Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. dzieki Magdarynce udało się odzyskać wyciąg z leczenia Gumisi - ksiązeczki nie ma i raczej już się nie odnajdzie.wklejam wypiskę, może Ci się, Aniu przyda jakie leki dostawała Gumisia mam nadzieję, że to jest w miarę czytelne [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1129/dscf1575kc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6606/dscf1576nc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6606/dscf1576nc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2113/dscf1579at0.jpg[/IMG]
  2. mysli sobie: "kocham wszystkie psiuchy!!!!!"
  3. dziś udało nam się pierwszy raz tak rozkręcić Karmelka:multi: skutkiem tego pan Kuleczek nie ma już przednich nóżek, ale było warto:evil_lol: całośc nakręciła chyba Łapciuszka, bo najpierw ona nieźle wariowała z miom Bartkiem. Kuleczek traci właśnie dwie nóżki uwaga, drastyczne:evil_lol:
  4. Igusie leczyły kła u swojego Frodka - też był zielony - do kanałowego leczenia
  5. to niech idą obie:evil_lol:
  6. dobra, wyslę nr konta mailem
  7. Neris, to wysyłam paczkę jutro kła wyrywać nie mozna,bo poleci cała szczęka, ale mozna spiłować;)
  8. co słychać u dziewczynek???
  9. hop Misiu, nikt do Ciebie nie zaglada
  10. to moze lepiej je teraz nie forsować długimi spacerami. bidulka
  11. cieszę się, że jest lepiej!!!!!! lika, pamiętaj, proszę o rachunku z lecznicy
  12. dziekujemy:loveu: dodam nieskromnie, ze Karmelek jest piękny:multi:
  13. a Birma?jest w typie owczarka
  14. a oni tak sobie leżą, ciamkają zabawki albo siurki wołowe. ja nie ma gdzie się przytulić.
  15. spokojnie to nie wiem, bo musi schudnąć. pani doktor kazała bezwzglednie ograniczyć jedzenie. Munia ma coś z rzepka w kolanie (niestety wyłączyłam się z odbioru na tą chwilę i nie pamiętam dokładnie co mówiła pani doktor. lika, może Ty wtedy słuchałaś???)
  16. Fin, stary łotr w góre
  17. Munia była dzis na ekg i na rtg. ma zdeformowaną klatkę piersiową i było podejrzenie, ze szybkie męczenie może być przez ucisk połamanych żeber. na szczęscie nic serduszka nie uciska. serce jest niestety powiększone. nie wiadomo czy to wina wieku czy coś się dzieje. dostał leki na rozszerzenie naczyń krwionośnych. za pół roku ma być kontrola
  18. [quote name='Fela']No pewnie, że łaskawsza... Zaraz, zaraz, a ja kiedyś nie byłam łaskawa? :mad:[/quote] hihi:evil_lol:
  19. [quote name='cosmyk']a wpuszczą mnie tam..?nie wiem czy to dobry pomysł ale może jeśli Colin zobaczyłby kogoś kogo zna i nie boi się..to byłoby łatwiej do niego dotrzeć:|[/quote] wpuszczą. w przyszłym tygodniu wybiera się gdgt i ja. mozesz umówić się z nami jak chcesz
  20. schronisko jest w lesie. skręcasz jak na cmentarz komunalny, potem przy kamieniu w lewo i jedziesz jakby wzdłuż trasy. potem skręcasz w pierwszą a prawo taką lesna drózkę i jedziesz nią prosto dopóki nie zacznie się rozwidlać - trzymasz się lewej strony i już widać ogrodzenie schroniska. porób suni i pozostałym psom jak najwięcej zdjęć, poogłaszamy, może znajdzie się domek. fajnie by było jakbyś nam mogła pomóc. brakuje nam ludzi na miejscu. często nie mamy jak dojechać do schroniska. a rotacja psów jest duża. niektóre wymagają leczenia, wtedy je zabieramy do Warszawy
  21. a jak długo były u Ciebie?i co z tym synkiem Muni, który został?jak on wygląda?
  22. ale w końcu zadzwoni, nie mozna się poddawać!!!
  23. a ja mam tam do odebrania jeden rachunek za szczepienie Munia - przypomnij mi, prosze, o tym, bo ja skleroza jestem...
×
×
  • Create New...