-
Posts
11781 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecik
-
Rewelacyjna Viki już w DS. W ubiegłym tygodniu zadzwonił pierwszy sensowny telefon i dzięki wizycie PA przeprowadzonej przez Poker mała wczoraj pojechała do swojego domu do Wrocławia. Pokerku serdecznie dziękuję za przeprowadzenie wizyty :) Viki zamieszkała w mieszkaniu z dwójką dzieci - może Poker napisze coś więcej. Pan osobiście przyjechał po Vikunię, która bardzo grzecznie zachowała się w transporcie. A że później narobiła na dywan....kto by się tym przejmował :) Dziś została sama i nie było żadnych niespodzianek, ładnie załatwia swoje potrzeby na spacerku, pięknie chodzi na smyczy, jest grzeczna, próbuje się kumplować z psimi towarzyszami na osiedlu. Jeszcze troszkę biega w kółeczko. Będę dzwonić około soboty to dowiem się czy dalej taka grzeczna :D
-
Malutka Pralinka już od tygodnia w swoim domu. Zamieszkała w zielonej dzielnicy Katowic z cudowną Rodziną z 2 córkami - 9 - cio i 13 - sto letnią. Zamieszkała sobie w bliźniaku na pięknym strzeżonym osiedlu z ogródkiem adekwatnym do swojej wielkości :) Jest ich pierwszym psem i nie mogą się nią nacieszyć :) Pan dzwoni i z całego serca dziękuje za trzecią córeczkę :) Mała śpi z Państwem w łóżku z czego nie są zadowolone Dziewczynki bo też by chciały :) Malunia dostała imię Brownie (skąd ja to znam :D). Jest oczkiem w głowie całej czwórki i już im wlazła na głowę. Byli z nią u weta i okazało się że pannica dostała cieczki - już się umówili z wetem że 2 miesiące po cieczce będzie sterylka. Brownie odwozi z Panem (Pan pracuje w domu) dziewczynki do szkoły, Takich domów chciałoby się więcej :)
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
Jeśli mogę się wtrącić na temat majcioch dla Czesterka to pełniłyby funkcję raczej ozdobną. Pampasy 2 szt, już do mnie doszły więc mały lata w pampersie i pampasie z wkładką. Zaczął jeść 2 x dziennie. Widzi że moje jedzą to on też je. Animondę z drobnym britem. Koo są w miarę ok - dziś polatał trochę po domu bez pieluchy i "gubił" kupki. Jednak trzeba pilnować ponieważ nawet po twardszej koo zawsze z pupy leci mu troszkę rzadszego. Natomiast pampas jest dla nas wielką ulgą :) W przyszłym tygodniu będą zdejmowane szwy po kastracji i będę umawiać rtg.
-
Wcale Bogusiu nie zrozumiałaś mnie żle - to ja namieszałam za co Ciebie i Anulę przepraszam. Jak chce się coś widziec to jednak okulary niezbędne :) i to ja zamiast 3 zobaczyłam na początku 2 :D. Nie mam jeszcze zdjęć od Pani fotograf, mam kilka swoich to wieczorem wrzucę. W każdym bądź razie Czesterek to może reklamować np....pieluchy :) Tak model z niego. Jest przytulaśny, chętnie wyleguje się na kanapie, ewentualnie w legowisku. Doprasza się głasków wciskając głowę pod rękę.Szczeka dość głośno - jak coś się dzieje. Z koooo trochę się unormowało, je Brita z animondą i dziś pierwszy raz zjadł rano. Małymi kroczkami dojdziemy do celu. Największy problem jest nie z gubieniem kupki (nieraz zdarzy się że mi wyleci z pieluchy) ale z sioo. W zasadzie ciągle mu kapie. I nie musi być bardzo podekscytowany - wtedy jeśli stoi w miejscu robi się nawet maleńka kałużka - tylko tak po prostu chodzi i "kropelkuje". Ponieważ miałam uszkodzony komputer dopiero wczoraj mogłam mu zamówić ten pas o którym pisała jaguska. Dziś powinnam już go mieć i nie ukrywam że ułatwi nam życie. Generalnie w pieluszkach chodzi cały czas - zdejmuje m ją tylko jak idzie na dwór. A on nie taki podwórkowy :) wychodzi razem z psiakami i szybciutko wraca. Tak jak mówiłam Bogusik - jego zachowanie jest zupełnie inne niż było u Iwonki - pewnie u niej się już wyszalał i u mnie zachowuje się juz "normalniej" czyli wcale nie ma adhd, nie bawi się z Viki (zresztą nie chce chodzić na wybieg do innych psiaków - Mimronki i Tyćkopodobne na ogrodzie mu wystarczają ale też tylko do towarzystwa bo nie bawi się z nikim), Lubi za to zabawki, piłeczki i maskotki. Pobiegnie za piłeczką, przyniesie i czeka żeby mu rzucić. Mój wet też stwierdził to samo co ten wet spod Wrocławia - brak części kości krzyżowej - mówi że to wada wrodzona i nic sie nie da z tym zrobić . Wyniki odbiorę dzisiaj to napiszę ale wet dzwonił i mówi że są w normie. Zrobimy jeszcze rtg.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ale można wstawić tak po prostu zdjęcia psiaka? -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu