Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Moja sunia miała podawane tabletki, ale nie pamiętam już jakie. Kilka razy, w odstępach czasu.
  2. Dla nich to ogromny stres, zabrane z domu, jaki znały i uważały za bezpieczny. Obce miejsca, obcy ludzie, podróż samochodem - pierwsza w ich życiu. Zostały wyrwane ze swojego środowiska i nie rozumieją, co się dzieje. Pewnie najchętniej wróciłyby do starego domu.
  3. Miałam problemy z moją Mamą, bo nie może już sama zostawać w domu, a co za tym idzie, miałam też problemy z pracą, nie dostałam zgody na prace zdalną . Ale już jest Ok, znalazłam super opiekunkę na czas, kiedy jestem w pracy. Mydełka jeszcze mam, ale ubywa, więc kto wie Za to niektóre z breloczków wpadły mi w oko (najbardziej rudy kot w czerwonej żywicy i to morskie cudo).
  4. Nr 1A (Stalker) i 5A (Za głosem serca) poproszę KT.
  5. Śliczności! Ostatnio bardzo rzadko bywałam na dogo z powodów rodzinnych i przegapiłam...
  6. Witam nocną porą i poproszę torbę nr 9 - jest piękna!
  7. Tak, KT. I jeszcze nr 6 i 7 poproszę, KT.
  8. Ratunku, już nie mam gdzie trzymać książek! Numer 1 i nr 8 proszę
×
×
  • Create New...