Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='lika']Ten pies wyglada strasznie. I jeszcze ten smutek w jego oczach .... :-( A gdzie on jest odseparowany? Czy to jest staruszek, czy tylko tak wygląda? Jakaś lepsza kołderka by mu się przydała.[/quote] mnie też strasznie bolał jego smutek. wygląda na saruszka. zapytałam, czy agresywny - taki niepewny - nie wiadomo czy go nie boli i dlatego próbuje się bronić. on jest w budynku, wchodzi się w jedno pomieszczenie i stamtąd dopiero do niego. w tym pomieszczeniu nie ma innych psów.
  2. ten psiak (to suczka zdaje się) ma chore oko - chciał się przedostac przez siatkę i się pokaleczył, jest leczony, ale oko dobrze nie wyglada... [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5121/image016mh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7223/image070ib7.jpg[/IMG] ta malenka też ma oko chore - taka przyjechała - jest wesolutka i fajna, pewnie szybko mogłaby znależź nowy domek. dostaje anytbiotyk [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9328/image018dy1.jpg[/IMG] ten psiak kuleje (trzyma tak tą łapkę w górze) - dnia poprzedniego nie kulał - nie wiem pogryziony czy co. Owieczka chciała go obejrzeć, nie dał się [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6291/image082iu2.jpg[/IMG]
  3. pojechałam z Drutką do lecznicy koło siebie, a czasu mało na wszystko. chciałam ją tam wysterylizowac. jeszcze mogę za 200zł koło Igusi, ale to daleko, a ja chciałabym uniknąć jeżdzenia po Warszawie
  4. cd schronu ten pies przyjechał z grzybicą -jest leczony i odseparowany. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7650/image028bp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2491/image029sf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7282/image030bu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5646/image031oj7.jpg[/IMG]
  5. we wtorek będę rozmawiać o zniżce z włascicelką lecznicy niedaleko mnie. Szczerze mówiąc nie czuję się na siłach załatwiać takich rzeczy, ale chyba wyjścia nie mam. Chciałam tam wysterylizować Bródkę-Drutkę, ale sterylka kosztowałaby od 250-270zł. czy my mamy jakieś pismo, które w takich sytuacjach trzeba wystosować, czy załatwia się to tylko na tzw "gębę"? Drutka ma albo drożdzaki w uszach albo świerzba... wyniki badań będą w poniedziałek
  6. [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/790/sz10gt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2595/sz11hy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7336/sz12pj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8631/sz13so8.jpg[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2406/sz14wn9.jpg[/IMG]
  7. i maluchy 9 nie wiem ,która to suczka a który piesek ,tylko Zołza vel Lenka aury jest czarna i się wyróznia) [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9462/sz5ow9.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1508/sz7iy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3900/sz6ao7.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8946/sz8cx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1600/sz9yz8.jpg[/IMG]
  8. mała jest słodka, została wczoraj wykapana, bo strasznie zajeżdzała. pchała się wieczorem na łózko,ale rozumie słowo nie wolno. wygoniła Łapcię z jej posłania. w ogóle to Łapcia najbardziej przeżywa małą - jest trochę obrażona, powarkuje jak tulę Łapcię, a Drutka się zbliża. Drutka nic sobie z tego nie robi, nawet wyjadała z miski Karmelkowi ( czego nie odważyła zrobić się żadna z suniek). martwi mnie tylko to, ze ona od wczoraj nie sikała. na spacerkach ciągnie się na nogami, podgryza smycz,a siku nie ma, w domu też. zaraz jadę z nią do weta. jest baardzo spragniona kontaktu z ludżmi. Bartek już trochę się do niej przekonał, kapał ją razem ze mną wczoraj, dziś ją nosił i tulił. zły jest na mnie tylko, ze złamałam obietnicę...
  9. to sierotka, która została na Gagarina (przepraszam,że tak z doskoku, ale mam małe piekło w domu i masę spraw z budową do załatwiana) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5584/sz1tu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3950/sz2ia2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5009/sz12hc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2209/sz3vk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/249/sz4jm5.jpg[/IMG]
  10. ona jest u mnie na tak zwanym tymczasie i tego muszę na razie się trzymać... malenka jest wydrapana, wetka z Ostrowi powiedziała,że to ze stresu, ogonek rozgryzła do krwi. wykapię ją wieczorem i wysmaruję rivanolem. mam dexapolcort - antybiotyk na gojenie, prysnąć ją tym?
  11. nie wypuszczałam, bo trochę czasu nie starczyło na wszystko, tylko zdjęc jak najwięcej chciałam zrobić
  12. na wątku szczeniaczkowym wkleję zdjęcia, tylko nie wszystkie od razu, bo duzo tego jest. fotorelacja ze schronu w kawałkach od dziś... Dorka jak zwykle kochana kluseczka [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2332/s9ai0.jpg[/IMG] jest sporo amstafowatych psów - jakie są wie Owieczka, bo wkładała ręce za kratki [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3903/s10ka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8520/s11aw4.jpg[/IMG] to nowy piesek, jest na kwarantannie od tygodnia. płakał strasznie i tak na mnie patrzył przeszywająco, ze spac dziś nie bedę mogła. jest w boksie z 4 nowymi psami - wszystkie są przeurocze i mam nadzieję, ze szybko znają domki [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1127/s12tm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1166/s15ke3.jpg[/IMG]
  13. Mopcia dziś leżała sobie w cieniu [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9566/s13br4.jpg[/IMG] moje zbyt bliskie zbiżenie się wywołało u niej zaniepokojenie, więc się wycofałam. pytałam pracownika jak Mopcia - powiedział,że daje mu ze sobą zrobić wszystko, ładnie chodzi na smyczy [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2983/s14vi3.jpg[/IMG]
  14. auraa, trafiła ci się zołza!!ja ją tak nazwałam - nie usiedziała w kartonie spokojnie
  15. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6536/s6ud3.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/488/s7ok5.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5127/s8ug4.jpg[/IMG]
  16. Nadia jest śliczna, nieduza, wesoła, zawadiacka - trzeba ją koniecznie zobaczyć na żywo, zdjęcia w połowie nawet nie oddaja jej uroku. nie odstępowała nas na krok, bawiła się z inną suczką - tyle w niej checi zycia. powinnysmy zabrać ją na sterylkę, biega luzem po placu - wiadomo czym to się kończy [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6606/s4sm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/124/s5qs2.jpg[/IMG]
  17. zaraz bedą fotki, maluchy są sliczne - wygladają ja małe niedźwiadki - są zdrowe, mają tylko rozwolnienie (pewnie od jedzenia). są 3 dziewczynki i 3 chłopców. sunka z innego miotu (Sierotka) została na Gagarina - jest odwodniona, wychudzona, musi być teraz dowitaminowana i nawodniona. po kroplówce w ostrowi jakby ożyła.
  18. dziekuję iczing za wpłatę i proszę ją wykreślić z "moich" dłuzników
  19. Kapitan nieźle mnie obszczekał dziś... oko jest bardzo powiększone, nie wiem czy takie było zawsze. i w końcu nie dopytałam o naze tych kropli, które Kapitan dostaje
  20. zaraz pokaże, jest słodka, malenka, chudziuteńka - waży zaledwie 5 kg. nikt na nią nie warknął (tylko Bartek warczał,ale to bardziej na mnie niż na nią), a ona przytuliła się do Karmeleka na naszym łózku. słodycz sama, ja jej chyba nie oddam nikomu...
  21. byłam w schronie, nasze stadko powiększone o Bródkę Drutkę nie mogłam jej nie zabrać, nie mogłam jej zostawić, nie pojadę więcej do schronu, za duzo mnie to kosztuje
  22. i może ciut panikuję - nigdy pcheł nie miałam. panikuje, bo meluś długo po schronisku miał kłopoty ze skórą i z drapaniem. nic mu nie pomagało, dopiero dr Dembele przepisał mu leki wyciszające antydepresyjne - jego drapanie było spowodowane stresem. boje się tylko, ze jak znowu wejdzie w nawyk drapania, to cale leczenie będzie trzeba powtarzać i tyla,o!
  23. to już się pogubiłam - esperanza zrób zestawienie kto co zabiera i ile my mamy jutro zabrać szczeniaków?Owieczka coś mi mówiła o jakimś szczeniaku starszym, suce co sie pałęta po Ostrowi, i jeszcze Kinga załatwiła miejsce na sterylke dla Duszki lub innej potrzebującej - wychodzi 7 psów... jaki samochód ma Owieczka?:cool3:
×
×
  • Create New...