-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy te wyniki są czytelne, więc przepiszę: globuliny 3 kreatynina 1,1 mocznik 14,7 amylaza 578 alt 37 ast 44 ap 51 białko całkowite 6,4 albuminy 3 glukoza 111 -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
paragonik z dziś [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2725/23718343.jpg[/IMG] i krew [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9803/krew.jpg[/IMG] nasz wet powiedział, że nie ma powodów do niepokoju kupy są już w kawałku, może nie super twardym, ale jest lepiej. i nie ma już krwi przed kupą -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
udało się dojechać do weta i wrócić i nawet do pracy może się nie spóźnię dziś była iwermektyna, antybiotyk i czopek. no i oczywiście wyciskanie gruczołów już praktycznie bezboleśnie. jest lepiej i ze skórą i z dupką. wizyta dziś to 20zł (paragon mam, wkleję wieczorem, bo się spieszę) + 10zł paliwo wyniki krwi dobre, też wieczorem wkleję następna wizyta za 2 dni -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
to może ja mam zwidy;) wysyłam dla Was paczkę - będzie wg instrukcji, hihi -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Misia, a Evelin żyje;)? a ja nie widzę banerka Simbi - tylko Poluś, Jurysiek i Maja -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
pewnie, że mi będzie szkoda:( dlatego nowy dom musi być super - kochający, odpowiedzialny... ps. znowu mi SAM zniknął banerek Simbi:( ps.2 Evelin jak tam, lepiej? ps.3 a jak Misiek? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
to wychodzi, że tylko ja się martwię:mad:;) niestety z przyczyn pogodowo-samochodowo-czasowych pojedziemy z Mają jutro rano przed moją pracą -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusia, trilac miałam po Słodyczaku, siemię kosztuje 2 zł-nie bedę się wygłupiać;) Maja już dawno nie piszczy, popiskuje kiedy chce jej się kupę lub kiedy idę poprzytulać się z Simoną i Jurandem. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
kupy już lepsze:) być może to zasługa trilacu, który daję Mai od piątku -
Ewa, uwielbiam Twoje opowieści:) super, że Rufus się zadomowił
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
no bo nic nowego się nie dzieje... -
Evelin, znam super sposób na katar, taki w płynie:) chyba wyslę Ci paczkę emergency kalendarza na razie nie ma...
-
u Polusia bez większych zmian... a telefon milczy:( [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9511/p92.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1945/p93.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2977/p94.jpg[/IMG] miłość kwitnie;) [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8608/p95.jpg[/IMG]
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusia, szczerze mówiąc, zapomniałam zapytać kiedy bedą wyniki:roll: Didi wyników też zapomniałam wziąć... zadzwonię jutro. następny raz jedziemy z Mają w poniedziałek -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
śliczna Maja :) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/603/89560559.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3027/88968491.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3553/32029790.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9454/88440523.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7164/87926505.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziś u weta lepiej - czyszczenie już chyba tak bardzo jej nie boli, wydzieliny z gruczołów jest mniej. Maję widziała dziś wetka - właścicielka po ponad tygodniu i powiedziała, że Maja wygląda o niebo lepiej jeśli chodzi o skórę. Dziś oprócz czyszczenia, antybiotyku, Maja miała pobraną krew. Zapłaciłam tylko 49,60zł!!! Maja jest traktowana naprawdę ulgowo:) Dziś do weta musieliśmy pojechać Bartka terenowym samochodem (swoim bym nie dojechała do głównej drogi, tyle sniegu napadało), więc podróż jest trochę droższa, bo 10zł [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7624/clipboard01sq.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
tak na szybko - wróciłyśmy ze spaceru w lesie i zaraz jedziemy do weta Maja zrobiła na jednym spacerze 3 kupy - pierwsza była duża, te dwie już mniejsze. ostatni kawałek tej pierwszej był już "kawałkiem";) kupa ma lepszy kolor. krew jest, może ciut mniej i co nowe - krew jest świeża, jasnoczerwona zdjęcia później -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
o 14 jedziemy do weta, to zrobimy krew -
trzymam kciuki za jutro!!!
-
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
10zł miesięcznie i trzymam kciuki za Gucia -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
zapytam jutro wetki ona jest chuda, a przelatuje przez nią wszystko. robi tyle kup ile posiłków (kilka dni karmiłam ją 4 razy dziennie, jednak wróciłam do 2 posiłków), czasem więcej. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziewczynka ma się dobrze, choć kupy bez zmian - najpierw trochę krwi, potem kupa i cały czas bardzo luźna... nie wiem czemu ta kupa się nie stabilizuje. rano je suche, po południu ryż, marchewka i trochę mięsa wg wskazań wetki. nie wiem czy nie wrócić do samego suchego, póki kupa nie będzie normalna. martwi mnie ta kupa. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
na początku marca musimy iść na kolejną konsultację i dr zdecyduje kiedy usuwamy druty a Simbi chodzi bez kołnierza:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
pewnie, że Maja może zostać jak długo będzie trzeba:) 150zł na razie wystarczy -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
i w domku... [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9627/s57b.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8645/s58x.jpg[/IMG]