Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. gdgt planuje jechac, ja też potrzebuję karmę dokupić (dla naszego Munia). może jakoś się zmówimy
  2. ja to nie wiem jakie, może w hurtowni coś znajdziemy...
  3. szeleczki są po Muniu:p lika, ja potrzebuję jeszcze trochę czasu... ale dziękuję Ci za chęć pomocy
  4. ja nie wiem czy oddam Drucika:eviltong: moze jakoś wytrzymam te pół roku... chyba,ze trafi się wspaniały dom,taki, w którym ona bedzie szczęśliwa i ja będę miała pewnośc, że tak jest i to się nie zmieni. [SIZE=1]Malagos, dobiega drugi dzień bezsikowy...[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] A Zulka to kto?Czemu nie da się pogłaskać?????
  5. allegro i na niczyje ale mi się tam nie spieszy...
  6. żeby nie kusić losu, Drucik chodzi na dodatkowy spacerek (moja norma dzienna spacerowa - 350%) [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8895/b6si8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6277/b7rz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6611/b8bc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8987/b9jt3.jpg[/IMG]
  7. Nie bedę chwalić Drucika, bo jak tylko ją pochwale do kogoś, to zaraz mi sika. Napiszę tylko, ze od wczoraj nie prałam ani jednego psiego posłanka:sweetCyb: Drucik zżywa się bardzo z nami. to nie jest już ta sama zalękniona psina sprzed tygodnia. Na początku na spacerkach ciągnłęa się za mną, teraz leci przodem z dziewczynami i coraz mniej rzeczy ją przeraża [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7573/b1he1.jpg[/IMG] Drucik był dziś ze mną w gościach u koleżanki. Była grzeczna jak aniołek i cały czas pilnowała mnie, czy czasem jej nie zostawię [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/892/b2ya4.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/7504/b3jc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4958/b4ld7.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5963/b5vv2.jpg[/IMG]
  8. [quote name='gdgt']widzę, że jakaś cisza zapanowała. Albo wszyscy powyjeżdżali, albo czyszczą posłania i łóżka ;) Czy ktoś się wkrótce wybiera do hurtowni? I czy ktoś chciałby pojechać ze mną do schronu, w czwartek albo piątek wczesnym rankiem? sama wolę nie jechać...[/quote] ja byłam w hurtowni, ale potrzebuję jeszcze karmę dokupić, więc moge pojechać z Toba a łóżek i posłań od wczoraj nie czyściłan ANI RAZU:multi: do schronu nie jadę, dopiero jak się na wieś przeniosę;)
  9. skoro pies jest pod naszą opieką, to jakim prawem lecznica wydaje go nieznajomej osobie bez naszej konsultacji???
  10. Magdarynko, umarłam:evil_lol: nózki osobno, ciało osobno - to zdjęcie mnie po prostu zabiło:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. a do mnie ktoś napisał,że chce mmsa suczki:angryy: nie wiem czy chodzi o maluchy czy o Bródkę. przykro mi ,ale ja mam w zwyczaju nue odpisywać na smsy. skoro komuś szkoda na telefon, to nie jest wart opieki nad psem
  12. co w sprawie pisma do lecznicy?
  13. no własnie, czemu siusia na posłanka?przed sterylką też sikała - nasze łóżko, poduszeczka Łapciuszka, teraz tylko Karmelkowe legowiska (tyle, ze na Karmelkowych spankach spią wszyscy na zmianę)
  14. o jejku:-( zrobię jej badania jak skończymy antybiotyk
  15. ona wie, ze żle robi, jak na nią krzyczę (często przyłapuję ją w trakcie), to kładzie się cała. na dworzu jak zrobi siku chwale i daję nagródkę. nie wiem co więcej mogę zrobić. Bródka dostaje teraz antybiotyk Synergal doustnie posterylkowy. Badania moczu chyba nie robi się w trakcie brania antybiotyku. muszę poczekać te 4 dni i wtedy złapię siku do badania
  16. cieszę się, ze misiek tak dobrze trafił!!!!!
  17. wiem o podkładach, dzwoniła p .Beata. te z hurtowni na opakowaniu miały napisane, ze jest ich 7, a były tylko 4. nastepnym razem kupię w aptece. Asiu, zapytaj jaki jest dług w lecznicy i wyslij kwotę Feli, dobrze?Chyba, ze to nie koniec leczenia Twoich maluszków
  18. zapraszamy!!! Drutka rano nalała znowu w to samo miejsce...
  19. chyba,ze wpłaty będziesz zbierała na swoje konto - razem z wyssyłkami, a potem po prostu przelejesz na konto stowarzyszenia wszystkie wpłaty minus przesyłki
  20. po prawie godzinie od zasikania Karmelkowego łóżeczka posżłyśmy na bardzo długi spacer - Drutka na początku spaceru zrobiła duże siku i już prawie przy klatce jak wracałyśmy drugi raz. to nie są takie posikiwania, jak sikają moje dziewczynki - po 3 kropelki - ona leje kałużami. lika, zmartwiłaś mnie tym zalaeniem pęcherza... ja w takiej maleńkiej psince mieści się tyle moczu????
  21. pewnie, tylko daj mi znac, bym wstrzeliłą się w drugi post Twojego bazarku Ja na swoich bazarkach zawsze podaję taką formułke: [LEFT][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wygranych poproszę o adresy na pw - pieniadze (+koszty przesyłki 8zł) nalezy wpłacać na konto stowarzyszenia z dopiskiem szczeniaki(bazarek,nick)[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][B]Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt "NICZYJE"[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman]ul. Sielska 1[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman]07-300 Ostrów Mazowiecka[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][B]Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/LEFT] wpłaty na konto na bieżąco mozemy sprawdzać. tylko musimy zastanowić się co ze zwrotem za wysyłki dla ciebie
  22. mogę uaktualniać stronę, pieniądze na konto stowarzyszenia najlepeij, bo będziemy robić przelew chyba Hespri, jak załozysz bazarek, daj mi szybko znać, ja napiszę drugi post i w nim będę uaktualniać, co Ty na to?
  23. pan kuleczek jest na zdjęciu:loveu: sliczny Feluś, widzę ,że hantelek ma wzięcie:loveu:
  24. no własnie się zlała:placz: na posłanie Karmelka wielki ponton oblała ja już nie wiem. na spacerze była 5 godzin temu. gdyby to był tylko pęcherz, to by lałą na podłogę - a ona ma 2 miejsca - kocyk Karmelka w naszej sypialni i posłanie w dużym pokoju. co ja mam z nią zrobić???poradźcie, bo mi już ręce opadły z żalu:placz:
×
×
  • Create New...