Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. a tu jeszcze na koniec szaleństwa Melusia (nie wiem czemu, ale w stanie najwiekszej euforii gnał pod domek) http://pl.youtube.com/watch?v=mgTLijFudt8
  2. uwielbima psie głupawy:multi: psiuchy śliczne!!!
  3. moja mama widziała jak ciuciu wskoczyła na stół w celu gwizdnięcia parówki, tylko, bidna poślizgnęła się na ceracie i spadła ze stołu
  4. Ciuciu z Melusiem znowu uciekli pod siatką:mad: . Rano "pilnowała" ich moja mama, ja jeszcze spałam. Przeczołgali się pod siatką i uciekli na łąkę. Więc ja rozczochrana w koszuli nocnej lecę na ta łąkę i widzę zadowolonych moich psiuszków,jak lecą w moją stronę. Pochwaliłam, ukochałam. Bartek powiedział, by ich wziąć na smycz, ja ,że nie, niech sobie pobiegają jak są tacy grzeczni i ... pobiegli:diabloti: :mad: . Poleciała za nimi Pysia (moja Pysia,która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła), wołałam (darłam się) - żadne się nie obejrzało:placz: . To poleciałam - trawa mokra po pas prawie, pokrzywy i krowie placki (Neris chyba Cię przebiłam). W końcu ich dorwałam na skraju wsi. Cała trójka przeszczęśliwa:diabloti: Prowodyrem ucieczek jest Ciuciu niestety. Dałam jej ostatnią szansę - spuściłam ze smyczy tuż przy furtce, by zobaczyć, czy sama wejdzie. Oczywiście poleciała sobie w krzaki i tylko dzięki najsłodszym słówkom, jakie mogłam z siebie wydobyć, wróciła (tata mój dziwił się po co ja tak "piszczę" do Łapciuchy niedobrej:roll: ) Potem już wszyscy byli bardzo grzeczni:loveu:
  5. Byliśmy na działeczce u rodziców Siuńcia Pysiuńcia Melusik (łapki podkulił w dołku wykopanym przez Łapciuszkę) Szurnięta Łapciuszka vel CiuCiu
  6. jakbyś się rozkraczyła daj znać. będziemy u rodziców na wsi koło Jońca. wydaje mi się, że mijam Zakroczym jak tam jadę...
  7. bazarek nr 2 - zobaczcie koniecznie, taka okazja już się nie trafi!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6380205#post6380205[/URL]
  8. bazarek nr 1 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6379888#post6379888[/URL]
  9. może uda mi się namówić Bartka,by podjechał w przyszłym tygodniu
  10. ja moge wystawić, ale nie mam jak odebrać...
  11. [quote name='gdgt']Dziś też od rana mam telefony, jednak hasło "owczarkowata sunia" działa... Dzwonił Pan, który kiedyś podjechał do Ostrowii po Kapitana. Widział zdjęcia Figi i bardzo mu się spodobała. Zapowiada, że w weekend chciałby podjechać i ją obejrzeć.[/quote] trzymam kciuki bardzo!!!!!
  12. postaram się coś wygrzebać na bazarek dla niego. a jak on ma na imię?
  13. [SIZE=1]ja zupełnie nie wiem kto to jest...[/SIZE] [SIZE=1]gdgt, czy mogę wysłać Ci tel do zainteresowanego pana??[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]dwa razy mi się wysłało, a nie mozna usunąć posta[/SIZE]
  14. [IMG]http://upload.miau.pl/3/21531.jpg[/IMG] zupełnie nie wiem kto to jest... gdgt, czy mogę wysłać Ci tel do pana?
  15. szkoda mi psiny, ale nie mam jak pomóc:shake: Karolina (Igusia), która nie ma teraz warunków, by sama to napisać, dała mi namiar na pana chętnego na niedużego kudłatego psa. mamy coś w tym stylu??dom podobno dobry. pan ma dwa onki (suka po sterylizacji), które bardziej mieszkają na zewnątrz. odszedł im piesek taki bardziej domowy i chcą niedużego (płeć obojętna) do kochanai, spania w łóżku i rozpieszczania.
  16. bo zdjęc jak nie było tak nadal nie ma...
  17. to ja też ogromnie się cieszę i życzę Gumisi zdrówka!!!!
  18. Jakiś czas temu zrobiłam zestawienie bazarkowe wpłat na konto naszego stowarzyszenia NICZYJE. Zauważyłam brak wpłaty od Daga27. Kontakt z nią przez pw był dosyć oporny - miała sprawdzić wpłaty z męża konta i jakieś tam. Generalnie mało się odzywała. Na moje kolejne zapytanie co z wpłatą, przyznała,że pieniędzy nie wpłaciła (było to 11.07) i wpłaci następnego dnia. Do tej pory wpłaty 26zł nie ma. Proszę wpisać ja na listę do wyjaśnienia. Również Iczing nie wpłaciła za bazarek, ale czekam już na wpłatę i wierzę,że wpłata bedzie.
  19. nie jechałam, ale ma wysoko rozwiniętą wyobrażnię, więc czuję się jakbym nią codziennie jeżdziła... Igusia:calus: :glaszcze:
×
×
  • Create New...