Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. napisałam, dzięki Cezary jest bardzo przyjacielski i grzeczny. Daje łapkę, siada przy zapinaniu smyczy i odpinaniu.
  2. [quote name='Ewusek']u niego byla wetka, mnie przy badaniu nie bylo... ja myslalam, ze to moze byc od serducha i chcialam ekg, ale "nie bylo takiej potrzeby" nawet wkleilam jakis artykul, ze taki kaszel moze miec cos wspolnego z chorym sercem, niewydolnoscia oddechowa...[/quote] moim zdaniem to nie jest od serca (mam porównanie, bo moja 15-letnia Rudzia kaszle i dławi się od serca, które uciska narządy oddechowe:-() - oczywiście mogę się mylić... on kaszle jak uporczywie szczeka (obszczekuje wszystko co się rusza) i głównie kaszel pojawiał się nad ranem, ale mam wrażenie, ze coś mu jakby blokowało oddychanie w nosie - tak to słychać. Justyna zaproponowała wizytę u kardiologa, ale akurat Morek przestał kasłać. kaszel wraca raz na kilka dni, Morek pokaszle chwilę kaszel znika. nie wiem co o tym sądzić, nasz weterynarz uważa, ze podrażniona była tchawica.
  3. dziewczyny, proszę o pomoc w szukaniu domu [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyzel-wyrzucony-kolo-chotomowa-okolice-jablonnej-138994/#post12382070[/url]
  4. Nasi znajomi znaleźli w sobotę wyżła we wsi Olszewnica koło Chotomowa (okolice Jabłonnej). Wyżeł koczował prawie na jezdni, najprawdopodobniej ktoś go wyrzucił. Pies trafił właśnie do nas. Szukamy jego właścicieli lub nowych opiekunów. Rano zrobimy mu przegląd, obfotografujemy i zawieziemy do weta (ma pokiereszowane uszy i jedno oko mętne). [IMG]http://images47.fotosik.pl/140/4acb7c22c8233d12.jpg[/IMG]
  5. Bardzo ładny Znajdek:loveu: jesli chodzi o nas - to mamy swoje psy (sztuk 5), wszystkie ze schroniska, cudownie zżyte w jedno stado, którego my jesteśmy przewodnikami. nasza rodzina to jeszcze kotka i 2 świnki morskie. jeśli się nie zwolni kojec, to Znajdek zamieszka w psim pokoju, gdzie faktycznie jest kanapa i komputer:razz:
  6. Morek ma się świetnie, przeżywa drugą młodość, ciągle chce się bawić, zaprasza nawet inne psy do zabawy, podgryza nas, gryzie zabawki (a na dole ma ze 3 zęby na krzyż) i ma nową pasję - świnki morskie - wspina się na stół i obserwuje je z nochalem przy kratach (oczywiście tylko pod naszą kontrolą). w trakcie głupawy [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7673/mmmmk.jpg[/IMG]
  7. szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej okolice Torunia!!!
  8. [quote name='auraa']Też o tym myślałam, tylko gdzie wcześniej była?[/quote] auraa, będą lepsze fotki? bo nie wiem czy robić ogłoszenia z tymi co są, czy się wstrzymać...
  9. [quote name='gdgt']wiesz co, ona tak sobie kaszlal i kaszlał, dostał jakiś antybiotyk, potem sobie znowu trochę pokaszlał, i tak to wyglądało. A potem z badań krwi nie wyszło nic, co by wymagało leczenia.[/quote] u nas jest mniej wiecej tak samo, po antybiotyku jest poprawa, potem znowu kaszel wrócił, była druga seria i teraz jest lepiej.
  10. śliczne zdjęcia uśmiechniętej Zuzi:loveu:
  11. po strzyżeniu faktycznie wydaje się większy i jaśniejszy
  12. [quote name='Ewusek']Marta, a jak sobie Morek radzi bez łapki ?[/quote] Morek - Moluś radzi sobie świetnie na 3 łapkach. Biega, skacze (potrafi na powitanie doskoczyć do mojej twarzy, by dać buziaka. bez problemu i rozpędu wskakuje na stół, gdy zapomnę schować jedzenie:evil_lol:), bawi się zabawkami. Brak łapy nie przeszkadza mu w korzystaniu z psich przyjemności. Morek ostatnio trochę kasłał, miał podrażnioną tchawicę, dostał antybiotyk, jest lepiej. Ewusek, wyczytałam na wątku, że Morek u Gajowej też kasłał, Ty wiozłaś go wtedy do weta. Pamiętasz może co wet mówił o tym kaszlu?
  13. Morek [url=http://www.youtube.com/watch?v=PMNt-lKTEg4&feature=channel_page]YouTube - Morek[/url]
  14. ja też ostatnio myslałam co słychać u Roana:p
  15. ogłoszenia dla Joszi alegratka.pl warszawa.gumtree.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kategorie znalazłem i oddam) gieldaogloszen.pl bono-polska.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl (kategoria AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER i za darmo) kupsprzedaj.pl (kategoria do adopcji i amstaffy) adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kategoria oddam i psy) przygarnijzwierzaka.pl Oferta w pon 11.05
  16. ogłoszenia dla Wyciorka Supełka przygarnijzwierzaka.pl alegratka.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kategoria oddam i psy) adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl (kategoria do adopcji i teriery) kupiepsa.pl (kategoria teriery inne i za darmo) eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl bono-polska.pl warszawa.gumtree.pl zgubiono.pl
  17. ogłoszenia dla Rockiego: alegratka.pl warszawa.gumtree.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kategorie znalazłem i oddam) gieldaogloszen.pl bono-polska.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl (kategoria pudle i za darmo) kupsprzedaj.pl (kategoria do adopcji i pudle) adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kategoria oddam i psy) przygarnijzwierzaka.pl Oferta w pon 11.05
  18. [quote name='idusiek'][B]Kochana, Wirek to od tygodnia grzeję duuupkę z 2 yorkami i kotkiem w nowym domku w Łomiankach ;)[/B] Poogłaszać trzeba Wyciorka i Ruperta. Wyciorek jest w DT w Warszawie, a Rupert wyglada w schronie coraz gorzej...gaśnie nam jakoś psina...:-([/quote] Wyciorek jest b.żywy, skacze, biega - to pies dla aktywnych. Zdecydowanie nie lubi zostawać sam. Na inne psy reaguje szczekaniem, koty olewa. Jest po kastracji.
  19. [quote name='Lara']Niestety zawiodly wszystkie serwisy ogloszeniowe, Zuzia ma domek dzieki Ronji i nie wiem nawet jak jej dziekowac!!! :loveu: Wiesci sa takie, ze niestety Zuzia smutna... teskni za Gajowa :-( Ale to musi minac, czas, czas, czas.... Do domku nie chce wchodzic i spi sobie na ganku, nie wiadomo czemu - czy jej za cieplo, czy nie wie ze mozna, a mozna!!! Moze trzeba bylo jej dac poslanko z budy, lepiej by sie czula mogac na nim spac w domku. A tak szuka swojej budy :-( Poza tym kochana, kochana i kochana jest!!! :loveu: Apetyt jej dopisuje, z radoscia chodzi na specerki. Dzis mam dostac zdjecia, jak dostane to wstawie :p[/quote] kochana Zuzia, niech jej się wiedzie jak najlepiej Lara, nie dziękuj:oops:, ja się ogromnie cieszę, że się udało. czy to był któryś z domków chętnych na Polę?
  20. [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1481/12854165.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1274/41040199.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2532/90539235.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7061/81992792.jpg[/IMG]
  21. bardzo bardzo się cieszę:loveu:
  22. [quote name='ludwa']ale dziadziowi fajnie i porasta już ładnie....szkoda że to DT a nie DS bo on u Was szczęśliwy jak chyba nigdy dotąd...:loveu:[/quote] przy tylu naszych zwierzętach, nie podolamy z utrzymaniem kolejnego:-(. a trzeba liczyć się z tym, że im pies starszy, tym częsciej wymaga opieki weta. przy obecnym stanie zdrowia staruszki naszej Rudzi nawet nie mam co marzyć, by być DS Molka. [SIZE=1] ukrywać nie bedę, bardzo bym chciała, by Morek mógł u nas zostać na stałe. kochamy go bardzo i on nas też kocha, ale z najbardziej prozaicznego powodu jakim są pieniądze, nie jest to możliwe.[/SIZE]
  23. i ja się dołączam:thumbs:
  24. [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8107/molek.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6773/morekpozdrawia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...