dziś w przelocie widziałam Munię - oczko ślicznie się goi, jest takie bielemem powleczone z czarną kropeczką. oczko jest ciut mniejsze niż to zdrowe. Munieczka była bardzo wesoła, całowała mnie za przywitanie, wspinała się na kolana - super psinka!!!!!!!:loveu:
tylko kot p. Beaty jest bardzo chory (podejrzewają hiv:-( )
a do Munia pojadę w czwartek w odwiedziny:multi: