Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. państwo z Radomia, którzy umawiali się na dziś, nawet nie zadzwonili... bez komentarza miałam jeszcze jeden obiecujący telefon, też więcej pani się nie odezwała. cóż, czekamy dalej.
  2. Polusia ciągną szwy, niechętnie wychodzi, mniej je. Poza tym jest ok. Jutro dostanie antybiotyk - Bartek poda i za tydzień zdjęcie szwów. Poluś da radę - nie on pierwszy i nie ostatni;)
  3. wielkie dzięki ja też mam jeszcze coś na bazarek, ale czasu mi na razie nie starcza
  4. wielkie dzięki ja też mam jeszcze coś na bazarek, ale czasu mi na razie nie starcza
  5. dziś kolejny opatrunek i antybiotyk. Simbi dostala dziś przeciwbólowy, bo była niespokojna, dyszała, kręciła się, aż rozwaliła kołnierz. musieliśmy wziąć nowy kołnierz
  6. ogarniamy jakoś, ale jest cięzko - jesteśmy trochę zmęczeni, ale dotrwamy Poluś jeszcze ledwociepły... Ma kołnierz i nie jet tym faktem zachwycony
  7. u Kajtusia wszystko dobrze. rozmawiałam dziś z p. Ireną. z sunią się dogadał, jest grzeczny, na spacerach trochę ciągnie, ale odwraca się i czeka na resztę swojego stada;) tu fotki z nowego domu, które zrobiłam w sobotę [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3305/k11.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8497/k12v.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/i/k12v.jpg/[/IMG]
  8. Poluś już bez jajek:diabloti: przed operacją obsikał całą lecznicę, nawet siknął na narzędzia:evil_lol:
  9. Rudzia przeżyła,wbrew wszystkiemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: stan jej generalnie jest cięzki, nerki się zepsuły, ale najbardziej bałam się, że nie przeżyje narkozy. ogromnie się cieszę. a Simbi dobrze, próbowałam jej dziś porobić zdjęcia, ale albo miałam nieostry nochal, bo pakowala się na mnie, albo biegała i było nieostro. Simbi Bimbi biega:crazyeye: przeważnie na 3 łapach,ale czasem podpiera się i tą połamaną.
  10. nikt nie dzwoni, nawet tacy co i tak by Słodyczka nie dostali na razie Słodyczek bezpieczny i kochany - więc się nie pali. nie znaczy to jednak, ze u nas zostanie. niestety nie ma takiej możliwości.
  11. Kangurek ... [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/851/k40q.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4580/k39.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4691/k38y.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3360/k37a.jpg[/IMG]
  12. na razie cisza... nie wiem, czy państwo przyjadą, mają dzwonić
  13. trzymamy się jakoś, choć jest gorzej i jutro Rudzia ma mieć operację - dają jej 5% szansy... Simbi dziś rozrabiala, rozdarła poduchę z pierzem i mieliśmy trochę sprzątania - to, że rozrabia chyba dobrze świadczy - Simbi wraca do zdrowia. Biega teżpo ogródku - to chyba nie jet wskazane, ale zasuwa wesoła, aż miło popatrzeć. Była dziś zmiana opatrunku, sączy się nadal i nadal utrzymujemy antybiotyk. Weterynarz uważa, że przeciwbólowe trzeba pomału odstawić. Dziś jeszcze dostała, ale na jutro mamy tabletki Scanodyl - podawać tylko jak będziemy widzieli, że cierpi. Niestety nie wiem ile kosztowała dzisiejsza wizyta. Myślałam cały czas o Rudzi. Simbi jest łagodna zupełnie też do innych zwierząt - dziś w lecznicy była z nami Rudzia - obie jechały samochodem i było ok. Simbi generalnie obojętnie podchodzi do innych zwierząt, zupełnie się nie interesuje.
  14. idziemy do dr Janickiego na Książęcą 9 grudnia na 18.20
  15. Simbi ok. zmiana opatrunku jutro. trochę nam się pokomplikowaly sprawy, nasza staruszeczka Rudzia walczy o życie:( oczywiście mimo wszystko, Simbi będzie wożona do weta jak do tej pory i opiekować się nią będziemy też najlepiej jak umiemy. tylko pisać może nie zawsze będę miała czas. Konsultacja u drJanickiego w przyszlą środę na godz.18.10
  16. [FONT=Times New Roman][SIZE=2] Wpłaty 200zł Jolanta R Evelin 30zl Stanisław S GACKN1 100zł Ewa B.-P. Cantadorra 110zł[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2] Aldona L. Isiak (bazarek) 50zł[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2] EWA MARIA G. [B]490zł[/B][B] RAZEM:multi:[/B][/SIZE][/FONT]
  17. nie,za tydzień w środę Kangurek rozrabia nadal;)
  18. bidulek, trzymam kciuki za szybki powrót do formy
  19. i w ruchu ... [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7150/p31t.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2142/p34j.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1523/p32d.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1003/p33.jpg[/IMG]
  20. Poluś w środę jedzie na ciachanko i przeniesiemy go do domu. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2852/p27.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2322/p28hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8264/p29.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/617/p30f.jpg[/IMG] Poluś głównie siedzi na fotkach, bo utrwalmy komendę siad:)
  21. Kangurek miał dziś odwiedziny pani chętnej wspomóc finansowo jego leczenie . Kangurek był troszkę nieśmiały, ale pani bardzo się spodobał. Na razie pani nie ma warunków, by go adoptować,ale będzie pomagać na miarę swoich możliwości.
  22. Simbi Bimbi była dziś z Bartkiem rano u weta na zmianie opatrunku. Mniej się sączy. We wtorek znowu jedziemy na zmianę opatrunku. Antybiotyk i przeciwbólowy kontynuujemy. i dobra wiadomośc- Simbulka nie jest w ciąży, miała dziś usg (gratis). Dzisiejsza wizyta to kolejne 35zł...
  23. wieści są dobre, Kajtuś jest grzeczny, wesoły, nie sprawia wrażenia, jakby za kimś tęsknił (!). wczoraj zaatakował sunię po powrocie ze spaceru, ale pani sobie poradziła. pani jest dobrej myśli... ja chyba też
  24. Pipi dziękować nie ma za co. Do Kajtusia zadzwonię jutro - tak się umówiłam i nie będę nadgorliwa. w razie problemów państwo mają dzwonić...
×
×
  • Create New...