-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
[quote name='lika']Ten pies wyglada strasznie. I jeszcze ten smutek w jego oczach .... :-( A gdzie on jest odseparowany? Czy to jest staruszek, czy tylko tak wygląda? Jakaś lepsza kołderka by mu się przydała.[/quote] mnie też strasznie bolał jego smutek. wygląda na saruszka. zapytałam, czy agresywny - taki niepewny - nie wiadomo czy go nie boli i dlatego próbuje się bronić. on jest w budynku, wchodzi się w jedno pomieszczenie i stamtąd dopiero do niego. w tym pomieszczeniu nie ma innych psów.
-
ten psiak (to suczka zdaje się) ma chore oko - chciał się przedostac przez siatkę i się pokaleczył, jest leczony, ale oko dobrze nie wyglada... [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5121/image016mh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7223/image070ib7.jpg[/IMG] ta malenka też ma oko chore - taka przyjechała - jest wesolutka i fajna, pewnie szybko mogłaby znależź nowy domek. dostaje anytbiotyk [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9328/image018dy1.jpg[/IMG] ten psiak kuleje (trzyma tak tą łapkę w górze) - dnia poprzedniego nie kulał - nie wiem pogryziony czy co. Owieczka chciała go obejrzeć, nie dał się [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6291/image082iu2.jpg[/IMG]
-
cd schronu ten pies przyjechał z grzybicą -jest leczony i odseparowany. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7650/image028bp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2491/image029sf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7282/image030bu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5646/image031oj7.jpg[/IMG]
-
we wtorek będę rozmawiać o zniżce z włascicelką lecznicy niedaleko mnie. Szczerze mówiąc nie czuję się na siłach załatwiać takich rzeczy, ale chyba wyjścia nie mam. Chciałam tam wysterylizować Bródkę-Drutkę, ale sterylka kosztowałaby od 250-270zł. czy my mamy jakieś pismo, które w takich sytuacjach trzeba wystosować, czy załatwia się to tylko na tzw "gębę"? Drutka ma albo drożdzaki w uszach albo świerzba... wyniki badań będą w poniedziałek
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/790/sz10gt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2595/sz11hy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7336/sz12pj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8631/sz13so8.jpg[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2406/sz14wn9.jpg[/IMG] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
i maluchy 9 nie wiem ,która to suczka a który piesek ,tylko Zołza vel Lenka aury jest czarna i się wyróznia) [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9462/sz5ow9.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1508/sz7iy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3900/sz6ao7.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8946/sz8cx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1600/sz9yz8.jpg[/IMG] -
mała jest słodka, została wczoraj wykapana, bo strasznie zajeżdzała. pchała się wieczorem na łózko,ale rozumie słowo nie wolno. wygoniła Łapcię z jej posłania. w ogóle to Łapcia najbardziej przeżywa małą - jest trochę obrażona, powarkuje jak tulę Łapcię, a Drutka się zbliża. Drutka nic sobie z tego nie robi, nawet wyjadała z miski Karmelkowi ( czego nie odważyła zrobić się żadna z suniek). martwi mnie tylko to, ze ona od wczoraj nie sikała. na spacerkach ciągnie się na nogami, podgryza smycz,a siku nie ma, w domu też. zaraz jadę z nią do weta. jest baardzo spragniona kontaktu z ludżmi. Bartek już trochę się do niej przekonał, kapał ją razem ze mną wczoraj, dziś ją nosił i tulił. zły jest na mnie tylko, ze złamałam obietnicę...
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
to sierotka, która została na Gagarina (przepraszam,że tak z doskoku, ale mam małe piekło w domu i masę spraw z budową do załatwiana) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5584/sz1tu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3950/sz2ia2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5009/sz12hc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2209/sz3vk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/249/sz4jm5.jpg[/IMG] -
na wątku szczeniaczkowym wkleję zdjęcia, tylko nie wszystkie od razu, bo duzo tego jest. fotorelacja ze schronu w kawałkach od dziś... Dorka jak zwykle kochana kluseczka [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2332/s9ai0.jpg[/IMG] jest sporo amstafowatych psów - jakie są wie Owieczka, bo wkładała ręce za kratki [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3903/s10ka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8520/s11aw4.jpg[/IMG] to nowy piesek, jest na kwarantannie od tygodnia. płakał strasznie i tak na mnie patrzył przeszywająco, ze spac dziś nie bedę mogła. jest w boksie z 4 nowymi psami - wszystkie są przeurocze i mam nadzieję, ze szybko znają domki [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1127/s12tm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1166/s15ke3.jpg[/IMG]
-
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Mopcia dziś leżała sobie w cieniu [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9566/s13br4.jpg[/IMG] moje zbyt bliskie zbiżenie się wywołało u niej zaniepokojenie, więc się wycofałam. pytałam pracownika jak Mopcia - powiedział,że daje mu ze sobą zrobić wszystko, ładnie chodzi na smyczy [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2983/s14vi3.jpg[/IMG] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
auraa, trafiła ci się zołza!!ja ją tak nazwałam - nie usiedziała w kartonie spokojnie -
Nadia o urodzie Reksia z Dobranocek szuka domu . ma dom!
ronja replied to lika's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6536/s6ud3.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/488/s7ok5.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5127/s8ug4.jpg[/IMG] -
Nadia o urodzie Reksia z Dobranocek szuka domu . ma dom!
ronja replied to lika's topic in Już w nowym domu
Nadia jest śliczna, nieduza, wesoła, zawadiacka - trzeba ją koniecznie zobaczyć na żywo, zdjęcia w połowie nawet nie oddaja jej uroku. nie odstępowała nas na krok, bawiła się z inną suczką - tyle w niej checi zycia. powinnysmy zabrać ją na sterylkę, biega luzem po placu - wiadomo czym to się kończy [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6606/s4sm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/124/s5qs2.jpg[/IMG] -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
zaraz bedą fotki, maluchy są sliczne - wygladają ja małe niedźwiadki - są zdrowe, mają tylko rozwolnienie (pewnie od jedzenia). są 3 dziewczynki i 3 chłopców. sunka z innego miotu (Sierotka) została na Gagarina - jest odwodniona, wychudzona, musi być teraz dowitaminowana i nawodniona. po kroplówce w ostrowi jakby ożyła. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
ronja replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dziekuję iczing za wpłatę i proszę ją wykreślić z "moich" dłuzników -
i może ciut panikuję - nigdy pcheł nie miałam. panikuje, bo meluś długo po schronisku miał kłopoty ze skórą i z drapaniem. nic mu nie pomagało, dopiero dr Dembele przepisał mu leki wyciszające antydepresyjne - jego drapanie było spowodowane stresem. boje się tylko, ze jak znowu wejdzie w nawyk drapania, to cale leczenie będzie trzeba powtarzać i tyla,o!
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
ronja replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
to już się pogubiłam - esperanza zrób zestawienie kto co zabiera i ile my mamy jutro zabrać szczeniaków?Owieczka coś mi mówiła o jakimś szczeniaku starszym, suce co sie pałęta po Ostrowi, i jeszcze Kinga załatwiła miejsce na sterylke dla Duszki lub innej potrzebującej - wychodzi 7 psów... jaki samochód ma Owieczka?:cool3: