-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Kajtuś już w domu - mieszka przy samej kolumnie Zygmunta:) . Pani strasznie ciepła - chyba rozpuści Kajtka. Troszkę suka rezydentka niebyła zadowolona, ale pod koniec mojej wizyty zapanował spokój. Państwo przez najbliższe 5 dni będą w domu, wszystko będzie pod kontrolą. a Kajtuś w ogóle mnie poznał. Gdy weszłam do domu zaczął szczekać, potem zamilkł, wąchał mnie i nagle zaczął się strasznie cieszyć, położył mi łapki na ramionach i tulił się do mnie. W samochodzie siedział mi na kolanach, a w nowym domu też cały czas trzymał się mnie. Strasznie mi szkoda, że jest tak przerzucany. Cięzko mi było go zostawić. Mimo iż pani zrobiła na mnie jak najlepsze wrażenie (tamta poprzednia też zrobiła dobre wrażenie i nie wyszło), to bardzo się niepokoję. Mam dzwonić jutro, a państwo do mnie jakby coś się działo o każdej porze.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
u dr Janickiego mamy pokazać się za tydzień - umówimy się na konsultację na przyszłą środę. pewnie będzie rtg i dr stwierdzi co dalej. u naszego weta tylko zmieniamy opatrunki - póki co sączy się z ran i to jest prawidłowe. dla mnie ta łapka wygląda strasznie. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
super, dzięki za chęć pomocy możesz zbierać na swoje konto, a potem całość przelać na Vivę:) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
z mojego bazarku też będzie 100zł - to już prawie połowa pierwszej operacji a Simbi Bimbi była dziś na zmianie opatrunku - sączy się nadal płyn tkankowy, ale gula na łapie z tym płynem jest już mniejsza. Simbi chyba dzis cierpiała, bo po południu była niespokojna, dyszała. U weta dostała antybiotyk i przeciwbólowy i teraz grzecznie śpi. Mamy na jutro antybiotyk i przeciwbolowy - Bartek pielęgniarka poda, a na zmianę opatrunku pojedziemy w niedzielę. Nasz dług u weta powiększył się o kolejne 35zl. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
ronja replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę porobić ogłoszenia, tylko na maila (podam na pw) poproszę 4fotki, opis i kontakt -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Cantadorra jest wpłata od Ciebie 100zł - dziękujemy co jakiś czas będę wklejać zestawienie (Evelin u mnie już działa edycja postu, trzeba kliknąć 2 razy) lecznica Książęca dług 1000zł Wpłaty razem: 330zł 200zł Jolanta R. Evelin 30zl Stanisław S. GACKN1 [FONT="]100zł Ewa B.-P. Cantadorra[/FONT] -
Kangurek i Juryś - Kangurek dręczyciel [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8012/k32.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8392/k36.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6208/k35s.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8581/k34f.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9295/k33d.jpg[/IMG]
-
Kangurek czuje się dobrze, bawi się z niewidomym Jurandem, ma apetyt. Łapkę w oczekiwaniu na konsultację cały czas masujemy
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Cantadorra, a możesz mi na pw wysłać swoje dane i datę przelewu? ja nie mam dostępu do konta fundacji, sprawdza mi to koleżanka -
Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Słodyczek już 3 miesiące u nas... są wstępnie zainteresowani państwo, zobaczymy co z tego będzie... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Evelin, wpłata od Ciebie na konto fundacji to 200zł i jeszcze [FONT=Arial] Stanisław S. (GACKN1) 30zł[/FONT] -
konsultacja w poniedziałek? to czemu ja nic nie wiem, skoro to my mamy z nim jechać?
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Simbi kurtka sztruksowa:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174473-Kurtka-sztruksowa-na-futerku-S-na-dA-ug-Simony-do-2-12?p=13577048#post13577048[/url] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
jej leczenie trwa już prawie 4tyg, gdyby była w ciązy, byłoby już widać. ja dotykałam jej brzuch i nie wydaje mi się, by była w ciązy. przy nastepnej wizycie u weta, poproszę, by ją obejrzeli. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
a może ktoś mógłby wspomóc Simbi robiąc allegro cegiełkowe? Simbi będzie miała jeszcze operację usunięcia tych strasznych drutów - nie wiem jaki będzie koszt -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
operacja na Książęcej to 1000zł - na konto fundacji od Evelin wpłynęło 200zł u mojego weta: 74,50zł (zapłacone) - 2 wizyty, antybiotyki, rtg, zmiana opatrunku i 100zł z groszami - wiszący dług - kolejne wizyty, zmiany opatrunku, antybiotyki przeciwbólowe dochodzą do tego jeszcze koszty paliwa, które niestety też muszę doliczyć (i podliczyć) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Z łapy trochę się sączy płyn - tak ma być. Póki przesiąka (a może nawet 2 tygodnie), opatrunki mamy zmieniać codziennie lub co 2 dni. Dzisiejsza wizyta w lecznicy (zmiana opatrunku, antybiotyk i przeciwbólowy + zestaw na jutro do samodzielnego podania) to 35zł. Dług Simony w lecznicy to już ponad 100zl - pierwszy rachunek 74,50zł zapłaciłam. Nasz wet zgodził się, byśmy zapłacili później. Wklejam zdjęcia z dzisiejszej zmiany opatrunku. Simi przechrzczona na Simbi Bimbi była bardzo grzeczna, dała sobie zrobić wszystko bez mrugnięcia okiem. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8863/s14y.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3145/s15o.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1440/s16l.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1809/s17i.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4589/s18y.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
jedziemy własnie:) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simi jest wyjątkowo grzeczna. Noc bez problemów, w ciągu dnia Simi głównie leżała. Byłam rano u naszego weta - wzięłam antybiotyk dla Simi i przeciwbólowy też - Bartek zrobił zastrzyki. jutro rano jedziemy na zmianę opatrunku. jest trochę krwi na bandażu, trochę się tym martwię. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1027/s13b.jpg[/IMG] -
pani dziś była, Kajtek bardzo jej się spodobał, ma jeszcze przedyskutować ze swoim partnerem i do mnie oddzwonić. Obecnej opiekunce Kajtka też się spodobała. Dzwonili do mnie jeszcze jedni państwo z W-wy, zdecydowani na Kajtka z całym jego bagażem życiowym. no i nie wiem co teraz robić... bo z rozmowy oba domy brzmią bardzo sensownie.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simi tak na szybko. Jest spokojna, śpi. Tylko znowu pachnie u nas psim szpitalem... [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4732/s11y.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9808/s12fg.jpg[/IMG]