-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simi już po. Ma opatrunek. Chyba ją boli, bo wyrwała wenflon w samochodzie. Teraz założyliśmy jej kołnierz. Bartek nie widział się z doktorem po operacji, dostaliśmy tylko rozpiskę. Szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowana - pani z recepcji nie umiała powiedzieć kiedy ma być zmieniony opatrunek, nie ma przepisanych leków przeciwbólowych, tylko antybiotyk. Jutro pojadę do naszego weta z tą rozpiską i zapytam kiedy zmienić opatrunek i czy podawać przeciwbólowe leki - mam po Słodyczku (miał gwoździowanie 3 kości) tramal - jeżeli Simi bedzie cierpiała, to będę podawać przeciwbólowe. Słodyczek był operowany na Powstańców Śląskich, tam doktor po operacji do mnie zadzwonił i wszystko mi dokładnie powiedział, dostałam też szczegółową rozpiskę. A tu jakoś tak po łebkach... [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/856/clipboard02n.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simi jest już w lecznicy, właśnie wchodzą - Bartek dzwonił. ja zostałam na posterunku w domu i też bardzo się denerwuję -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
można trzymać od rana:) operacja zaczyna się o 18.30, ma trwać około 3 godzin. ja też trochę się boję jak to będzie, taka operacja to przede wszystkim duzy ból dla psa (Słodyczek wył z bólu prawie całą pierwszą noc i pół drugiej nocy po operacji) - Simi nie jest typem histeryczki, nawet nie mruknęła w lecznicy przy zmianie opatrunków. strasznie mi jej żal. -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ronja replied to ata's topic in Już w nowym domu
ja też mogę jedynie podnieść -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
stonka, bierzcie fotki. oby Jurysiowi trafił się wyjątkowy dom, bo do innego go nie oddamy;) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla Simi [url]http://www.dogomania.pl/threads/174171-zA-oty-pierA-cionek-na-operacjAE-Simony-do-28-11?p=13550453#post13550453[/url] -
czy są efekty ocenią weci Kangurek znosi wszystko grzecznie, ale też przez cały czas, mój mąż tłumaczy mu co robi. Kangurek w ogóle jest za grzeczny jak na szczeniaka.
-
masaże od pierwszego dnia jak jest u nas, początkowo po 2 razy dziennie, a od kilku dni nawet do 5 razy dziennie. trwają około 15 minut
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simi ma się nie najgorzej. Apetycik w normie, po ogródku trochę sobie pochodzi. Jest grzeczna, nie ma z nią żadnych problemów. A operacja zbliża się wielkimi krokami - jeszcze tylko 2 dni. -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
wiem, mama mi mówiła;) -
tak można rozciągnąć łapę na koniec ćwiczeń [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4644/k30.jpg[/IMG] nagrody po masażach [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6452/k31p.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1451/k24z.jpg[/IMG]
-
Kangurkowa rehabilitacja rozgrzewanie mięśni [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3403/k25h.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7158/k26.jpg[/IMG] rozciąganie [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9596/k27b.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9734/k28jg.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9074/k29.jpg[/IMG]
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Molek [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1234/mor1.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7292/mor2.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2004/mor3.jpg[/IMG] Morek cały czas bierze leki i kaszle. Konsultowaliśmy u dr Niziołka, powiedział, że to długotrwałe leczenie, nawet do pół roku. Morek wyciszył się trochę (tfu tfu), raczej przyjacielsko reaguje na psy z boksów domowych (z boksów zewnętrznych nie toleruje). Ostatnio nawet pozwolił się podgryzać 6-miesięcznemu Kangurkowi, gdy miał dosyć warknął, a nie rzucił się z zębami. Do ludzi, naszych gości, niestety nadal startuje z zębami. -
Bezpośrednio jeszcze się nie poznali. Simi generalnie nie szuka zwierzęcego towarzystwa (a nawet potrafi się wystraszyć małego ujadającego psa - w lecznicy ledwo weszla do poczekalni, tak się bała małej zołzy szczekającej na rękach u swojej pani), więc jej nie stresujemy - wychodzi sama. A Polucha jest szalony. Biega, skacze, daje buziaki (reaguje na komendę "Daj buziaka" -u nas to podstawowa komenda:) i daje prosto w usta...)
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
pytałam weta czy taka reakcja, to reakcja na ból - wet stwierdził, że bardzo prawdopodobne, bo łapa musi ją bardzo boleć. u nas generalnie gorąco nie jest;) -
Kangurek i jego nauczyciel od sikania - niewidomy Juryś:) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2480/k23f.jpg[/IMG]
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś i jego kumpel, który w końcu załapał, że sika się na dworzu [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2480/k23f.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simi dziś u weta [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8659/62856138.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4818/77805628.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4662/s10s.jpg[/IMG] -
Bartek rozciąga łapę, również ten przykurcz nadgarstkowy i wczoraj udało mu się pierwszy raz wyprostować łapę całkowicie. Może coś z tego bedzie. Bartek przejął się bardzo i masuje, rozciąga nawet 5 razy dziennie. Kangurekjest średnio zadowolony, ale grzecznie poddaje się zabiegom mojego męża
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simona w środę [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8458/76492121.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/97/92194939.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3650/35337757.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Dziś Simi była na zmianie opatrunku - ropa się sączy cały czas i łapa jest spuchnięta. Wydaje mi się, że Simi cierpi, zrywa się nagle,szczeka, dyszy i się miota - w ciągu dnia i w nocy też. Dostała dziś przeciwbólowy zastrzyk i wzięliśmy 2 na sobotę i niedzielę. Wzięliśmy też antybiotyk na sobotę i niedzielę. Koszt dzisiejszej wizyty to 43zł -
Kangurek cd [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5708/k21r.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4115/k20v.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4246/k19s.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/56/k18a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8259/k22q.jpg[/IMG] wyluzowany Kangurek
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
chyba się zaklimatyzowała. cieszy się bardzo na nasz widok (aż skacze na ścianki boksu), wtula się , buziaki daje. słucha się, czasem tylko jak się przestraszy, to chce uciekać (wczoraj jak zobaczyła, że będziemy jechać samochodem, dała dyla pod drzwi do domu - chyba ma dosyć jeźdzenia po wetach, choć u weta zupełnie tego nie okazuje), daje sobie zrobić wszystko, jest cierpliwa i kochana. -
super, dzięki za ogloszenia ja bym dodała, bo to ważne, że on może mieszkać w bloku, bo w domu zachowuje się idealnie - nie niszczy, nie sika. jeżeli wpadł w nawyk kopania dołów - może być cięzko w kolejnym domku z ogródkiem. ciągnie na smyczy (ale mozna go opanować), do psów był przyjazny - teraz mieszka z suczką i jest ok. w obecnym domu są też koty i też jest ok. uwielbia ludzi. taki kochany psi wariat.