Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. Czyżby decyzja zapadła? Zbieramy tą bidę z ulicy?
  2. My Wiesiu jak groszek z marchewką :D
  3. Czyli ją znalazłaś Tolu :) Moje zdanie znasz. Ona nie ma zupełnie nic. Weżmy ją.
  4. Muszę poprosić Romkę żeby zmieniała imię w tytule. Romka proszę [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url]. Czy możesz zmienić imię Ossiego na Roni?????
  5. Bubelek pokaż się Państwu :)
  6. Świetna Trójca
  7. Miejmy nadzieję że wróci :)
  8. MIMISIA [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Z Ronim nadal z Ronim Mimi na pierwszym planie Obrabianie kosteczki Świetna Trójca :D
  9. No Mimronki mi się udały [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Od lewej Roniś, tymczas Bossski Franek i Mimisia
  10. No dziewczyny - bo się kasa marnuje.
  11. Ja to wiem. Ale i tak Mimisia to największa gwiazda. Zaraz jej zdjątka będę wstawiać :)
  12. Wiesia kasuj ten banerek. Paputek już nie w naszych rękach :D
  13. Tak zjadacz narzut, poduszek i nie swioch legowisk :). Po ostatniej reprymendzie troszkę się polepszyło. Tzn poduszki kładę żeby nie dosięgnął, na narzucie nie liczę strat materiałowych, Mimiśka jak nie leżała w legowisku to teraz leży w tych strzępach :) więc chyba pilnuje. Taak to ON. Przekochany Franuś
  14. I jeszcze trochę :) Może coś skapnie? Jeszcze trochę cała zabawka Śpiem :D I nie śpiem :) A tu ja (znaczy Franek), mój pan (znaczy tymczasowy), Roni i Mimiśka. Ta na końcu to mnie nie bardzo lubi :( Daje mi bęcki. Ten przed nią też powarkuje :( Ale nie dam się :D
  15. Nie narzeka :) Gwiazdki mu lecą z nieba A i kosteczkę dadzą I znowu kłopocik w prawo czy w lewo? Języczek za Franiem też nie nadąża :D Jest kogo potarmosić :) I pić z jednej miski :) A nawet spać razem :D :D (Panie Doktorze coś mi się przyczepiło do d.... :D)
  16. Roniś z siostrzyczką Zmęczony po zabawach z Frankiem tymczasem :) Od lewej Mimi, Roni i Franio Trudno im zrobić zdjęcie jak się bawią :) Fajnie mi tu [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] . Jestem ZADOWOLONY
  17. Tak. Elisabeta naprowadziła mnie jeszcze jak do obrazka doczepić jego adres. I się połączyły :D
  18. Zapisuję Bubelka. Tak jak Lolcio zapadł mi w serce. Chyba za łatwo się zakochuję[url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url]
  19. Mała korekta w dniu 10.09.2015 204 -128,30 (bazarek ewy gonzales) = 75,70 zł Paputek miał - 864 zł Paputek wydał :) - 75,70 zł Po Paputku pozostało - 788,30 zł Właśnie zmyliła mnie Agata K. i te 2 wpłaty po 50 zł.
  20. Mimiśka ma jeszcze bardziej hipnotyzujące i maślane. A ja ciągle niewyspana :)
  21. Franio na dobranoc Tu z Ronisiem Tu stała trasa biegowa. Niezdecydowany - w którą stronę się udać??? I byłoby na tyle. Więcej nie chce mi się załadować :(
×
×
  • Create New...