-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Madzieńko! -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lunka już wczoraj pojechała na wypoczynek majowy, na swoją działkę w obrzeżach miasta. Starsza córka jest w niebo wzięta, skacze , raduje się, bawi się z Lunką, ale młodsza czuje do niej respekt, bo jest trochę zdziczała, co jest na razie rzeczą naturalną. Mała obiecała mi ( nazywa się Basia i miałam przyjemność rozmawiać z nią przez telefon ), że będzie lepiej i na pewno będzie ją kochać. Pani jest szczęśliwa, mówi , że sunię pokochała cała rodzina. No, dobrze jej się wiedzie... teraz pewnie biega po hektarze SWOJEJ ziemi... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Doszłam do wniąsku, że sunia ma ok.45 cm w kłębie, ponieważ beagle mojej znajomej ma 39cm, a Lula jest trochę od niego wyższa...[/QUOTE] Napisałam przecież, zaniżyłyśmy trochę... W sobotę Lulka była jakaś taka... napuszona? Ładna z niej sunia i strasznie spokojna. Nigdy nie widziałam by odstawiała jakieś harce i wariowała. Nigdy też nie słyszałam, żeby zaczęła szczekać. Zdjęcia dodaję w pierwszym poście. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']Kika na: [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/mlodziutka_zastraszona_kika_czeka_na_pomoc_7333.html[/URL] [URL="http://www.BonoPolska.pl"]www.BonoPolska.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [U][URL]http://www.pineska.pl/?t=40528&k=1920542882&zm=2[/URL][/U] [URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/product_desc.php?id=12667[/URL] [U][URL]http://www.isu.pl/?id=pokaz_moje[/URL][/U] [U][URL]http://www.kupiszpsa.pl/detail.php?id=2012[/URL][/U][/quote] Oj, Anula, Anula jak ja ci się odwdzięczę? Tyle robisz dla tych moich bid... Gdyby tylko o tym wiedziały, na pewno zamachałyby do ciebie ogonkiem... Szkoda, że dzieli nas taka ilość kilometrów, bardzo chętnie bym cię poznała! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że chociaż Kokunię od czasu do czasu ktoś podrzuci, sama ze wszystkim nie wyrobię, a inne wątki świecą pustkami... -
[quote name='Gonitwa']Dokładnie! Wystawiłam na kupsprzedaj.pl narazie nikt nie zainteresował się Lisią... ja wyjeżdżam na wekend majowy i nie będzie mnie na dogomanii przez ok. tydzień....[/quote] Nie no spokojnie, nic nie da się załatwić w pięć minut. Niech lepiej Lisia poczeka dłużej, ale na ten swój jedyny, ukochany dom. Ja i tak skrycie wierzę, że kogoś oczaruje, bo jest naprawdę niezwykłą istotą.
-
[quote name='Gonitwa']Nie wiem. Człowiek po prostu kasy się chce dorobić czy ki grom? Jakbym go dorwała w swoje ręce!(...)[/quote] Może lepiej, że chce sprzedać, a nie zostawi gdzieś w budzie przy łańcuchu, albo co gorsza w lesie? Zawsze można zagadać do ludzi którzy go zaadoptowali, jako taki kontakt możemy z nimi mieć, jeśli wezmą go ci ludzie z Allegro...
-
[quote name='AMIGA']Rybc!a - jak to sznaucio, to nie życz mu puszystej fryzurki :evil_lol: [/quote] Oj tam, czeeepiasz się ! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] Pies jest w schronisku sotsunkowo od niedawna,zszedł z kwarantanny od razu do boksu, właściciele się nie zjawili. To on tak bardzo przeżywał trafienie tam, był skulony i dygotał z zimna. Teraz jest już lepiej, chyba się z tym pogodził. Myślę, że jest tam dopiero około miesiąca... Weszko, dziękuję ci za pomoc, wiedziałam do kogo uderzyć [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG] PS Amiga, u nas pełno ładnych piesków, a niektóre nawet podobne do jakiejś rasy i czekają po kilka lat... Oby MOPek nie był jednym z nich !
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Goldi na kupsprzedaj.pl a Mojrę wstawię po powrocie. ja wyjeżdżam na wekend majowy i nie będzie mnie na dogomanii przez ok. tydzień.... Ta suczka jest w schronie już bardzo długo, myslę, że należy jej się nowy, porządny dom![/quote] Ja wystawiłam Goldiego na kupiepsa, mojpupil.pl, alegratka.pl Moira musi poczekać do wieczora, jak wrócę z Lidzbarka! Obydwa psy dodane na forum szansy-na pomoc goldenom. Nie wierzę, że nikt nie marzy o goldenie, a tu taka zminiaturyzowana opcja... -
[quote name='Gonitwa']Wystawiony na kupsprzedaj.pl Czekam tylko na jakiś odzew... Taki hmm.. niewyrośnięty labradorek:):)[/quote] Niewyrośnięty? :-o On jest wyższy niż labrador! Dam sobie głowę uciąć. Ja wystawiłam go na [url]www.mojpupil.pl[/url] , alegratka.pl , kupiepsa.pl Prosimy o ogłoszenia i o Allegro!
-
[SIZE=4]Dwa zminiaturyzowane goldeny- suka Moira i pies Goldi.[/SIZE] [SIZE=4]MOIRA[/SIZE] [SIZE=4]Dojrzała suka w wieku mniej więcej 5 lat, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Łagodna, nie wykazuje żadnych oznak agresji.[/SIZE] [SIZE=4]Ma ogromne cycuszki, myślę , że wdało się już jakieś zapalenie.[/SIZE] [SIZE=4]Pilnie poszukujemy jej domu, w schronisku jest już od dawna, pamiętam ją nawet z września! Może zamieszkać z innymi sukami i z podrośniętymi dziećmi ( nie sprawdzone na tych najmniejszych- niemowlaczkach i ledwo chodzących )[/SIZE] [SIZE=4][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8008/moirafr1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4]Moira to ta w dali, tuż koło miski i koopy![/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/66/moirawdaligu2.jpg[/IMG][/URL] 05.05.07r. Sunia ma depresję. Już od kilku lat mieszka w schronisku. Patrzy na jeden punkt i nie zwraca uwagi na nic. Ona tak bardzo chce stamtąd wyjść. Cycuszki są oooogrooomne, a sunia ma nadwagę. Z takim wyglądem i ze swoim dojrzałym wiekiem nie ma żadnych szans na adopcję! [SIZE=4][COLOR=red][U]JUŻ W DOMU!!![/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Goldi- młody (ma około 2 lat )[/SIZE] [SIZE=4]pies płci męskiej. W schronisku od około trzech miesięcy. Nie znam jego historii. Nie jest dominantem, nie rozpoczyna bójek i jest łagodny. [/SIZE] [SIZE=4]Może zamieszkać z dziećmi i innymi psami nawet tej samej płci. Jest bardzo kochanym psem, domaga się pieszczot.Nie pozwólmy na to, by musiał czekać na swój dom tyle co Moira![/SIZE] Mini golden Goldi [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1320/goldiminiju8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9615/goldimini567777777ur8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6341/ciapekszwajcargoldifp0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9080/minigodliszwajcarwo2.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]Serdecznie proszę o ogłoszenia![/SIZE] [SIZE=4]Kontakt do osoby zajmującej się adopcją:[/SIZE] [SIZE=4]GSM 691364660[/SIZE] [SIZE=4]GG 5722414[/SIZE] [SIZE=4]E-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
-
[SIZE=4][SIZE=5]Fidel- mix gończaka...albo labradora...albo wyżła...[/SIZE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5610/fidelpiszczaekiu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5183/fidelzs7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7457/fidel2ge2.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=4]Fidel to młody, zrównoważony psychicznie pies, o nieprzeciętnej urodzie i niezwykłej delikatności. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku, pilnie poszukujemy mu domu.[/SIZE] [SIZE=4]Nie znamy jego historii, ale w schronisku jest już od kilku miesięcy. [/SIZE] [SIZE=4]Wygląda jak mieszanka wyżła z labradorem, lub gończego polskiego z labradorem.[/SIZE] [SIZE=4]Można powiedzieć, że to piękny pies który czeka na czas, gdy los się do niego uśmiechnie.[/SIZE] [SIZE=4]Czy to ty jesteś człowiekiem, który zapewni Fidelkowi dom do końca jego dni?[/SIZE] Kontakt do osoby zajmującej się adopcją: GG: 5722414 E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM: 691364660 Proszę o ogłoszenia! [/SIZE]
-
[CENTER][SIZE=4]Czarny sznaucer MOP[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=3]Ten młody obywatel warmińko-mazurskiego schroniska bardzo pilnie poszukuje domu. [/SIZE] [SIZE=3]To jeden wielki, zbity kołtun! Poruszanie się sprawia mu trudność, a na dodatek, przy teraźniejszych temperaturach jest mu okropnie gorąco.[/SIZE] [SIZE=3]Jest zaszczepiony na wściekliznę. Ma nie więcej niż 3 lata. Nie wykazuje żadnych oznak agresji.[/SIZE] [SIZE=3]Kontakt z osobą zajmującą sią adopcją:[/SIZE] [SIZE=3]E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [SIZE=3]GG: 5722414[/SIZE] [SIZE=3]GSM: 691364660[/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3]Bardzo proszę o ogłoszenia, wierzę w to, że ktoś zakocha się w tym psie mimo tych kołtunów, które przy odpowiednim strzyżeniu i pielęgnacji zamienią się w piękną, puszystą sierść.[/SIZE] Czarny sznaucer Mop : [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3644/czarnysznaucerfa1.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3398/czarnysznaucer2ok6.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5369/czarnysznaucer3zf9.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7420/czarnysznaucer4os7.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7489/czarnysznaucer556uz3.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6857/czarnysznaucer677lo1.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
-
[CENTER][SIZE=4]Ciapkowaty Ciapek w ciapki.[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=4][SIZE=3]Ten młody mężczyzna zamieszkuje warmińsko-mazurskie schronisko od dłuższego czasu.[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4]Nie wykazuje żadnych oznak agresji, nie jest jednak psem, który pragnie dotyku ludzkiej ręki. Potrzebujemy domu, który pozwoli mu ponownie uwierzyć w człowieka i nie zburzy jego zaufania. Jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Do schroniska trafił mniej więcej 3 miesiące temu.Jest młodym psem, ma około roku,maksymalnie dwa lata.[/SIZE] [SIZE=4]Kontakt do osoby zajmującą się adopcją:[/SIZE] [SIZE=4]E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [SIZE=4]GG: 5722414[/SIZE] [SIZE=4]GSM : 691364660[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Bardzo proszę o ogłoszenia wszelkiego typu, trzeba pokazać temu psu co to znaczy prawdziwa, bezgraniczna miłość, oddanie i kochająca rodzina![/SIZE] [SIZE=4]Nie pozwólmy na to, by Ciapek całe swoje życie spędził w schronisku.[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2]Ciapek:[/SIZE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5788/ciapekjg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2176/ciapek2gt0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/759/dsc06557qj3.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [/LEFT]
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, pomóżcie mi! Dzisiaj wieczorem pododaję Kikę na różnych portalach, ale nie zostawiajcie mnie z tym samej. Jak wczoraj wyciągałyśmy Czekoladkę, to ona skoczyła na pracownika i sama chciała założyć sobie obrożę-całkiem jakby wiedziała, że to nie dla niej przyszedł ten radosny dzień. Nie wierzę, że nikt nie zakocha się w takiej pięknej suni. Proszę, rozgłośnijcie ją ! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niech mi tylko ktoś spróbuje.... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzymamy kciuki, za powodzenie akcji... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/3262/lelelebd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4153/lulkamy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3288/lula2nu3.jpg[/IMG][/URL]