-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Anioł nie pies![/QUOTE] ostatnio, tfu, tfu, tak:) wymacałam guzka na boku, taką kuleczkę jak ziarnko grochu. mam nadzieję, że to nic groźnego -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Jadę zawieźć Majeczce karmę od Ellig:-) To znamomity pretekst, żeby znowu wyprzytulac wszystkie psiury u Ronji. Jadę też do Toscanki u Nutusi:-) i do innych jej stworów;-)[/QUOTE] Ewa, czekamy:) (Maja na razie je karmę Misia, taką co jadł przed Renalem w 0,5kg saszetkach) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simonka i jej zainteresowanie kotami:) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6061/s96.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5737/s97.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/55/j117.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś, jak widać, bardzo zainteresowany naszą kotką:) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7445/j116.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/55/j117.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
muszę przyznać, że mam słabość do Misia. uwielbiam go:loveu:. jest kochany, przytula się, bawi jak dzieciak. i do tego bardzo bardzo potrzebuje towarzystwa ludzi. dziś kosił z nami trawę - przemieszczał się wraz z nami i się kładł na trochę - cały czas był 3 kroki od nas. ja wyrywałam chwasty, to on pokładał się na mnie, buziaki dawał - generalnie przeszkadzał:) -
"wściekła Bunia" :) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1677/b53.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3121/b54g.jpg[/IMG] niestety pan nie zadzwonił. nikt Buni nie odwiedził:(
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła. Jutro Mysza jedzie na przedadopcyjną. Tylko państwo chcą Maję za miesiąc - bo teraz pan wyjeżdza na 2 tygodnie,a potem całą rodziną na wakacje... [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9973/m62.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1816/m64.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9744/m132.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bartek wracał dziś z zakupów i wstąpił do naszego pana doktora zapytać, czy antybiotyk możemy sami podac, czy targać Misia. ponieważ jest wszystko ok, dali nam na wynos antybiotyk i nowy kołnierz, bo Miś pożyczony od Simony już lekko uszkodził. dług dzisiejszy to 29zł. ureguluję wszystko w poniedziałek przed pracą, jak nie zaśpię do pracy. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9973/m62.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6122/m63c.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1816/m64.jpg[/IMG] Miś i wysoka trawa;) [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/576/m65p.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/627/m66h.jpg[/IMG] -
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ronja replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']A nie chcesz się pokusić;)? Tobie sama dowiozę i wizyty przed ani poadopcyjnej robić nie będę:)[/QUOTE] ciekawa propozycja;) ciekawe co na to Bartek... -
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ronja replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Ronja, do Karmela by Ci pasował:)[/QUOTE] otóż to:) mój typ -
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ronja replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ludwa, bardzo fajny ten Rysiek -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ewa, wiem, znam Cię trochę;) dlatego chcę Cię uspokoić, że staramy się jak możemy, by Miś jakoś przeżył do zdjęcia szwów. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś ma budę przewróconą na bok (dach zdjęty), więc ma schronienie o 3 ścianach i dachu. inaczej nie wszedłby do budy. Ewa, ja też się o niego martwię, ciągle do niego chodzę. Miś nie wygląda na nieszczęsliwego. Dziś bawił się patykiem - sam ze sobą, bo Maja nie próbowała nawet do niego podchodzić jak on ma patyk. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']A czy Państwo spodobali się Majeczce i Tobie Ronja?[/QUOTE] pani bardzo odpowiedzialna i ciepła. 2 małych dzieci, rozrabiaków, którzy muszą nauczyć się jak obchodzić z psem. państwo mają 3 koty (przeznaczone do uśpienia, odkupione z hodowli) i kawkę, którą znaleźli połamaną. kawka nie lata i została z nimi. pod względem miłości, odpowiedzialnej opieki, żywienia i ewentualnego leczenia - niczego Mai nie zabraknie. a to dla mnie najważniejsze. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
byli państwo. Maja im się spodobała. zobaczymy, czy skontaktują się z Myszą -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś dziś już normalnie funkcjonuje. Tylko kołnierzem się obija o wszystko. Byli dziś państwo oglądać Maję, bardzo im się spodobał Miś. Miś zdał też test na bardzo ruchliwe dzieci - po prostu je ignorował. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Sliczna jest. Dzwonia ludzie w sprawie adopcji?[/QUOTE] ona jeszcze nie jest ogłaszana. 4 tyg temu miała wyjęte druty dopiero. czeka ją jeszcze sterylka za 2 tygodnie i wtedy ruszymy z ogłoszeniami. wczorajsze wstawianie zdjęć przerwała mi piekielna burza [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9223/s94.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9696/s93t.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simonka z dnia na dzień grzeczniejsza i kochańsza:) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7375/m126.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8980/m127p.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/1586/s95a.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']A ile sierści mu wyczesałaś:-) Widać na pierwszym zdjęciu.[/QUOTE] to był początek.wyczesałam 2 razy tyle i to tylko jeden bok... [quote name='Ewa Marta']Czy on zmieści się w budzie w tym kołnierzu?[/QUOTE] nie zmieści się. ma wyścieloną kołdrę i koc przed budą. kojec zadaszony, więc źle nie będzie. Miś raczej przyzwyczajony do spartańskich warunków... w razie czego mogę zdjąć dach z budy i postawić ją na boku -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9256/m131.jpg[/IMG] Maja i Simona - Simona i Maja:) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7375/m126.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8980/m127p.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja ma mieć jutro gości... [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9614/m125.jpg[/IMG] (z Juryśkiem) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4469/m130j.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/7950/m128.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9751/m129.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek z Mają [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9797/j110.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/935/j111w.jpg[/IMG] i bez Mai;) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1303/j109.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3222/j112.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś ma degenerację siatkówki. Nie da się nic z tym zrobić. Ale Juryśkowi wcale to nie przeszkadza cieszyć się życiem. Zrobil się tylko zbyt pewny terenu i niestety często wpada na ławeczkę czy psie miski z wodą. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2912/j115.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4875/j114.jpg[/IMG] w tle widać kawałek otwartego kojca - Miś, który tam mieszka był na kastracji, więc kojec był otwarty. Juryś ciągle do niego właził, wąchał i jak go wołalam wyjść nie chciał. musiałam go wyprowadzić... [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9034/j113i.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Miś w lecznicy niespokojnie czekał. A jak przyjechał Bartek, Miś chyba poczuł się bezpiecznie, bo w samochodzie padł jak mucha. Nie chciał wyjść, nie chciał iść, pokładał się tam gdzie stał. Bartek zaniósł go do kojca i ja z nim siedziałam 2 godziny, bo spał i trochę się denerwowałam. Ale był przytomny, popiskiwał i nawet merdał ogonkiem gdy do niego mówiłam. Jest strasznie biedny:( koszt kastracji to aż 200zł (na razie nie zapłacone) + transport 20zł (2 kursy) [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6603/30917143.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/305/mis2p.jpg[/IMG]