-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
chcialabym zobaczyć jak Maja lata z patykiem w wodzie:) odwiedzę ją na pewno, ale za jakiś czas. teraz szykuję się do odwiedzin mojego Słodyczka Bzdyczka, wielkiej miłości, którego oddalam pól roku temu -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
o Dziadziułku zwanym Dżi Aj Dżołkiem;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
eeeee, Gusia, sama wiesz jakie to są piosenki, pokroju Didi z noskiem - nie ma się czym chwalic:) -
Mysza, Ciebie chyba nie muszę zapraszać;) jesteś permanentnie zaproszona:) zważę Emi we wtorek u weta. nadal karmimy ją 4-5 razy dziennie, porcje są spore, ponad pół kubeczka.
-
musi być gruba igła, przy cienkiej nie chce lecieć antybiotyk. ostatnio nam się zapychała cienka. zapraszamy:) Pan Wisienko i Emi się ucieszą
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misio leży w cieniu naszego domu na wilgotnej ziemi - tam, gdzie Bartek ciągle podlewa, bo ma wyrosnąć trawa -
podskórne. niebolesne. robimy jeszcze Bubie i ona nie płacze, więc nie ma opcji, że źle robimy
-
wiem:) Emi nie lubi zastrzyków od wczoraj, płacze przy kłuciu. chyba zamienię na tabletki, bo mi jej szkoda bardzo
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
przeziębiłaś się??? ja mam okropną alergię, leki nic nie dają. pomaga mi tylko wyjazd do Warszawy;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misieńko Wisienkowy czyli Pan Wisienko;) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/641/mi3u.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1858/mi4z.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1465/mi5oj.jpg[/IMG] -
Gosia, ja mam dla Ciebie karton różności - łyżeczki srebrzone (ślubne) i inne tego typu rupiecie dla Emi lub Trymera lub innego psa
-
w wydatkach jest jeszcze flawitol za 24zł
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
zestarzał się i złagodniał. na nas już dawno się nie szczerzył;) zresztą znamy go już na tyle, że wiemy kiedy lepiej odpuścić... jak przychodzą goście, zamykamy go w transporterze, tylko w taki sposób może być z nami, a goście nie zostaną potraktowani jego 4 ząbkami -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
są jakieś Majeczkowe wieści? -
Mysza, ona ma zabawki, w tym maskotki. na razie zupelnie się nie interesuje. kong xl mam od kago (był kupiony dla Tosi). myślę, że na razie Emi ma to co potrzeba:) ma swoje wlasne mięciutkie poslanko i dobre jedzenie - na ten czas to dla niej najważniejsze rzeczy:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
to jak ciocie zaglądają, to pod wieczór porobię fotki Misieńkowi, który został przechrzczony na Pana Wisienkę;) (moje psy i te, z którymi jestem związana emocjonalnie zwykle mają po kilka imion i piosenki) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misia dziś nikt nie odwiedził:( -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']ja nie wiedziałam, że Simona nawet kotów nie rusza[/QUOTE] kotów, to nie wiem - nie rusza naszej Dakoci, bo Dakocia rządzi;) -
w takie upały psy wychodzą na krótko - nie da się wytrzymać. odbijamy sobie wieczorem:) Emi zrobiła się przylepką, nawet zdjęć jej dziś nie mogłam zrobić, bo jak tylko ją zawołałam, by spojrzała na mnie, już leciała się przytulić. bardzo lubi też, gdy leży na swoim łóżeczku, ja trzymam rękę pod jej głową i ją głaszczę - gdy przestaję paca mnie łapą. zrobiłam jej dziś wielką przyjemność. ponieważ kupy są wzorcowe, postanowiłam zapakować do konga trochę puszki (takiej specjalnej na niestrawności od Ewy Marty). Emi ciumkała jak szalona, aż w drugim pokoju było słychać jej mlaskanie. Jak wróciłyśmy z koszenia trawy, kong był w łóżeczku, chciałam poprawić ręcznik i poduchę (Emi notorycznie wywala poduchę i ręcznik z łóżeczka) i odlożyłam kong - Emi podleciała, chwyciła kong i wpakowała się na swoje łóżeczko.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek tak się dziś cieszył, bo miałam ciastka (chcialam Simonkę trochę poszkolić), że mi na plecach wyrysował śliczne ślady swoich pazurków ;) [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2320/48303580.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4532/14252748.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
bylam dziś u weta i chciałam umówić sterylkę Simony. nasz pan doktor jedzie na wakacje 23 lipca, wraca 7 sierpnia. sterylka będzie dopiero po 7 sierpnia [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/245/37685108.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5571/66129681.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7355/36902251.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simonka w pełnej krasie z naszą Dakocią [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3257/28379201.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4575/36860357.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5581/60779653.jpg[/IMG] -
Faalka, co u Was słychac? Jak wakacje z Krecikiem?:)