Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='Monika z Katowic']Co u ślicznego Buniaka? Jakiś dobry domek na horyzoncie?[/QUOTE] w piątek mają przyjechać państwo i zapoznać się z Bunią. Aga, czy ten domek jest sprawdzony? Czy ja mam o coś pytać?
  2. Miś już do odebrania. Zaraz Bartek pojedzie. Zapytałam, czy wszystko dobrze - jest dobrze, bo Miś chce uciekać.
  3. ja też się denerwuję. Miś dziś już nie je obiadu:( może jak jutro będzie śnięty pozwoli mi wreszcie wyczesać swoje uda. linieje i końca nie widać.
  4. [quote name='Ellig']No wiesz to chyba jakis zart za to ,ze Ciucka zjadla garstke karmy Ty karmisz Maje przez miesiac..... Dzisiaj przekaze Ewie Marcie 15 kg karmy dle Mai. Pozdrawiam:)[/QUOTE] Ciućka zjadła więcej niż garść. Podjadala kilka-kilkanaście dni zanim się wydało i raczej nie były to małe porcje,skoro piszczala przy każdym ruchu z przejedzenia. A ja honorowa jestem;) Ewa, Mysza, zapraszamy:) Pani umówiła się ze mną dziś na18.ale miała potwierdzić dziś.nie potwierdziła, więc nie wiem czy przyjadą. mam nadzieję, że tak, bo pani bardzo rozsądna i zrobiła na mnie dobre wrażenie.
  5. nikt :([COLOR=White] ..........[/COLOR]
  6. u nas wszystko w najlepszym porządku. tylko czasu jakby mniej. ciepło - to i więcej czasu spędzamy z psami na zewnątrz.u Juryśka też ok. zaczął wybrzydzać tylko i rano nie je suchej karmy. gotowany obiad zjada. może to i lepiej, bo zrobiła się z niego ruda parówka;)
  7. dziękuję rozliczenie mam w domu, a jestem pod netem chyba tylko w pracy, bo od wczoraj nie ma prądu
  8. [quote name='mysza 1']O, wróciłaś? Jutro będzie do Ciebie dzwoniła Pani, która chce zobaczyć Maję. Nie mogła się dodzwonić dzisiaj a ja nie wiedziałam czy podawać inny numer telefonu, więc jutro powinna dzwonić.[/QUOTE] dzwonił ktoś wczoraj, ale ja wracałam starym ogórkiem i byl taki hałas, że i tak nic bym nie słyszała. a potem była u nas mega burza i wyłączyli prąd. ps.a z Zyrardowa jest chyba Fona
  9. [quote name='Ewa Marta']Nie wiem, czy ma ma karmę, mam nadzieję, że jak tylko Ronja wejdzie, to napisze.... Ja dzisiaj rozdałam prawie całą z samochodu. 15 + 3kg poszło dla Trymka Gusi, 15 kg zostawiłam u Gusi dla Bianki (Mysza jeszcze o tym nie wie), 15 +6kg zawiozłam do Pani Eulalii...[/QUOTE] karma Mai skończyła się miesiąc temu, więc bardzo by się przydała. przez miesiąc zobowiązałam się do karmienia Mai swoją karmą, by w ten sposób "oddać" to, co zjadła moja Ciućka sama częstując się z pojemnika.
  10. Bunię przeniosłam do Polusia tydzień temu. Mieszkają teraz razem. Polo wcześniej mieszkał w kojcu na zewnątrz, ale musiałam go przenieśc do domu. By łatwiej mu było przyzwyczaić się po pół roku w kojcu do warunków domowych, mieszkał z Dodą, swoją narzeczoną przez kilka dni, bo Doda szła do nowego domu. Jednak po odejściu Dody, Poluś przygasł. Ożywiał się tylko na spacerach do lasu z Bunią i w czasie ogródkowych szaleństw. Dlatego postanowliśmy ich połączyć. Dla Buni też to jest chyba dobre, bo przestała posikiwać na widok Bartka. Widzi, że Poluś się garnie do Bartka, więc sama też jest odważniejsza. Bunia mogłaby trafić do domu z innym samcem, bo z Polem super się dogadują.
  11. Irenko, jeżeli to problem, to ja mogę poczekać na pieniądze od Biafry, jak się jej sytuacja unormuje. Ja jutro wyjeżdzam na 3 dni, nie wiem, czy będę miała chwilę chwilę na zrobienie rozliczeń, bo dziś późno wracam z pracy, a muszę obiady nagotować dla wszystkich na 3 dni i się spakować.
  12. Polo koszmarnie linieje. Strasznie ciężko go wyczesać. Na pierwszym zdjęciu resztki wyczesanej sierści Pola (wyzbierałam kilka garści, reszta uleciała), a Polo i tak wygląda, jakby nigdy w życiu szczotki nie widział. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6091/p127.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3567/p126q.jpg[/IMG]
  13. Poluś z prędkością światła [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5374/p123.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9761/b49q.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4693/p125.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6821/p124e.jpg[/IMG]
  14. Bunia się pokazuje:) [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9761/b49q.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3271/b51p.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6516/b50n.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/880/b52s.jpg[/IMG]
  15. Miś był dziś u weta.zaszczepiliśmy się (wścieklizna i wirusówki) koszt 70zl + 10zł dojazd (znachor w terenie, aja nie chciałam już przedłużać) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7318/parq.jpg[/IMG] Umówiłam Misia na kastrację za tydzień
  16. w ogóle to chyba jutro Bartek przywiezie weta do Misia, by go nie stresować. on przezywa wyjazdy do weta, a mam wrażenie, że najbardziej potrzeba mu poczucia bezpieczeństwa (jedzonka i rąk do glaskania też). mamy weta "znachora" 3km od nas. jedyne co u niego robimy to sporadycznie szczepimy psy. ja będę jutro po leki dla Rudzi, to porozmawiam o Misiu
  17. przy szczepieniu (obiecuję jutro) mogę ustalić termin kastracji. muszę tylko sprawdzić ile minęło od zabiegu u Janickiego - trzeba odczekać min 6 tyg między jedną a drugą narkozą. a Miś nadal kuleje jak biega:( myślałam, że będzie lepiej z czasem. Miś to spryciarz - on mnie ciągle zadziwia dziś biegał z patykiem, chciałam mu zabrać. a on nasikał na niego!!!! położył go w trawiei centralnie nasiurał na patyk. sikał i zalotnie spoglądał na mnie w stylu "i co, teraz mi zabierzesz?"
  18. Misiowi ładnie zarasta, bo dostaje olej z ryb do jedzenia. sika jakby mniej, a popiskuje teraz z radości jak się witamy, czy przytulamy
  19. myślę, że to strach. bo jak się bawimy i go drapię przy obróżce, jest ok.
  20. ja go podejrzewam o poczucie humoru;)
  21. [quote name='Isiak']Ułaaaa! Jaka ona piękna! Simbiku, ciocia Isiak przesłała niespodziankę dla Ciebie ;) Bądź grzeczną dziewczynką i podziel się z kolegą :cool3:[/QUOTE] Isiak, ogromne dzięki - za cudnego kota dla mnie i za ciacha dla Simbika. dziś też dostałam od Evelin Twoją świneczkę. normalnie robota koronkowa, jestem pełna podziwu i uznania!!!!!
  22. a Miś miał też chyba złamany ogon. chciałam wyczesać dziś jego ogon, uciekał jak się tylko dało. ogon ma takie jakby zgrubienie i jest krzywy. wymacać dokładnie nie mogłam, bo Miś się kręcił. on ma niesamowitą metodę na "wroga" - pcha się i przechodzi między nogami (ja wtedy muszę trzymać równowagę i odpuszczam czesanie;) taki spryciarz z Misia)
  23. Maja z patyczkiem [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7821/m121.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2614/m124.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1920/m59x.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7357/m122f.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5159/m123u.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...