Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. u nas okropne mrozy, nawet Juryśkowi nogi marzły, bo sobie przykurczał [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1354/j67.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6931/j68g.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5171/j69b.jpg[/IMG]
  2. Jurysiek .... [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9559/j64.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8579/j65.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6652/j66f.jpg[/IMG]
  3. Kangurek zawsze reaguje na swoje imię:angryy: Przekazujesz nieprawdziwą opinię - opinię obcych ludzi, u których pies zestresowany i wymęczony wielogodzinną podróżą i zmianą miejsca jest od kilku minut. odrózniał kiedy wołaliśmy jego, a kiedy Simonę, więc trochę nie rozumiem takich tekstów podważających naszą opiekę
  4. u Poluchy wszystko dobrze, biega jak szalony z Dodą. jest chyba morsem, bo w ciągu dnia większość czasu spędza w śniegu - albo tarza się z Dodą, albo leży przed budą i odpoczywa
  5. niech zachęca Ida, ja nie mam z nimi żadnego kontaktu i nie ja załatwiałam adopcję;)
  6. Kangurek jedzie jutro rano do nowego domu. Ostatnie fotki [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2462/k71.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2663/k73n.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1139/k72y.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1553/k74.jpg[/IMG]
  7. przesliczny bannerek, jak mi się uda, to sobie wkleję
  8. fajnie, że Pucuś już wesoły moja Rudzia czasem też gdzieś wypluje tabletkę, choć staram się pilnować, by połykała. pozdrowienia dla Misia!!!
  9. Juryś nie ma szczęscia:( dzwonił jakiś debil - chciał Jurysia do walk - powiedziałam,że Juryś z chęcią odgryzie mu jaja:angryy: ja nie wiem czemu ludzie są tacy durni? dzwoni ta durnota z ujawnionego numeru jeszcze!!! oddzwoniłam i poinformowałam go, że zgloszę sprawę o próbę znęcania się nad zwierzętami:mad: kolejny dowcipniś wysłał smsa, czy Juryś aportuje:stupid:
  10. mało czytelny wypis od dr,więc przepisuję: Kontrola po8 tygodniach i 2 dniach po operacji wadliwego zrostu. Klinicznie zrost odłamów. Dokonano toalety skóry wokół gwoździ i po odkażeniu alkoholem, potraktowano jodoformem. Rentgenowska kontrola przebiegu budowania blizny kostnej: BLIZNA KOSTNA W STADIUM MINERALIZACJI. zalecenia: recepta na ossopan/osteogenon: ossopan 1-2 razy dziennie po 1 tabletce, osteogenon 1 raz dziennie po 1 tabletce. Kontrola rentgenowska za 4-6 tygodni
  11. hihi, poskarżyłam się dziś na Simbi - należalo jej się - żwacze wołowe, jajeczka, rumen tabs, a kupy nadal wcina... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1946/30304295.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3360/71561930.jpg[/IMG] ps. w piątek do domu jedzie narzeczony Simbi - Kangurek - nie bedzie już miał kto jej całować po pyszczku i obgryzać kołnierza...
  12. mam wypis od dr i fotkę rtg jakby ktoś nie wierzył:) ale wiesza mi się co chwila net, może w nocy się uda wgrać fotki
  13. Simbi byla dziś u dr Janickiego. Wszystko ładnie się goi!!!!!! Za 4-6 tygodni mamy ostatnią konsultację i ustalenie terminu wyjęcia drutów. Koszt wizyty to 50zl + 30zł rtg łapy
  14. Puc w sweterku zasuwa???? Miś fajowy, mam słabość do takich Miśków - moi rodzice z ulicy zgarnęli takiego Miśka, tylko szarego Gerda vel Kreta wyjątkowa:)
  15. moja deklaracja wpłacona. mogę pomóc z bazarkami, tzn je wystawiać. sama mam niewiele rzeczy na bazarek, ale trzymam je dla połamanej Simony, bo czeka ją jeszcze operacja i sterylka...
  16. Miśka też i pozostałych psiaków Waszych też ps. Randa, pożyczyłam sobie Twoje bannerki tylko nie mogę podlinkować Polusia...
  17. akucha jesteś super!!! bardzo Ci dziękujemy różne psy przechodzą przez nasz dom, ale "żaden nie jest taki ładny, mądry, kochany jak Łatuś"
  18. akucho, masz jakieś wieści od Łatusia? nam się dziś zebrało na wspominanie i znowu usłyszałam jak mój mąż wzdycha "Łatek to był pies..." :)
  19. ja też deklaruję miesięcznie 20zł poproszę nr konta
  20. Randa, co tam u Was? Jak Puc? Jak Miś? Evelin, przesłałam Ci właśnie 102zł dla Pucka: 12zl asl 15zł ludwa 40zł aisak102 25zł Ania + Milva i Ulver 10zł ja ronja z bazarku Pucki69 za kolczyki
  21. trzeba będzie się wstrzymać ze sterylką - cieczka trwa około 4 tygodni + 6 tygodni odstępu. zobaczymy też co powie dr Janicki a propos terminu usuwania drutów - fajnie, jakby dało się wszystko ładnie zgrać. wczoraj pochwaliłam Simbi, że nie jadła dawno kupy - to sobie zjadła - ufajdała nawet cały kołnierz. ona wie, że źle robi, bo bała się podejść do czyszczenia kołnierza. zaczęłam jej dawać Rumen Tabs - zobaczymy czy poskutkuje...
  22. słychać popiskiwanie Kangurka, który jako jedyny ma jajka w psim towarzystwie;)
  23. jak mu obca baba (Didi) przed nosem łaziła i węszyła nochalem w dywanie i obudzila go, to warknął, ale nie jakoś specjalnie.myslę, że reakcja była adekwatna do sytuacji. fajny Marlej, tylko strasznie wielki:)
×
×
  • Create New...