-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
to robia takie maleńkie kagańce???
-
ogłoszenia dawno się pokończyły, muszę od nowa powystawiać
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika']ronja, a może w ramach ćwiczeń praktycznych w prowadzeniu samochodu mała wycieczka do schroniska? Trzeba przewieźć jamniczkę ze schroniska do malagos.[/quote] no tak daleko to ja się nie wypuszczę i nie tym samochodem:shake: . do schroniska przez las byśmy nie dojechały, za duze doły.a mój mąż padłby na zawał przez cały czas mojej podrózy dzięki dziewczynki za tyle poleconych kardiologów - coś wybiorę najbliżej nas, tj. p. Beaty -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
trochę daleko, EKG zrobimy najbliżej, jesli wyjdzie coś nie tak, wtedy pojedziemydo jakiegos dobrego kardiologa... -
Birma (mix owczarka belgijskiego?) za TM
ronja replied to esperanza's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dlaczego nie jest do adopcji?skoro jest w schronie, to jest do adopcji. skoro jest "czyjaś", ma dom, nie powinna być w schronie -
Birma (mix owczarka belgijskiego?) za TM
ronja replied to esperanza's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale jeśli jest chora, apatyczna, to musi być pod opieką weta. jakie szanse ma w schronie?żadne. w hotelu - podleczona, odkarmiona z ładnymi zdjęciami ma szansę znaleźć dom przez allegro. jeśli tylko są środki na hotel dla niej, dlaczego nie spróbować? -
Birma (mix owczarka belgijskiego?) za TM
ronja replied to esperanza's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no a jakiś hotelik?a tam gdzie był cudaczek? -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Jeżdzę sama od dwóch tygodni!!!!!Ale jeszcze trochę czasem się boję... Jak już bedę pewniejsza, to przyjadę do Ciebie Neris na nalesniczki!!!!! mąż p. Beaty boi się, że nie dadzą rady finansowo w razie jakiś komplikacji zdrowotnych. obiecałam,że jakoś zbiorę pieniądze na leczenie i jeszcze zapomniałam - p. Beata chciałaby Munię wysłac na badanie serduszka. Sunka niechętnie chodzi, duzo śpi, szybko się męczy. może to być z racji wieku, ale lepiej sprawdzić -
Birma (mix owczarka belgijskiego?) za TM
ronja replied to esperanza's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a moze jak Szaman pójdzie do nowego domu, to Birmę mozna by było dać na tymczas na jego miejsce??Justynka, a ta pani, co bierze chore psy (co Munia miała iść do niej) - może ona przyjęłaby Birmę?? -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Munia była dziś u pana doktora Garncarza. Oczko ładnie się goi. Jeśli będzie wszystko dobrze, to za jakiś czas ono przyschnie i zrobi się mała kuleczka w oczodole. Munia ma cały czas dostawać krople, następna wizyta, jak skończą się kropelki. W samochodzie była bardzo dzielna (p. Beata zresztą też:evil_lol: - JA sama prowadziłam samochód:multi: ), u pana doktora trochę się wyrywała przy usuwaniu martwej błonki (ale raczej dlatego, ze p. Beata wyszła, bo nie mogła patrzeć). Sunka strasznie się ucieszyła z powrotu do domku - poszczekiwała, podskakiwała, pogoniła kota Teofila, podrzucała ucho wołowe:lol: a mąż p. Beaty mięknie coraz bardziej... -
Polamany Malutek ze schronu - pojechał do NOWEGO DOMU :-))
ronja replied to fona's topic in Już w nowym domu
a zdjęcia gdzie są i relacja z wizyty????? -
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
dziad kalwaryjski!!!!! -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
cudna Myszka - wyglada jak nietoperz wampirek -
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
ronja replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to trzymam kciuki by to było to!!!!! -
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Co u Misia???Spodobał się??? -
[quote name='esperanza']Warto wykorzystać ten kontakt, który został po Muniu, by tego malucha z klatki oddać. Czy ktoś może tam zadzwonić? Ronja chyba Ty miałaś namiary. [/quote] zapytam auryy, czy by wzięła malucha, choć wydaje mi się, ze mówiła mi, że może brać tylko w awaryjnych sytuacjach małe szczeniaki (ma pinczerka maleńkiego) i to za jakiś czas dopiero...
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Munia raczej wpatrzona w pańcię -
Połamany Marianek (Ostrów Maz.) Znalazł wspaniały dom u Izuni86.
ronja replied to lika's topic in Już w nowym domu
Marianek to ma sielskie życie - cały czas poleguje:p -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kanzaj']Czyli można przyjąć, że dziewczyna ma domek i już:lol: ???[/quote] można przyjąć, jak pan się złamie całkiem i tfu yfu nie zapeszać (moja Łapcia też u nas była ze 2 miesiące na tymczasie, zanim mój mąż zgodził się ją uznać za naszą...) -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
auraa, pewnie,że wyściskam!!! Munio został dziś zaszczepiony na wściekliznę a to bazarek na leczenie Myszeczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5968662#post5968662[/URL]