Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Lunka już wczoraj pojechała na wypoczynek majowy, na swoją działkę w obrzeżach miasta. Starsza córka jest w niebo wzięta, skacze , raduje się, bawi się z Lunką, ale młodsza czuje do niej respekt, bo jest trochę zdziczała, co jest na razie rzeczą naturalną. Mała obiecała mi ( nazywa się Basia i miałam przyjemność rozmawiać z nią przez telefon ), że będzie lepiej i na pewno będzie ją kochać. Pani jest szczęśliwa, mówi , że sunię pokochała cała rodzina. No, dobrze jej się wiedzie... teraz pewnie biega po hektarze SWOJEJ ziemi...
  2. Nie wierzę, że Ciapuś się nikomu nie spodobał? Imię Ciapek idealnie odzwierciela tego psa. Nie dość, że w ciapki, to na dodatek charakter ciapkowaty... Kto go pokocha i przygarnie pod swoje skrzydełka?
  3. [QUOTE]Doszłam do wniąsku, że sunia ma ok.45 cm w kłębie, ponieważ beagle mojej znajomej ma 39cm, a Lula jest trochę od niego wyższa...[/QUOTE] Napisałam przecież, zaniżyłyśmy trochę... W sobotę Lulka była jakaś taka... napuszona? Ładna z niej sunia i strasznie spokojna. Nigdy nie widziałam by odstawiała jakieś harce i wariowała. Nigdy też nie słyszałam, żeby zaczęła szczekać. Zdjęcia dodaję w pierwszym poście.
  4. [quote name='anula1959']Kika na: [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/mlodziutka_zastraszona_kika_czeka_na_pomoc_7333.html[/URL] [URL="http://www.BonoPolska.pl"]www.BonoPolska.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [U][URL]http://www.pineska.pl/?t=40528&k=1920542882&zm=2[/URL][/U] [URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/product_desc.php?id=12667[/URL] [U][URL]http://www.isu.pl/?id=pokaz_moje[/URL][/U] [U][URL]http://www.kupiszpsa.pl/detail.php?id=2012[/URL][/U][/quote] Oj, Anula, Anula jak ja ci się odwdzięczę? Tyle robisz dla tych moich bid... Gdyby tylko o tym wiedziały, na pewno zamachałyby do ciebie ogonkiem... Szkoda, że dzieli nas taka ilość kilometrów, bardzo chętnie bym cię poznała!
  5. Mam nadzieję, że chociaż Kokunię od czasu do czasu ktoś podrzuci, sama ze wszystkim nie wyrobię, a inne wątki świecą pustkami...
  6. [quote name='Gonitwa']Dokładnie! Wystawiłam na kupsprzedaj.pl narazie nikt nie zainteresował się Lisią... ja wyjeżdżam na wekend majowy i nie będzie mnie na dogomanii przez ok. tydzień....[/quote] Nie no spokojnie, nic nie da się załatwić w pięć minut. Niech lepiej Lisia poczeka dłużej, ale na ten swój jedyny, ukochany dom. Ja i tak skrycie wierzę, że kogoś oczaruje, bo jest naprawdę niezwykłą istotą.
  7. [quote name='Gonitwa']Nie wiem. Człowiek po prostu kasy się chce dorobić czy ki grom? Jakbym go dorwała w swoje ręce!(...)[/quote] Może lepiej, że chce sprzedać, a nie zostawi gdzieś w budzie przy łańcuchu, albo co gorsza w lesie? Zawsze można zagadać do ludzi którzy go zaadoptowali, jako taki kontakt możemy z nimi mieć, jeśli wezmą go ci ludzie z Allegro...
  8. [quote name='Gonitwa']ja wyjeżdżam na wekend majowy i nie będzie mnie na dogomanii przez ok. tydzień.... Meliska to taki misiaczek, kudłaty do przytulania...[/quote] No ładnie... I zostałam całkiem sama...[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/smutasek2.gif[/IMG]
  9. [quote name='AMIGA']Rybc!a - jak to sznaucio, to nie życz mu puszystej fryzurki :evil_lol: [/quote] Oj tam, czeeepiasz się ! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] Pies jest w schronisku sotsunkowo od niedawna,zszedł z kwarantanny od razu do boksu, właściciele się nie zjawili. To on tak bardzo przeżywał trafienie tam, był skulony i dygotał z zimna. Teraz jest już lepiej, chyba się z tym pogodził. Myślę, że jest tam dopiero około miesiąca... Weszko, dziękuję ci za pomoc, wiedziałam do kogo uderzyć [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG] PS Amiga, u nas pełno ładnych piesków, a niektóre nawet podobne do jakiejś rasy i czekają po kilka lat... Oby MOPek nie był jednym z nich !
  10. [quote name='Gonitwa']Goldi na kupsprzedaj.pl a Mojrę wstawię po powrocie. ja wyjeżdżam na wekend majowy i nie będzie mnie na dogomanii przez ok. tydzień.... Ta suczka jest w schronie już bardzo długo, myslę, że należy jej się nowy, porządny dom![/quote] Ja wystawiłam Goldiego na kupiepsa, mojpupil.pl, alegratka.pl Moira musi poczekać do wieczora, jak wrócę z Lidzbarka! Obydwa psy dodane na forum szansy-na pomoc goldenom. Nie wierzę, że nikt nie marzy o goldenie, a tu taka zminiaturyzowana opcja...
  11. [quote name='Gonitwa']Wystawiony na kupsprzedaj.pl Czekam tylko na jakiś odzew... Taki hmm.. niewyrośnięty labradorek:):)[/quote] Niewyrośnięty? :-o On jest wyższy niż labrador! Dam sobie głowę uciąć. Ja wystawiłam go na [url]www.mojpupil.pl[/url] , alegratka.pl , kupiepsa.pl Prosimy o ogłoszenia i o Allegro!
  12. [SIZE=4]Dwa zminiaturyzowane goldeny- suka Moira i pies Goldi.[/SIZE] [SIZE=4]MOIRA[/SIZE] [SIZE=4]Dojrzała suka w wieku mniej więcej 5 lat, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Łagodna, nie wykazuje żadnych oznak agresji.[/SIZE] [SIZE=4]Ma ogromne cycuszki, myślę , że wdało się już jakieś zapalenie.[/SIZE] [SIZE=4]Pilnie poszukujemy jej domu, w schronisku jest już od dawna, pamiętam ją nawet z września! Może zamieszkać z innymi sukami i z podrośniętymi dziećmi ( nie sprawdzone na tych najmniejszych- niemowlaczkach i ledwo chodzących )[/SIZE] [SIZE=4][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8008/moirafr1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4]Moira to ta w dali, tuż koło miski i koopy![/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/66/moirawdaligu2.jpg[/IMG][/URL] 05.05.07r. Sunia ma depresję. Już od kilku lat mieszka w schronisku. Patrzy na jeden punkt i nie zwraca uwagi na nic. Ona tak bardzo chce stamtąd wyjść. Cycuszki są oooogrooomne, a sunia ma nadwagę. Z takim wyglądem i ze swoim dojrzałym wiekiem nie ma żadnych szans na adopcję! [SIZE=4][COLOR=red][U]JUŻ W DOMU!!![/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Goldi- młody (ma około 2 lat )[/SIZE] [SIZE=4]pies płci męskiej. W schronisku od około trzech miesięcy. Nie znam jego historii. Nie jest dominantem, nie rozpoczyna bójek i jest łagodny. [/SIZE] [SIZE=4]Może zamieszkać z dziećmi i innymi psami nawet tej samej płci. Jest bardzo kochanym psem, domaga się pieszczot.Nie pozwólmy na to, by musiał czekać na swój dom tyle co Moira![/SIZE] Mini golden Goldi [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1320/goldiminiju8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9615/goldimini567777777ur8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6341/ciapekszwajcargoldifp0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9080/minigodliszwajcarwo2.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]Serdecznie proszę o ogłoszenia![/SIZE] [SIZE=4]Kontakt do osoby zajmującej się adopcją:[/SIZE] [SIZE=4]GSM 691364660[/SIZE] [SIZE=4]GG 5722414[/SIZE] [SIZE=4]E-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
  13. [SIZE=4][SIZE=5]Fidel- mix gończaka...albo labradora...albo wyżła...[/SIZE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5610/fidelpiszczaekiu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5183/fidelzs7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7457/fidel2ge2.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=4]Fidel to młody, zrównoważony psychicznie pies, o nieprzeciętnej urodzie i niezwykłej delikatności. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku, pilnie poszukujemy mu domu.[/SIZE] [SIZE=4]Nie znamy jego historii, ale w schronisku jest już od kilku miesięcy. [/SIZE] [SIZE=4]Wygląda jak mieszanka wyżła z labradorem, lub gończego polskiego z labradorem.[/SIZE] [SIZE=4]Można powiedzieć, że to piękny pies który czeka na czas, gdy los się do niego uśmiechnie.[/SIZE] [SIZE=4]Czy to ty jesteś człowiekiem, który zapewni Fidelkowi dom do końca jego dni?[/SIZE] Kontakt do osoby zajmującej się adopcją: GG: 5722414 E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM: 691364660 Proszę o ogłoszenia! [/SIZE]
  14. [CENTER][SIZE=4]Czarny sznaucer MOP[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=3]Ten młody obywatel warmińko-mazurskiego schroniska bardzo pilnie poszukuje domu. [/SIZE] [SIZE=3]To jeden wielki, zbity kołtun! Poruszanie się sprawia mu trudność, a na dodatek, przy teraźniejszych temperaturach jest mu okropnie gorąco.[/SIZE] [SIZE=3]Jest zaszczepiony na wściekliznę. Ma nie więcej niż 3 lata. Nie wykazuje żadnych oznak agresji.[/SIZE] [SIZE=3]Kontakt z osobą zajmującą sią adopcją:[/SIZE] [SIZE=3]E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [SIZE=3]GG: 5722414[/SIZE] [SIZE=3]GSM: 691364660[/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3]Bardzo proszę o ogłoszenia, wierzę w to, że ktoś zakocha się w tym psie mimo tych kołtunów, które przy odpowiednim strzyżeniu i pielęgnacji zamienią się w piękną, puszystą sierść.[/SIZE] Czarny sznaucer Mop : [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3644/czarnysznaucerfa1.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3398/czarnysznaucer2ok6.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5369/czarnysznaucer3zf9.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7420/czarnysznaucer4os7.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7489/czarnysznaucer556uz3.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6857/czarnysznaucer677lo1.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
  15. [CENTER][SIZE=4]Ciapkowaty Ciapek w ciapki.[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=4][SIZE=3]Ten młody mężczyzna zamieszkuje warmińsko-mazurskie schronisko od dłuższego czasu.[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4]Nie wykazuje żadnych oznak agresji, nie jest jednak psem, który pragnie dotyku ludzkiej ręki. Potrzebujemy domu, który pozwoli mu ponownie uwierzyć w człowieka i nie zburzy jego zaufania. Jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Do schroniska trafił mniej więcej 3 miesiące temu.Jest młodym psem, ma około roku,maksymalnie dwa lata.[/SIZE] [SIZE=4]Kontakt do osoby zajmującą się adopcją:[/SIZE] [SIZE=4]E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [SIZE=4]GG: 5722414[/SIZE] [SIZE=4]GSM : 691364660[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Bardzo proszę o ogłoszenia wszelkiego typu, trzeba pokazać temu psu co to znaczy prawdziwa, bezgraniczna miłość, oddanie i kochająca rodzina![/SIZE] [SIZE=4]Nie pozwólmy na to, by Ciapek całe swoje życie spędził w schronisku.[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2]Ciapek:[/SIZE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5788/ciapekjg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2176/ciapek2gt0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/759/dsc06557qj3.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [/LEFT]
  16. Słuchajcie, pomóżcie mi! Dzisiaj wieczorem pododaję Kikę na różnych portalach, ale nie zostawiajcie mnie z tym samej. Jak wczoraj wyciągałyśmy Czekoladkę, to ona skoczyła na pracownika i sama chciała założyć sobie obrożę-całkiem jakby wiedziała, że to nie dla niej przyszedł ten radosny dzień. Nie wierzę, że nikt nie zakocha się w takiej pięknej suni. Proszę, rozgłośnijcie ją !
  17. Niech mi tylko ktoś spróbuje....
  18. [quote name='Gonitwa']Lisia- Lizawka! Normalnie cudna psinka![/quote] Lizawka i podawaczka łapek ;)
  19. Wczoraj siedziałam do 24 na komputerze, na samą noc zajęłam się dodawaniem na Alegratce każdego psa, którego mam zdjęcia, ruda siostra była jedną z takich psów ;)
  20. Ludzie, pomóżcie nam znaleźć jej dom, ja już wyrywam sobie z głowy włosy by coś sensownego wymyśleć, ale nic nie przychodzi mi do głowy, nawet żaden tymczas! Ona wcale nie jest taka ogromna, mówię wam! No przecież to taki misio do kochania, nikt go nie chce?
  21. W takim razie trzymamy kciuki, za powodzenie akcji...
  22. Jeszcze dwie fotki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9353/milsimisioik8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5935/melisacm0.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/3262/lelelebd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4153/lulkamy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3288/lula2nu3.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...