Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. Czesio pojechał z Tz i Bgrą do weta - wczoraj wymiotował, jest osowiały, nie chciał rano jeść i od wieczora nie sikał :(
  2. Dopisałabym że obawia się troszkę psów dużo większych od siebie.
  3. Iga z psiakami coraz lepiej - w zasadzie pyszczy tylko na Tigrę która zachęca ją do zabawy. Ale Iga to taki Blekuś w damskim wydaniu. Nie musi mieć psiego towarzystwa. na razie nie jest typową przytulanką - oczywiście cieszy się na widok człowieka, kręci pupcią i merda ogonkiem ale widocznie potrzebuje więcej czasu na nachalne przytulanie :) Zdjęcia będą w sobotę.
  4. Tekst pisała Poker do swojego ogłoszenia - jest na wątku. Może Malwa napisze jakiś nowy. Zdjęcia też proponowałabym dodać jakieś z domu - są na wątku.
  5. Malwa ja bym proponowała zrobić mu wyróżnione ogłoszenia jeszcze np na Kraków. Naprawdę szkoda żeby taki kolejny idealik u mnie siedział. Z Figą jeszcze bym się wstrzymała.
  6. Telefon o Foksika też nie dzwoni :( A to super młodzieniec jest. Przytulak nakolankowy, pochrupie z miseczki, myk na dwór, zrobi co potrzeba i już na kolanka. Trudno będzie się z nim rozstać :( Figa natomiast bardzo boi się mężczyzn. Jak mąż wraca z pracy to najpierw jest szczekanie potem warczenie a potem siedzenie pod stołem. Jak wypuszczę ją na dwór to nie chce wejść do domu. Szczeka zresztą nie tylko na męża ale i na sąsiada. Coś ją złego spotkało ze strony jakiegoś faceta . Próbuję brać ją na ręce jak mąż wraca z pracy - on wita się ze wszystkimi a jej po tajniacku :) daje smaczka. Na początku nawet nie brała tylko robiła kooo na rękach. Teraz koo nie robi a ze smaczkami to różnie bywa. Z czystością jest coraz lepiej ale nie tak żeby już zachowywała czystość. Wszystko jest w porządku od 7.30 - gdy mąż już w pracy i sąsiad wyjeżdża do pracy - do 16.00 gdy mąż wraca z pracy.
  7. A nie jutro :D ? Ale mimo tego że dziś nie Mikołaj to i tak Igusia jest grzeczna dziewczynka. Coś tam jeszcze mamrocze pod noskiem do psów ale już coraz rzadziej.
  8. Widzę że Poker udało się przenieść ogłoszenie we właściwe miejsce :) Jest pięć razy tyle wyświetleń - wiem że o niczym to nie świadczy ale może ktoś właściwy wypatrzy maluszka.
  9. U maluchów wszystko ok. Już się fajnie bawią - szczególnie Figa z Czesterkiem, ale Mały też nie pozostaje w tyle :). Z dwóch bidusiek trzęsących się ze strachu zrobiły się super psiaki. Co prawda Figa nadal unika mężczyzn, i szczeka na gości ale np wczoraj była u mnie AgusiaP i Mysza2 na które to Figa była uprzejma szczekać około kwadransa. Potem się uspokoiła i dawała się pogłaskać ale ciągle zerkała na mojego męża. Foksik cały czas był w objęciach Myszki - nawet chciałam włożyć go do jej torebki ale coś nie chciała :D. No nie wiem czemu....
  10. Dziś już z psiakami lepiej, jeszcze coś tam mruknie i kłapnie ale raczej ze strachu. Czystość nadal zachowuje, wtrąbłia michę, biega jak szalona - korzysta z wolności :)
  11. Futro jest u Hany, nie to co u Kamy Hany ogon w górze wachlarzem przybrany Kamusi pyszczek śniegiem posypany - trąca lekko Hanę do dalszej zabawy! Pada śnieg, leci z nieba puch wspaniały żeby się psiaki w nim wytarzały Kto następny....?
  12. Przełamiemy to :) Na szybko. Iga czystość zachowuje, do ludzi bardzo ok, do psiaków jak jej nie zaczepiają to też. Tigra i Kama chciały się z nią zakolegować ale jeszcze ich nie polubila. Nie mam książeczki więc nic nie wiem. Dopytam jutro ewu czy jej nie ma. Igusia to taki mały baleronik, nawet nie mały powiedziałabym.....Trzeba ją zdecydowanie odchudzić.
  13. Będą ale może nie dziś. Musimy się zapoznać :)
  14. Ma około 7 miesięcy i nie jest wykastrowany.
  15. Figunia nie bardzo lubi pozować na dworze. Boi się mężczyzn (ucieka i bardzo szczeka), z czystością jeszcze na bakier ale ja bym próbowała ją też ogłaszać. Kot w domu może być, jeśli psiak to malutki bo większych się trochę boi. Na dzień dzisiejszy raczej dom bez Pana.
  16. Z Belli mają przyjść podpaski ale jeszcze nie dotarły. Pampersy jeszcze są z darów od "Skarpety"
×
×
  • Create New...