Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Jest kochany, ciągle się przytula [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3103/p43h.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8550/p44v.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6021/p45z.jpg[/IMG]
  2. Poluś pozdrawia swoje ciotki - Randę, Evelin i inne też, jeżeli tu zaglądają [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6519/p52l.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1636/p40g.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9875/p41.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5315/p42n.jpg[/IMG]
  3. Kangurek bardzo urósl. Jest już na wielkość taki jak onek. [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/776/k45p.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9274/k47s.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9195/k46u.jpg[/IMG]
  4. Spadl nasz mini opatrunek, znowu widać druta jednego. Dziś calkowicie ściągamy wszystko i założymy od nowa [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9195/k46u.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9274/k47s.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/776/k45p.jpg[/IMG]
  5. Kangurek świątecznie pozdrawia rozrabiając z Simoną [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6203/k42.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3687/k44l.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3179/k43.jpg[/IMG]
  6. Simbi dokazuje z Kangurkiem [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6203/k42.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3179/k43.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3687/k44l.jpg[/IMG]
  7. Dziękujemy my też wraz z wszystkimi naszymi naszymi psiakami życzymy spokoju na święta. Simbi świątecznie pozdrawia wszystkich, ktorym jej los nie był i nie jest obojętny:)
  8. Pucek to taki typ naszego Słodyczaka. pozdrawiamy (ja i Simbi) Pucka i czekamy jutro na obiecane fotki
  9. Faerie, 300zł doszło,wielkie dzięki!!! mamy spłaconą operację i konsultację!!!! [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie [B]Razem: 1042zł[/B] opatrunek poprawiony, tylko zalozyliśmy ligninę i bandaż na to miejsce z widocznym drutem. najgorzej bedzie w piątek, bo bedziemy musieli zdjąć wszystko, przemyć dziury z drutami, obłożyć gazikami, bandażem, ligniną i jeszcze raz bandażem... a Mikołaj to już u nas był - zostawil wielką pakę dla wszystkich piesków. Simbi jeżeli bedzie grzeczna, to pewnie też coś dostanie:p Dziś grzeczna nie była -wyżerała ptaszkom jedzenie razem z inną suczką ściągnęły kulę dla sikorek:mad: w sumie to jestem sama sobie winna, bo zmniejszyłam racje żywnościowe Simbi, to bidna musi dojadać w terenie... [B][/B]
  10. to chyba potrójny prezent jej się należy pod choinkę:evil_lol::dog::tree1:
  11. fajnie, że zajrzałas.ostatnio miałam wrażenie, że tylko Randa, Evelin i ja tu zaglądamy Poluś to fajny psiak, mógłby mieszkać w budzie, bo lubi sobie przed budą w mróz i w śniegu poleżeć. chociaż ja bym wolała, żeby miał dom kanapą...
  12. ciekawe czy koty ją poznają?jak na nią zareagują?
  13. pucko, dzięki, dam znać Faerie, ogromne dzięki!!!! dzięki Wam operacja i konsultacja spłacone!!!!
  14. chyba nie zmarzł - Juryś się nie skarżył:)
  15. chyba będę jutro bardzo zajęta...;)
  16. ale musi mieć asystenta... z asystentami, dobrymi asystentami u nas kruchutko
  17. bardzo mądry chłopczyk a kiedy będą nowe fotki?
  18. Simbi zsunął się opatrunek - widać tego najwyższego druta. Jutro chcąc nie chcąc będziemy musieli zmienić jej ten opatrunek sami. Nasz wet sugerował, że powinniśmy własnie sami to robic, by nie mnożyć kosztów. Ja trochę się obawiam, jutro kupię ligninę, bandaże i plaster i spróbujemy jej to poprawić.
  19. dziękujemy, śniegowy Poluś odwzajemnia
  20. Randa, nie nudzisz się dzięki Puckowi:)
  21. są nowe wpłaty [B]Simona wydatki:[/B] 422zł antybiotyki, opatrunki (lecznica w Białymstoku) – zapłaciła Evelin 1000zł operacja łapy (lecznica Książęca)- założyła Fundacja 50zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 9.12.09) – założyła Fundacja 74,50zł zmiany opatrunków, antybiotyki (lecznica Babice Stare) – zapłaciła Evelin [B]Razem: 1546,50zł[/B] Około 200zł zmiany opatrunków, przeciwbólowe, antybiotyki, rtg łapy (lecznica Babice Stare) – nie zapłacone [B]Wpłaty:[/B] 200zł Jolanta R.Evelin 30zł Stanisław S. GACKN1 100zł Ewa B.-P. Cantadorra 110zł Aldona L. Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł Ewa K. edrgaska 7zł Nina U. NINKA (bazarek Evelin) 100zł Aldona L. Isiak (bazarek Isiak) [COLOR=DarkRed] 20zł Małgorzata B. pucka69 (bazarek Evelin) 60zł Małgorzata B. pucka69 20zł Marta S.[/COLOR] [B]Razem: 742zł[/B]
  22. płakał godzinę pod drzwiami po moim wyjściu państwo wzięli go na spacer i po tym spacerze uspokoił się. w nocy spał w łózku z Igorem, ale też na swoim posłanku. zapoznał się już z psim kolegą i szalał rano na spacerku z nim (oczywiście na smyczy). do 4 stycznia nie będzie sam, więc mam nadzieję, że szybko się zaklimatyzuje. Igor to bardzo fajny ciepły chłopak - wiem, że Bzdyczkowi miłości nie zabraknie.
  23. nigdzie nie napisałam, że jutro polecę odwiedzić Bzdyczka, zdaję sobie sprawę, że nie mogę mu robić zamieszania w życiu. napisałam tylko o możliwości odwiedzania go. nie jest to pierwszy pies, którego wydałam i doskonale wiem kiedy mogę pozwolić sobie na odwiedziny. dzwoniłam dziś i będę dzwonić co kilka dni.
  24. Hop! ogromne dzięki, biorę ładowarkę do pracy, niech dzwonią telefony!!!!!!!
×
×
  • Create New...