Witam Was serdecznie na wątku.
Alaskan zostałaś Chrzesną :) U weta jakieś imię musialam podać. I podałam Pralinka :D
Pralinka była bardzo grzeczna, waży 2,800 kg i ma max. 6 miesięcy. Większa nie powinna urosnąć. Ja czułam że ona nie ma roczku - bo taki dzieciaczek z niej - trochę a nawet sporo popłakuje jak zostaje beze mnie.