-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
państwo z Radomia, którzy umawiali się na dziś, nawet nie zadzwonili... bez komentarza miałam jeszcze jeden obiecujący telefon, też więcej pani się nie odezwała. cóż, czekamy dalej. -
Polusia ciągną szwy, niechętnie wychodzi, mniej je. Poza tym jest ok. Jutro dostanie antybiotyk - Bartek poda i za tydzień zdjęcie szwów. Poluś da radę - nie on pierwszy i nie ostatni;)
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki ja też mam jeszcze coś na bazarek, ale czasu mi na razie nie starcza -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki ja też mam jeszcze coś na bazarek, ale czasu mi na razie nie starcza -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
dziś kolejny opatrunek i antybiotyk. Simbi dostala dziś przeciwbólowy, bo była niespokojna, dyszała, kręciła się, aż rozwaliła kołnierz. musieliśmy wziąć nowy kołnierz -
ogarniamy jakoś, ale jest cięzko - jesteśmy trochę zmęczeni, ale dotrwamy Poluś jeszcze ledwociepły... Ma kołnierz i nie jet tym faktem zachwycony
-
u Kajtusia wszystko dobrze. rozmawiałam dziś z p. Ireną. z sunią się dogadał, jest grzeczny, na spacerach trochę ciągnie, ale odwraca się i czeka na resztę swojego stada;) tu fotki z nowego domu, które zrobiłam w sobotę [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3305/k11.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8497/k12v.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/i/k12v.jpg/[/IMG]
-
Poluś już bez jajek:diabloti: przed operacją obsikał całą lecznicę, nawet siknął na narzędzia:evil_lol:
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Rudzia przeżyła,wbrew wszystkiemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: stan jej generalnie jest cięzki, nerki się zepsuły, ale najbardziej bałam się, że nie przeżyje narkozy. ogromnie się cieszę. a Simbi dobrze, próbowałam jej dziś porobić zdjęcia, ale albo miałam nieostry nochal, bo pakowala się na mnie, albo biegała i było nieostro. Simbi Bimbi biega:crazyeye: przeważnie na 3 łapach,ale czasem podpiera się i tą połamaną. -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwoni, nawet tacy co i tak by Słodyczka nie dostali na razie Słodyczek bezpieczny i kochany - więc się nie pali. nie znaczy to jednak, ze u nas zostanie. niestety nie ma takiej możliwości. -
Kangurek ... [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/851/k40q.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4580/k39.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4691/k38y.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3360/k37a.jpg[/IMG]
-
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
na razie cisza... nie wiem, czy państwo przyjadą, mają dzwonić -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
trzymamy się jakoś, choć jest gorzej i jutro Rudzia ma mieć operację - dają jej 5% szansy... Simbi dziś rozrabiala, rozdarła poduchę z pierzem i mieliśmy trochę sprzątania - to, że rozrabia chyba dobrze świadczy - Simbi wraca do zdrowia. Biega teżpo ogródku - to chyba nie jet wskazane, ale zasuwa wesoła, aż miło popatrzeć. Była dziś zmiana opatrunku, sączy się nadal i nadal utrzymujemy antybiotyk. Weterynarz uważa, że przeciwbólowe trzeba pomału odstawić. Dziś jeszcze dostała, ale na jutro mamy tabletki Scanodyl - podawać tylko jak będziemy widzieli, że cierpi. Niestety nie wiem ile kosztowała dzisiejsza wizyta. Myślałam cały czas o Rudzi. Simbi jest łagodna zupełnie też do innych zwierząt - dziś w lecznicy była z nami Rudzia - obie jechały samochodem i było ok. Simbi generalnie obojętnie podchodzi do innych zwierząt, zupełnie się nie interesuje. -
idziemy do dr Janickiego na Książęcą 9 grudnia na 18.20
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi ok. zmiana opatrunku jutro. trochę nam się pokomplikowaly sprawy, nasza staruszeczka Rudzia walczy o życie:( oczywiście mimo wszystko, Simbi będzie wożona do weta jak do tej pory i opiekować się nią będziemy też najlepiej jak umiemy. tylko pisać może nie zawsze będę miała czas. Konsultacja u drJanickiego w przyszlą środę na godz.18.10 -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=2] Wpłaty 200zł Jolanta R Evelin 30zl Stanisław S GACKN1 100zł Ewa B.-P. Cantadorra 110zł[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2] Aldona L. Isiak (bazarek) 50zł[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2] EWA MARIA G. [B]490zł[/B][B] RAZEM:multi:[/B][/SIZE][/FONT] -
nie,za tydzień w środę Kangurek rozrabia nadal;)
-
NERO pies ze zmasakrowanymi łapami - JUŻ W NOWYM DOMKU:)
ronja replied to a.piurek's topic in Już w nowym domu
bidulek, trzymam kciuki za szybki powrót do formy -
i w ruchu ... [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7150/p31t.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2142/p34j.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1523/p32d.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1003/p33.jpg[/IMG]
-
Poluś w środę jedzie na ciachanko i przeniesiemy go do domu. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2852/p27.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2322/p28hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8264/p29.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/617/p30f.jpg[/IMG] Poluś głównie siedzi na fotkach, bo utrwalmy komendę siad:)
-
Kangurek miał dziś odwiedziny pani chętnej wspomóc finansowo jego leczenie . Kangurek był troszkę nieśmiały, ale pani bardzo się spodobał. Na razie pani nie ma warunków, by go adoptować,ale będzie pomagać na miarę swoich możliwości.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dla mnie też tekst super!!!! -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi Bimbi była dziś z Bartkiem rano u weta na zmianie opatrunku. Mniej się sączy. We wtorek znowu jedziemy na zmianę opatrunku. Antybiotyk i przeciwbólowy kontynuujemy. i dobra wiadomośc- Simbulka nie jest w ciąży, miała dziś usg (gratis). Dzisiejsza wizyta to kolejne 35zł...