Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. bidulek, tak się zmęczył wylizywaniem ogromnego gara:haha: :biggrina: [IMG]http://images24.fotosik.pl/21/e82c64a310cf5a79.jpg[/IMG]
  2. [quote name='beam6']Jestem, jestem - pobalowałam trochę w weekend na weselu ale już jestem na miejscu i dzisiaj odbiorę książeczkę Gumisi. Lika daj znać jak się umówimy - mogę Ci np wysłać listem poleconym do domu. Korzystając z okazji uprzejmie donoszę, że wyjeżdżamy na urlop :multi: (od 14 lipca do 5 sierpnia) i będę poza netem i poza Dogo :shake: . Będę natomiast w zasiegu telefonu :razz: .[/quote] Beatko, może Twój TZ mi przekazać książeczkę Gumisi przy okazji odbioru bazarków i karmy. Ja do liki mam niedaleko
  3. skoro lubi paróweczkę, to pokrój ją w cienkie talarki i tym zachęcaj i nagradzaj (ja dwie parówki tak cienko pokrojone wykorzystywałam na 1,5 godzinne ćwiczenia z Karmelkiem, gdzie nagradzany był co chwila). Nie chodzi by się najadła parówką, a poczuła ulubiony smak
  4. może to ze stresu... Fela też potrzebuje czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Początki zawsze są trudne. Może zachęcaj Gumisię na przysamak na wychodzenie na klatkę?Wychodż z nią na chwileczkę w ciągu dnia (nie na spacer), daj ciasteczko, pochwal i wróćcie do domku. Z widną też pomalutku, metodą drobnych kroczków przekona sie
  5. jeszcze bazarek dla Kapitana http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6310440#post6310440
  6. jest wysterylizowana, nie powinna znaczyć terenu
  7. to może przeziębiła pęcherz??
  8. zdjęcia jak zwykle śliczne - niedługo minie rok jak zabrałam Sombrulkę ze schronu
  9. na lichtarz też chętnych nie ma...
  10. przyzwyczai się - tyle rzeczy dla niej jest nowych... na posłanko też w końcu wejdzie. moja Siuńcia pierwsze miesiące spała na środku pokoju i ja jej tam ułozyłam kocyk. ciekawe kiedy kotka się przekona
  11. lika, więcej szczegółów proszę!!!!! jak kotka?jak Gumisia w nowym miejscu??
  12. a MiśPyś?on grzeczny jest i tak długo w hotelu kiśnie...
  13. Munia ma się całkiem dobrze. Byłam u niej dwa dni temu. Jest wesoła, zaczepia rudą kotkę do zabawy. Do p. doktora idziemy w poniedziałek
  14. to jak nie Fin, to może Figa by sie nadawała do mieszkania???albo MśPyś?
  15. ciekawe kiedy razem będą się mościć na psim łóżeczku...
  16. a Łapciuszek najbardziej się uśmiecha jak zrobi kupkę na spacerku!!!
  17. ale slicznie wtulone!!ja tak zazdroszczę - moje tak rzadko się tulą
  18. Moje psiuchy dostały nowe zabawki i ... Pysiuńcia oszalała na punkcie sztruksowego piszczącego pieska. Maltretuje go godzinami (wie gdzie trzeba ciamciać, by piszczało)
  19. bardzo ładna Mysza - tylko jakaś taka ogromna:razz:
  20. to ja też pozrawiam Szamana i załuję,że nie pojadę, ale jutro mój Bartek ma wolne i załatwiamy cd spraw działkowo-samochodowych
  21. mam ramki i Twoje świeczniki i poduchy jak Beatka zgodzi mogą też iść na Kapitana lub na dług Figi i Gumisi
×
×
  • Create New...