Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. uff, to mozna odetchnąć z ulgą!!!! cieszę sie, ze mogłam pomóc. możemy za jakiś czas ich odwiedzić, mamy niedaleko!!!
  2. a p. Beata? ona teraz potrzebuje pieniędzy dla swojej kotki, mogłaby się zgodzić
  3. to dziewczynka - Mela trikolorka, sliczna. wczoraj stała nad miseczką i jeść nie chciała, taka chudziutka się zrobiła...
  4. chyba znajda, bo ta pani ratuje koty. weci jeszcze dokładnie nie wiedzą co jest, leukocyty spadły z 6000 do 1000 (o ile czegoś nie przekręciłam). wykluczyli już białaczkę.
  5. dziś w przelocie widziałam Munię - oczko ślicznie się goi, jest takie bielemem powleczone z czarną kropeczką. oczko jest ciut mniejsze niż to zdrowe. Munieczka była bardzo wesoła, całowała mnie za przywitanie, wspinała się na kolana - super psinka!!!!!!!:loveu: tylko kot p. Beaty jest bardzo chory (podejrzewają hiv:-( ) a do Munia pojadę w czwartek w odwiedziny:multi:
  6. no to ja też trzymam kciuki za złamanie TZa
  7. jak się czuje Lunka?
  8. Igusia, wygrałas koraliki!!!! a MiśPyś czeka...
  9. a dlaczego tu nic nie ma na temat jego adopcji?tajemnica?
  10. jest taką puchatą kuleczką:loveu: przywiozłam jej posłanie po Muniu, a ona wziłęa je w zęby i wywlokła sobie na srodek pokoju. ciekawe, czy już urwała falbankę:razz:
  11. allegro Malutkiej [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=209175334[/URL] (Ania, zmienić coś?)
  12. [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/ae21689a8eb194f0.jpg[/IMG] Beatka, jak ja ciebie dawno nie widziałam!!!! a Gumisia wyglada jak zabawkowa na tym zdjęciu. nosek z guziczka:loveu:
  13. [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7716/dscf1209oo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4719/dscf1210yp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2929/dscf1211on6.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/628/dscf1205ci1.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5002/dscf1207sn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8706/dscf1208ov8.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1410/dscf1200us3.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6863/dscf1201dh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/2783/dscf1202bc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5116/dscf1204ow2.jpg[/IMG]
  16. Malenka Bella - cudna dziewczynka [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2663/dscf1193fa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2853/dscf1195fu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2193/dscf1196md0.jpg[/IMG]
  17. a moze jak Bella znajdzie dom, mogłybyśmy mieć tę panią jako tymczasówkę dla szczeniaków????
  18. posłanie wezmę. na 14 jestem umówiona w centrum, to chciałabym jakoś przed. raczej bedę bez zsamochodu. napisz mi na pw jaki adres albo gdzie się umawiamy, bo ja teraz idę
  19. [quote name='ronja']lika, mogę w poniedziałek podjechać i zrobić małej zdjęcia[/quote] lika, zapomniałam,że w poniedziałek muszę do pracy podjechać, może jutro by się udało??
  20. lika, mogę w poniedziałek podjechać i zrobić małej zdjęcia
  21. fajne te Magdarynkowe chłopaki!!!! na zywo Feluś jest duzo mniejszy niż wydaje sie na fotkach i jaki ładniutki!!!
×
×
  • Create New...