Muszę poprosić Romkę żeby zmieniała imię w tytule.
Romka proszę [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url]. Czy możesz zmienić imię Ossiego na Roni?????
Tak zjadacz narzut, poduszek i nie swioch legowisk :). Po ostatniej reprymendzie troszkę się polepszyło. Tzn poduszki kładę żeby nie dosięgnął, na narzucie nie liczę strat materiałowych, Mimiśka jak nie leżała w legowisku to teraz leży w tych strzępach :) więc chyba pilnuje.
Taak to ON. Przekochany Franuś
I jeszcze trochę :)
Może coś skapnie?
Jeszcze trochę cała zabawka
Śpiem :D
I nie śpiem :)
A tu ja (znaczy Franek), mój pan (znaczy tymczasowy), Roni i Mimiśka. Ta na końcu to mnie nie bardzo lubi :( Daje mi bęcki. Ten przed nią też powarkuje :( Ale nie dam się :D
Nie narzeka :)
Gwiazdki mu lecą z nieba
A i kosteczkę dadzą
I znowu kłopocik w prawo czy w lewo? Języczek za Franiem też nie nadąża :D
Jest kogo potarmosić :)
I pić z jednej miski :)
A nawet spać razem :D :D (Panie Doktorze coś mi się przyczepiło do d.... :D)
Roniś z siostrzyczką
Zmęczony po zabawach z Frankiem tymczasem :)
Od lewej Mimi, Roni i Franio
Trudno im zrobić zdjęcie jak się bawią :)
Fajnie mi tu [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] . Jestem ZADOWOLONY
Mała korekta w dniu 10.09.2015
204 -128,30 (bazarek ewy gonzales) = 75,70 zł
Paputek miał - 864 zł
Paputek wydał :) - 75,70 zł
Po Paputku pozostało - 788,30 zł
Właśnie zmyliła mnie Agata K. i te 2 wpłaty po 50 zł.
Franio na dobranoc
Tu z Ronisiem
Tu stała trasa biegowa.
Niezdecydowany - w którą stronę się udać???
I byłoby na tyle. Więcej nie chce mi się załadować :(