Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. fajowe,a ja czekam na fotki w śniegu:p
  2. [quote name='Murka']Niestety nikt się nie odzywał :-( A Roan znów sobie wygryza nasadę ogona :roll: Czyżby mu znów gruczoły dokuczały :razz: Jutro go wet obejrzy.[/quote] nie rozumiem,czemu on ma takiego pecha?? :shake: każdy się tylko nim zachwyca i nic Murko, a kiedy Roan był odrobaczany?
  3. a tutaj Roan szuka domu:cool3: Murko, ewentualny domek się odezwał??
  4. Elena w necie "Piękna suka owczarek niemiecki" :Elena jest piękną młodą suką w typie owczarka niemieckiego. Pogryziona przez inne psy, przebywa aktualnie w lecznicy w Warszawie, gdzie rany się goją i niedługo nie będzie po nich śladu. Elena jest przyjacielska do ludzi, łagodna do innych zwierząt. Szukamy dla niej dobrego domu, nie oddamy jej na łańcuch ani do rozmnażania. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy. Ida tel. 600 101 446 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ale.gratka.pl 4lapy.pl eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kategoria oddam i znalazłem) kupiepsa.pl (kategoria owczarki niemieckie oraz za darmo) bono-polska.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja (kategoria psy oraz oddam) szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl
  5. wykąpany, pachnący, to niech się instaluje:sleep2::p
  6. Gaja w necie [SIZE=2]"[/SIZE][B][SIZE=2][B]Młoda w typie teriera niemieckiego[/B][/SIZE][/B][SIZE=2]" ale.gratka.pl 4lapy.pl eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kategoria oddam oraz znalazłem) bono-polska.pl kupiepsa.pl (kategoria teriery inne oraz za darmo) adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja (kategoria psy oraz oddam) szybko-sprzedam,pl przygarnijzwierzaka.pl [/SIZE]
  7. fajnie, że się zarejestrowaliście:multi: buziaki dla Dyzia
  8. [quote name='idusiek']ronja , wykorzystaj zdjecia z maila mojego, lepszych nie mamy ...:roll:[/quote] mogę zrobić ogłoszenia z tym jednym, ładnym, pisząc,ze została pogryziona i rany są leczone i niedługo nie będzie po nich śladu. boję się, że te fotki które są bedą odstraszać.
  9. [quote name='idusiek']Hopsaj z ranka, moze ktoś cię wypatrzy, moze ktoś pomoże nam z ogłsozeniami ? :oops:[/quote] jak bedą lepsze zdjęcia,to zrobię ogłoszenia
  10. [quote name='idusiek']dopóki nie bede miala zdjęc, to nic nie ruszę, bo mam tylko te z komórki :/ o czym myslisz? ogłoszenia typu szukam domu czy coś innego ?[/quote] Ida,w środę lub w czwartek bedę w Warszawie, mogę przejechać przez Siemiatycką i zrobić Elenie zdjęcia
  11. [quote name='Fela']Dzięki :loveu: Czyje numery podałaś?[/quote] Krystyny, tak prosiła Ida
  12. Feliks ma ogłoszenia na: "Prześliczny szczeniak do adopcji" ale.gratka.pl eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl 4lapy.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kat. oddam oraz znaleziono) bono-polska.pl kupiepsa.pl ( kat. mieszańce i za darmo) adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kat. oddam oraz psy) szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl
  13. [B] [B]ja go dziś wieczorem poogłaszam tam gdzie zawsze[/B][/B]
  14. [quote name='idusiek']niezły mail co ? chyba mu wcale nie odpisze, bo po co..... niech jedzie do schroniska, niech pisze - tylko bedzie pisał nie tam gdzie trzeba ;) najbardziej podoba mi sie to : naruszenie prawa" w tej całej sprawie...:shake:[/quote] nie ma się czym przejmować. w aukcji jest napisane, że możemy odmówić adopcji bez podania przyczyny. skoro pan był chętny na adopcję, znaczyzgodził się na warunki i niech teraz nie podskakuje (były dyrektor, przyzwyczajony do wydawania poleceń, a tu masz - poszło nie po jego myśli:razz:)
  15. mam fotki Dyzia ze swojego domku, niestety nie mogę kopiować linków na dogo. Ida, wyślę Tobie, jak będziesz miała chwilę, to wstaw chociaż jedno
  16. [quote name='idusiek']Jedziemy dzisiaj - spodziewam się byc przed 15 w dowym domku Czarii. Wszystko gotowe: obrózka, smycz, posłanko i rodzina :evil_lol: Trzymajcie kciuki ![/quote] powodzenia:happy1:
  17. [quote name='idusiek']:oops: cichooo ciotki , nie zapeszać mi tu ....[/quote] no, już można się cieszyć!!! Dyziowi trafił się bardzo fajny,ciepły domek!! Już od wczoraj grzeje dupkę w swoim domku!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  18. [quote name='Murka']Miałam telefon z Oferty (Pan z Ożarowa Mazowieckiego). Tylko Pan prosił o przesłanie zdjęć MMSem, bo podobno zdjęcie jest niewyraźne. Roan ma szansę trafić do domu z ogrodem i pełnić rolę stróża posesji :cool3: Zdjęcia przesłałam i czekam na ew. odzew.[/quote] byłoby fajnie!!! Ożarów jest niedaleko mnie!!! mogę sprawdzić domek, jakby pan był zdecydowany
  19. [quote name='idusiek']jeszcze jeden - podlinkowany :cool3: wklejac nie gadac ! Trzeba mu domu szukac ! Kto chętny na robienie ogłoszen ? :cool3: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/stefan-1.png[/IMG][/quote] "Jak owczarek niemiecki, tylko w dobre ręce" 4lapy.pl ale.gratka.pl zgubiono.pl eoferty.com.pl mojpupil.pl (kategorie oddam i znalazłem) gieldaogloszen.pl bono-polska.pl kupiepsa.pl (kategorie za darmo i owczarki niemieckie) adopcjapsa.pl szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl
  20. a na zdjęciu wygląda na mało rozgarniętego:evil_lol: no, domku pojaw się!!!!
  21. [quote name='idusiek']oj ,obyś nie była Ciotka, ja za nią nie ręczę :cool3: A poważnie, to pod co podpiąć Nutkę? skoro ani leoś ani onek - przeciez nie napisze piekny kundel do oddania... :oops:[/quote] ja tam trzeci raz jej nie ogłoszę, domku znajdź się szybko:razz:
  22. [quote name='Lara']Sluchajcie, ale coście sie uwziely na Nutke, ze jest leonberger? :crazyeye: ;) moze w 20stym pokoleniu wstecz :evil_lol: lepiej nie robic z ludzi wariatow ;) A CZARIA juz jest po sterylizacji :p Sunia jest wybitnie domowa i samochodowa! Turystka straszna, przegrzeczna i w ogole aniol :loveu: Kilka osob bylo u weterynarza i wszyscy zachwyceni jej uroda, oglada i charakterkiem. Niestety wszystko bylo cud miód do poki Czaria nie zobaczyla strzykawki z igla.... wpadla w szal ucieczki :placz: tak sie bronila, tak chciala abysmy jej nie robili krzywdy, walczyla dzielnie, a mnie sie serce kroilo :placz: No ale sie udalo po 20 minutach dac jej zastrzyk i zaczela "odlatywac". Zabieg typowy, szybciutko i bez komplikacji. Brzuszek slicznie zaszyty i doslala sunia antybiotyki na kilka nastepnych dni w tabletkach, bo przeciez zastrzyku w zyciu nie dalaby sobie zrobic. Trzeba uprzedzic przyszlych wlascicieli... nie wiem jak beda sunie szczepic :shake: Co do oka, to 2 wety powiedzialy, ze to zapalenie 3ciej powieki i wystarczy podac jej zgodnie z zaleceniami z opakowania jakiekolwiek kropelki do oczu z antybiotykiem. Powinno pomoc. Nie widzieli potrzeby jakichkolwiek ingerencji chirurgicznych. Teraz Czaria w ciepelku, w domu sobie spi :loveu: niech odpoczywa aniolek![/quote] ja tam się na rasach nie znam:eviltong: a Czaria, bidulka, ale już najgorsze ma za sobą:p
  23. [quote name='ronja']nie wiem czemu nie chcą mi się wklejać linki ogłoszenia mają wszędzie ten sam tytuł (jakby ktoś szukał) - [B][SIZE=2][B]Roczna,łagodna w typie leonbergera szuka nowego opiekuna[/B][/SIZE][/B][SIZE=2] lub domu (zależy ile jest znaków do wykorzystania:cool3: )[/SIZE] a ogłoszenia są na: ale.gratka.pl eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl 4lapy.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kat. oddam oraz znaleziono) bono-polska.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl[/quote] ogłoszenia z nowymi fotkami w tych samych miejscach co wyżej "Młoda,łagodna-leonberger"
  24. [quote name='esperanza']Super :p Trzymam kciuki, by poskutkowało.[/quote] ja też trzymam kciuki. tylko - ja nie chcę, by on pilnował zakładu:-( będzie cały czas niczyj, a jak będą likwidować zakład, to i Roan znowu pójdzie na poniewierkę:roll:
×
×
  • Create New...