-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
u nas okropne mrozy, nawet Juryśkowi nogi marzły, bo sobie przykurczał [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1354/j67.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6931/j68g.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5171/j69b.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek .... [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9559/j64.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8579/j65.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6652/j66f.jpg[/IMG] -
Kangurek zawsze reaguje na swoje imię:angryy: Przekazujesz nieprawdziwą opinię - opinię obcych ludzi, u których pies zestresowany i wymęczony wielogodzinną podróżą i zmianą miejsca jest od kilku minut. odrózniał kiedy wołaliśmy jego, a kiedy Simonę, więc trochę nie rozumiem takich tekstów podważających naszą opiekę
-
u Poluchy wszystko dobrze, biega jak szalony z Dodą. jest chyba morsem, bo w ciągu dnia większość czasu spędza w śniegu - albo tarza się z Dodą, albo leży przed budą i odpoczywa
-
niech zachęca Ida, ja nie mam z nimi żadnego kontaktu i nie ja załatwiałam adopcję;)
-
Kangurek jedzie jutro rano do nowego domu. Ostatnie fotki [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2462/k71.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2663/k73n.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1139/k72y.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1553/k74.jpg[/IMG]
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
przesliczny bannerek, jak mi się uda, to sobie wkleję -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
fajnie, że Pucuś już wesoły moja Rudzia czasem też gdzieś wypluje tabletkę, choć staram się pilnować, by połykała. pozdrowienia dla Misia!!! -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś nie ma szczęscia:( dzwonił jakiś debil - chciał Jurysia do walk - powiedziałam,że Juryś z chęcią odgryzie mu jaja:angryy: ja nie wiem czemu ludzie są tacy durni? dzwoni ta durnota z ujawnionego numeru jeszcze!!! oddzwoniłam i poinformowałam go, że zgloszę sprawę o próbę znęcania się nad zwierzętami:mad: kolejny dowcipniś wysłał smsa, czy Juryś aportuje:stupid: -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
mało czytelny wypis od dr,więc przepisuję: Kontrola po8 tygodniach i 2 dniach po operacji wadliwego zrostu. Klinicznie zrost odłamów. Dokonano toalety skóry wokół gwoździ i po odkażeniu alkoholem, potraktowano jodoformem. Rentgenowska kontrola przebiegu budowania blizny kostnej: BLIZNA KOSTNA W STADIUM MINERALIZACJI. zalecenia: recepta na ossopan/osteogenon: ossopan 1-2 razy dziennie po 1 tabletce, osteogenon 1 raz dziennie po 1 tabletce. Kontrola rentgenowska za 4-6 tygodni -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
hihi, poskarżyłam się dziś na Simbi - należalo jej się - żwacze wołowe, jajeczka, rumen tabs, a kupy nadal wcina... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1946/30304295.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3360/71561930.jpg[/IMG] ps. w piątek do domu jedzie narzeczony Simbi - Kangurek - nie bedzie już miał kto jej całować po pyszczku i obgryzać kołnierza... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
mam wypis od dr i fotkę rtg jakby ktoś nie wierzył:) ale wiesza mi się co chwila net, może w nocy się uda wgrać fotki -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi byla dziś u dr Janickiego. Wszystko ładnie się goi!!!!!! Za 4-6 tygodni mamy ostatnią konsultację i ustalenie terminu wyjęcia drutów. Koszt wizyty to 50zl + 30zł rtg łapy -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Puc w sweterku zasuwa???? Miś fajowy, mam słabość do takich Miśków - moi rodzice z ulicy zgarnęli takiego Miśka, tylko szarego Gerda vel Kreta wyjątkowa:) -
Karmelek - pojechał do domu:-) Ale miny mamy pokerowe...;-)
ronja replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
moja deklaracja wpłacona. mogę pomóc z bazarkami, tzn je wystawiać. sama mam niewiele rzeczy na bazarek, ale trzymam je dla połamanej Simony, bo czeka ją jeszcze operacja i sterylka... -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Miśka też i pozostałych psiaków Waszych też ps. Randa, pożyczyłam sobie Twoje bannerki tylko nie mogę podlinkować Polusia... -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
akucha jesteś super!!! bardzo Ci dziękujemy różne psy przechodzą przez nasz dom, ale "żaden nie jest taki ładny, mądry, kochany jak Łatuś" -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
akucho, masz jakieś wieści od Łatusia? nam się dziś zebrało na wspominanie i znowu usłyszałam jak mój mąż wzdycha "Łatek to był pies..." :) -
Karmelek - pojechał do domu:-) Ale miny mamy pokerowe...;-)
ronja replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
ja też deklaruję miesięcznie 20zł poproszę nr konta -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Randa, co tam u Was? Jak Puc? Jak Miś? Evelin, przesłałam Ci właśnie 102zł dla Pucka: 12zl asl 15zł ludwa 40zł aisak102 25zł Ania + Milva i Ulver 10zł ja ronja z bazarku Pucki69 za kolczyki -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
trzeba będzie się wstrzymać ze sterylką - cieczka trwa około 4 tygodni + 6 tygodni odstępu. zobaczymy też co powie dr Janicki a propos terminu usuwania drutów - fajnie, jakby dało się wszystko ładnie zgrać. wczoraj pochwaliłam Simbi, że nie jadła dawno kupy - to sobie zjadła - ufajdała nawet cały kołnierz. ona wie, że źle robi, bo bała się podejść do czyszczenia kołnierza. zaczęłam jej dawać Rumen Tabs - zobaczymy czy poskutkuje... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
słychać popiskiwanie Kangurka, który jako jedyny ma jajka w psim towarzystwie;) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
a Simbi dostała cieczkę:roll: