwóch psów a nie jednego, a ile bidulek jest łącznie....biedaczki nie wiedzą, że pewnie nigdy już stamtąd nie wyjdą...:placz: Ja już nie mam siły.....co zrobić???
  16. Puszek to piękny pies, nie rozumiem dlaczego tak długo czeka....:shake:
  17. Takie psy kochają na zabój.... Kto pokocha śliczną Gabi....zanim odejdzie w zapomnieniu....:-( Ona ma jeszcze kawał życia przed sobą, nie pozwólmy jej odejść...odzyskała nadzieję na trochę i znowu ja traci...
  18. O rany ciotki a co Wy za bidę znowu wynalazłyście.:crazyeye: Tylko nie 6!! Jego trzeba wyciągnąć, on jest mocno owczarkowaty więc domek powinien się znaleźć. Dobrze by było powiedzić w schronie, że jest domek, bo inaczej marnie to widzę. A ta wystraszona bidulka z tyłu....:placz:
×
×
  • Create New...