-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
[quote name='Monika z Katowic']Co u ślicznego Buniaka? Jakiś dobry domek na horyzoncie?[/QUOTE] w piątek mają przyjechać państwo i zapoznać się z Bunią. Aga, czy ten domek jest sprawdzony? Czy ja mam o coś pytać?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś już do odebrania. Zaraz Bartek pojedzie. Zapytałam, czy wszystko dobrze - jest dobrze, bo Miś chce uciekać. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja też się denerwuję. Miś dziś już nie je obiadu:( może jak jutro będzie śnięty pozwoli mi wreszcie wyczesać swoje uda. linieje i końca nie widać. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']No wiesz to chyba jakis zart za to ,ze Ciucka zjadla garstke karmy Ty karmisz Maje przez miesiac..... Dzisiaj przekaze Ewie Marcie 15 kg karmy dle Mai. Pozdrawiam:)[/QUOTE] Ciućka zjadła więcej niż garść. Podjadala kilka-kilkanaście dni zanim się wydało i raczej nie były to małe porcje,skoro piszczala przy każdym ruchu z przejedzenia. A ja honorowa jestem;) Ewa, Mysza, zapraszamy:) Pani umówiła się ze mną dziś na18.ale miała potwierdzić dziś.nie potwierdziła, więc nie wiem czy przyjadą. mam nadzieję, że tak, bo pani bardzo rozsądna i zrobiła na mnie dobre wrażenie. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
nikt :([COLOR=White] ..........[/COLOR] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
u nas wszystko w najlepszym porządku. tylko czasu jakby mniej. ciepło - to i więcej czasu spędzamy z psami na zewnątrz.u Juryśka też ok. zaczął wybrzydzać tylko i rano nie je suchej karmy. gotowany obiad zjada. może to i lepiej, bo zrobiła się z niego ruda parówka;) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']O, wróciłaś? Jutro będzie do Ciebie dzwoniła Pani, która chce zobaczyć Maję. Nie mogła się dodzwonić dzisiaj a ja nie wiedziałam czy podawać inny numer telefonu, więc jutro powinna dzwonić.[/QUOTE] dzwonił ktoś wczoraj, ale ja wracałam starym ogórkiem i byl taki hałas, że i tak nic bym nie słyszała. a potem była u nas mega burza i wyłączyli prąd. ps.a z Zyrardowa jest chyba Fona -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Nie wiem, czy ma ma karmę, mam nadzieję, że jak tylko Ronja wejdzie, to napisze.... Ja dzisiaj rozdałam prawie całą z samochodu. 15 + 3kg poszło dla Trymka Gusi, 15 kg zostawiłam u Gusi dla Bianki (Mysza jeszcze o tym nie wie), 15 +6kg zawiozłam do Pani Eulalii...[/QUOTE] karma Mai skończyła się miesiąc temu, więc bardzo by się przydała. przez miesiąc zobowiązałam się do karmienia Mai swoją karmą, by w ten sposób "oddać" to, co zjadła moja Ciućka sama częstując się z pojemnika. -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
super fotki:) Pax szczęściarz -
Bunię przeniosłam do Polusia tydzień temu. Mieszkają teraz razem. Polo wcześniej mieszkał w kojcu na zewnątrz, ale musiałam go przenieśc do domu. By łatwiej mu było przyzwyczaić się po pół roku w kojcu do warunków domowych, mieszkał z Dodą, swoją narzeczoną przez kilka dni, bo Doda szła do nowego domu. Jednak po odejściu Dody, Poluś przygasł. Ożywiał się tylko na spacerach do lasu z Bunią i w czasie ogródkowych szaleństw. Dlatego postanowliśmy ich połączyć. Dla Buni też to jest chyba dobre, bo przestała posikiwać na widok Bartka. Widzi, że Poluś się garnie do Bartka, więc sama też jest odważniejsza. Bunia mogłaby trafić do domu z innym samcem, bo z Polem super się dogadują.
-
Polo koszmarnie linieje. Strasznie ciężko go wyczesać. Na pierwszym zdjęciu resztki wyczesanej sierści Pola (wyzbierałam kilka garści, reszta uleciała), a Polo i tak wygląda, jakby nigdy w życiu szczotki nie widział. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6091/p127.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3567/p126q.jpg[/IMG]
-
Poluś z prędkością światła [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5374/p123.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9761/b49q.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4693/p125.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6821/p124e.jpg[/IMG]
-
Bunia się pokazuje:) [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9761/b49q.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3271/b51p.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6516/b50n.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/880/b52s.jpg[/IMG]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś był dziś u weta.zaszczepiliśmy się (wścieklizna i wirusówki) koszt 70zl + 10zł dojazd (znachor w terenie, aja nie chciałam już przedłużać) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7318/parq.jpg[/IMG] Umówiłam Misia na kastrację za tydzień -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
w ogóle to chyba jutro Bartek przywiezie weta do Misia, by go nie stresować. on przezywa wyjazdy do weta, a mam wrażenie, że najbardziej potrzeba mu poczucia bezpieczeństwa (jedzonka i rąk do glaskania też). mamy weta "znachora" 3km od nas. jedyne co u niego robimy to sporadycznie szczepimy psy. ja będę jutro po leki dla Rudzi, to porozmawiam o Misiu -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
przy szczepieniu (obiecuję jutro) mogę ustalić termin kastracji. muszę tylko sprawdzić ile minęło od zabiegu u Janickiego - trzeba odczekać min 6 tyg między jedną a drugą narkozą. a Miś nadal kuleje jak biega:( myślałam, że będzie lepiej z czasem. Miś to spryciarz - on mnie ciągle zadziwia dziś biegał z patykiem, chciałam mu zabrać. a on nasikał na niego!!!! położył go w trawiei centralnie nasiurał na patyk. sikał i zalotnie spoglądał na mnie w stylu "i co, teraz mi zabierzesz?" -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misiowi ładnie zarasta, bo dostaje olej z ryb do jedzenia. sika jakby mniej, a popiskuje teraz z radości jak się witamy, czy przytulamy -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ja go podejrzewam o poczucie humoru;) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Ułaaaa! Jaka ona piękna! Simbiku, ciocia Isiak przesłała niespodziankę dla Ciebie ;) Bądź grzeczną dziewczynką i podziel się z kolegą :cool3:[/QUOTE] Isiak, ogromne dzięki - za cudnego kota dla mnie i za ciacha dla Simbika. dziś też dostałam od Evelin Twoją świneczkę. normalnie robota koronkowa, jestem pełna podziwu i uznania!!!!! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
a Miś miał też chyba złamany ogon. chciałam wyczesać dziś jego ogon, uciekał jak się tylko dało. ogon ma takie jakby zgrubienie i jest krzywy. wymacać dokładnie nie mogłam, bo Miś się kręcił. on ma niesamowitą metodę na "wroga" - pcha się i przechodzi między nogami (ja wtedy muszę trzymać równowagę i odpuszczam czesanie;) taki spryciarz z Misia) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja z patyczkiem [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7821/m121.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2614/m124.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1920/m59x.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7357/m122f.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5159/m123u.jpg[/IMG]