-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']tjaaaaaaaaa...:shake: "[COLOR=navy][FONT=Arial]Witam.[/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Arial]Dziekuje bardzo za szybka odpowiedz,ale myslalam,ze sa to suczki podobne do mini pinczerkow.Niestety nie mamy wystarczajacych warunkow,aby przygarnac te slodkie suczki.[/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Arial]Jeszcze raz dziekuje.[/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Arial]Dowidzenia."[/FONT][/COLOR][/quote] do widzenia:razz: Babolka Trójka na wilkośc jest jak pinczer, Czwórka chyba urosła, łapy jej się wydłużyły -
będzie dobrze, trzymam kciuki za przyjaźń Falkowo-Kretkową:p czekamy w niedzielę:multi:
-
Pipi, kciuki potrzebne jeszcze do niedzieli:p Kretka była dziś w odwiedzinach. Wypadła super, nie reagowała na zestresowaną syczącą kotkę. Pokazała całe swoje ciepło, delikatność i oddanie człowiekowi. W niedzielę będzie wielki dzień Kretki:p
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Wydatki: [/COLOR][/B] operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł kontrola po 3 tygodniach od operacji 122,96zł [COLOR=Black]razem[/COLOR][B][COLOR=Black] 2114,10zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Wpłaty: [/COLOR][/B] Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł Elżbieta B., Warszawa 50zł Maruda666 100zł Jolanta K. 100zł Lucy 100zł Agat21 30zł Agnieszka G. 25zł Agnieszka J. 25zł MTF Zalesie 100zł Eliza i Rafał 200zł dzodzo 10zł (bazarek) malawaszka 10zł (bazarek) cropka 8zł (bazarek) Murka 28zł (bazarek) Maruda666 10zł (bazarek) Jaagna 7zł (bazarek) Agat21 34zł (bazarek) Ania_Mor 50zł (bazarek) razem: [B]1467[/B][B]zł[/B]:multi: -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Słodyczek był dziś na kontroli: - miednica ładnie się zrasta, za tydzień Słodyczak może zostać wdrażany do ruchu - łapa tylna zaczyna się zrost, prawidłowo się zrasta, gwoździe na swoim miejscu, choć łapa zrobiła się trochę krótsza - łokieć w nieco gorszym stanie - zrasta się, ale wolniej no i za 4 tyg Słodyczek bedzie miał operację usunięcia gwoździ - orientacyjny koszt 200zł (pan Doktor policzy nam jak za jedną łapę) dzisiejsza wizyta to 122,96zł jutro go odrobaczę i za tydzień musi zostać zaszczepiony na wściekliznę - kolejny koszt:-( -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wyżełek wcześniej nie przejawiał zainteresowania zabawami, a dziś zaczął się bawić:multi: Pięknie aportował sznurek, przynosił, siadał i kładł go koło mnie. lub trzymał w pysku i pozwalał sobie go wyjmować. Gdy był już zmęczony niósł go dalej i wracał do mnie bez sznurka. Jest też bardzo posłuszny. Dziś zaczął ujadac na owczarka, który szedł drogą z kobietą. Owczarek też się rzucał, kobieta nie mogła go utrzymać. Podeszłam do Wyżełka, klasnęłam, powiedziałam siad i on usiadł - momentalnie odpuścił. Jak go pochwaliłam, zadowolony poleciał w stronę naszych zabaw. On ma cudowny charakter. Potrzebuje osoby, która wykorzysta jego potencjał, bedzie go kochała, bo to pieszczoch jest, ale równocześnie bedzie go trzymała krótko. Dla takiej osoby ten pies będzie największym skarbem. przyniósł aport [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9792/c81z.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4947/c82.jpg[/IMG] odpoczywa po zabawach [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1972/c83.jpg[/IMG] daje brzuszek do glaskania [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8493/c84.jpg[/IMG] -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
fajna kuleczka na ogonku:p na jesień musisz wydziergać mu chyba sweterek, żeby nie zmarzł... -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'][CENTER][B]dziewczyny mają szansę pokazać się światu- ale nie ma ich kto tam zawieżć w poniedziałek..........[/B] [B]czy ktoś z Wa-wy moze nam pomóc z transportem???????:-(:-([/B][/CENTER] [/quote] bardzo proszę, to dla nich wielka szansa, mąż może je podwieźć do ul.Lazurowej -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Ogłoszenia dla psiaków, wykupione przez ludwę: Czekają na akceptację moderatora: adopcje.org (dla każdej suczki osobno), ojej.pl, sprzedasz.pl [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=155885124&Guid=123bea0d-d430-a20b-2707-b7e7fffff3b1"]Trójka i Czwórka - prawie ratlerek - szukają domu - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2181025_trojka_i_czworka_prawie_ratlerek.html"]Trójka i Czwórka - prawie ratlerek - szukają domu[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7012,Lw==.html"]Trójka i Czwórka - matka i córka. Te dwi / Pinczer / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/67361.html"]Trójka i czwórka - prawie ratlerek - szuka domu Warszawa - Adin.pl[/URL] [URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=45574428&g=6"]Trójka i Czwórka - prawie ratlerek - szukają domu - Warszawa - Zwierzęta[/URL] [URL="http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=562602"]Prev[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=743775217"]Trójka i Czwórka - prawie ratlerek - szuka domu (743775217) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] wielkie dzięki:p -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a jakie leki bierze Ogonek? -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red][URL="http://www.allegro.pl/item726509148.html"][COLOR=Black][/COLOR][/URL] Wydatki: [/COLOR][/B] operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł [B][COLOR=Red]Wpłaty: [/COLOR][/B] Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł Elżbieta B., Warszawa 50zł Maruda666 100zł Jolanta K. 100zł Lucy 100zł Agat21 30zł Agnieszka G. 25zł Agnieszka J. 25zł MTF Zalesie 100zł Eliza i Rafał 200zł dzodzo 10zł (bazarek) malawaszka 10zł (bazarek) cropka 8zł (bazarek) Murka 28zł (bazarek) Maruda666 10zł (bazarek) Jaagna 7zł (bazarek) Agat21 34zł (bazarek) razem: [B]1417[/B][B]zł[/B]:multi: Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty dojdzie jeszcze 300zł z allegro i dług prawie spłacony:multi: ogromnie się cieszę i bardzo dziękuję wszystkim -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']kaszle, gryzie i strzela fochy....oj adopcyjny Morek jesteś jak żaden :cool3:[/quote] fochów nie strzela:eviltong: gdy się go chwali, nie rzuca się na inne psy - obwąchał się z Miłkiem i Jurandem - jednak nie odważyłabym się go puścić z obcymi psami. żal mi Morka. -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']oj wielkie rzeczy sie tu dzieją :multi: ode mnie za bazarek ( na właściwie od A Mor) wpłynie 50 zł :p Może jednak uzbieramy chociaż na ten dług za operację ?:oops: ile nam jeszcze brakuje ronja?[/quote] chyba z 400zł, jak wpłyną wszystkie wpłaty z allegro w środę na 18.30 idziemy na kontrolne rtg -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']No to może umówic go do dr Niziołka i transport zorganizować. W kwesii serca, to chyba najlepszy specjalista:cool3:[/quote] chciałam dziś nagrać kaszel Morka, ale kichnął i przestal jak wzięłam aparat. zwykle własnie kaszle dopóki nie kichnie. kaszel się nasila, wcześniej kasłał tylko nad ranem - między 4 a 6 rano wczoraj kaszel był też w ciągu dnia, tyle, że krótko. nie wiem czy to serce - Rudzia kaszle inaczej. koleżanka z pracy postraszyła mnie, że to płuca. co do behawiorysty - od 15 jestem w domu - zapraszam -
a bez kołnierza na spacerkach skacze, biega i cieszy się ze wszystkiego w czwartek czeka ją ważna kocia próba. mam nadzieję, że zachowa się tak grzecznie jak do naszej Dakoci. w czwartek proszę o trzymanie kciuków:kciuki:
-
Spotkanie oko w oko Kretka i Dakota:p [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1862/k18p.jpg[/IMG] Ani jedna ani druga nie były sobą zainteresowane zupełnie. Kretka przymilała się do mnie, Dakotka obwąchała miski i sobie wyskoczyła z boksu Kretki. Kretka tak samo traktuje inne psy - bez zainteresowania. Najważniejszy jest dla niej człowiek. Spokojnie może iść do domku z kotami:p
-
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']wierze w moc allegro!:lol:[/quote] oby w końcu ktoś się w nim zakochał:roll: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4646/c80c.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś też pozdrawia (z Jurysia wyłażą tony podszerstka:crazyeye:,wyczesujemy go codziennie, a rano w jego łóżeczku jest tyle sierści, że wybieram ją rękoma) -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4589/s60e.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9546/s59.jpg[/IMG] -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Wśród wszechobecnej obojętności, samotności i braku nadziei na lepszą przyszłość, one potrafiły podtrzymywać się nawzajem w czekaniu na szczęśliwe jutro. Trójka i Czwórka - matka i córka, dwa psy, które na całym świecie mają tylko siebie nawzajem. Nie wiemy, jak zaczęła się ich historia. Pojawiły się jako dwa psie istnienia znikąd, zmęczone ciągłą tułaczką. Ich domem był las i wykopana w ziemi nora, w której opiekowały się sobą nawzajem i czekały, aż ktoś je odnajdzie. Nie traciły nadziei, dopóki były razem - zawsze nierozłączne, w trudnych chwilach szukające pociechy chociaż u siebie, skoro ludzie zawiedli. Pies, który raz poznał, jak dobrze jest żyć z ludźmi nigdy tego nie zapomni - Trójka i Czwórka, zapewne już dawno temu bezdusznie porzucone, nadal chcą kochać człowieka. W ich oczach widać prośbę o nowy dom; o to by znów, tak jak kiedyś, były dla kogoś ważne. Dla takich psów jak one człowiek jest całym światem, najlepszym przyjacielem, nieomylnym przewodnikiem. Dlaczego więc nikt nie chce zabrać ich ze sobą? W schronisku dla zwierząt szanse dwóch małych, niepozornych piesków, są znikome. Tyle jest ładnych, młodych, atrakcyjnych psów - Trójka i Czwórka mogą tylko cicho czekać z niemą prośbą o to, by ktoś je wreszcie zauważył. Starsza suczka, Trójka - malutka, wielkości ratlerka - idzie przez życie na trzech łapkach. W schronisku przeszła operację amputacji przedniej łapki, konieczną z uwagi na uraz z przeszłości - i obecnie jej brak nie stanowi dla niej żadnego problemu. Trójka jest wesoła, bardzo przyjazna, nauczona czystości. Swojemu nowemu właścicielowi do zaoferowania ma dużo miłości i wierności - jeśli ktoś ją pokocha, odwdzięczy się tym samym, i pójdzie za nim na koniec świata choćby i na trzech łapkach ;) Czwórka, córka Trójki, ma około roku - i po swojej mamie odziedziczyła ogromną miłość do ludzi. Ona również bezgranicznie pragnie mieć kogoś tylko dla siebie; kogoś, kto będzie o nią dbał, kto zapewni jej miłość, opiekę i bezpieczeństwo. Kiedyś bezdomne, zagubione w lesie - dzisiaj są już bezpieczne, ale wciąż czekają na kogoś, kto zabierze je do siebie i da im nowe życie. Nie pozwól, aby to czekanie stało się jedynym sensem ich istnienia; daj im szansę na radość poznawania świata u boku człowieka. Może to właśnie Ty je uratujesz? Może być? :cool1:[/quote] no pewnie, bardzo ladnie, chwyta za serce tylko jedna rzecz - Czwórka nie jest wylewna do ludzi. do mnie tak, bo mnie zna i wie, ze przeważnie mam coś dobrego w kieszeni;). sama do mnie podchodzi, daje buziaki i się przymila. do obcych nie podchodzi, trzeba dać jej czas na zaufanie. Trójka przed każdym wywala brzuszek do glaskania, człowiek jest dla niej ważny. -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']O właśnie, też miałam pytać o to co Laima. I jak one się w końcu nazywają, Parówka i Babolka czy Trójka i Czwórka? Bo widziałam dwie wersje allegro, przyznam że imiona cyferkowe mi się bardziej podobają :loveu:[/quote] szukają domu jednego - najlepsza opcja, ale jeśli się nie uda, to pójdą do róznych domów nazywają się teoretycznie Trójka i Czwórka, ale wołam na nie Babolki i na to reagują -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']przelewam obiecana stowke[/quote] o rany, ogromnie dziękuję -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Z mojego bazarku będzie [B]25 zł[/B]. Malo niestety, ale zawsze coś ;)[/quote] bardzo dziękuję:multi: -
[quote name='Evelin']I miejmy nadzieję,że trafi do najlepszego domku :loveu:[/quote] też mam taką nadzieję:razz: Krecia ma się dobrze, choć szew ją korci - jak tylko zdejmujemy kołnierz, od razu się interesuje co tam jest na brzuszku.