-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kika do góry, słonko! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:Help_2: Wiem, że takie ciągłe podbijanie jest nie fair wobec innych psów, ale Mojra naprawdę potrzebuje pomocy! :Help_2: -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cerberku, opowiadaj nam tu szybciutko jak się czuje moja Kokunia? Moja sunia miała ropomacicze bezobjawowe, dowiedzieliśmy się dopiero podczas sterylizacji. Nieleczone ropomacicze może przerodzić się w raka. Myślę, że trzeba szybko zbierać kasę na zabieg -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Rybc!a czy sunia miała allegro? jak nie to zaraz ją wrzucam:p[/QUOTE] Tak Madziu, ona ma Allegro zrobione przez Aneczkę ! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To pilne, więc znowu podrzucam! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kurczę, Cerberku jeśli jesteś w trudnej sytuacji mogłaś mówić od razu... Wtedy od początku zbieralibyśmy pieniądze, bo w trzy minuty niczego się nie załatwi, a pieniądze potrzebne są na już ! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='N-a-l-a']Czy ktoś wie czy takie blogi są płatne?[/quote] Blogi w Onecie są bezpłatne. -
[quote name='lupe'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/mop.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/mop2.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/mop3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Śliczne! Bardzo dziękuję :loveu:
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cudna? Ona jest idealna. Cicha, spokojna, ustatkowana, nie rozrabia, nie szczeka, wrażliwa, kochana, przymilna, piękna... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Coolydiano, Poznań, a Starogard Gdański, to jak napisała Pajunia ogromna różnica. Ja tu, w Elblągu na dzień dzisiejszy działam praktycznie sama, jedynie Gonitwa podtrzymuje mnie na duchu i towarzyszy mi w wizytach w schronisku. Uwierz mi, że zrobiłabym wszystko dla tych psów , jeśli była by tylko taka możliwość. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Super , może od razu znajdziemy jej domek! Dziękuję za pomoc Moniko! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Aniu, jest taka sprawa ,że sunia ma już zapewnioną opieką, zrzeszyłam ludzi którzy chcieliby pomóc, wszyscy zbierają pieniądze, z jednej strony głupio byłoby mi teraz im mówić, że to wszystko co robią, idzie na marne. Byłoby świetnie, gdyby Lula znalazła dom, ale nie wiem jaki ona ma stosunek do innych zwierzaków, nie chciałabym żebyście przeze mnie mieli później z nią problemy. Ja niestety tego sprawdzić nie mogę, nie mam takiej możliwości. To niezręczna sytuacja! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szukamy DT, pilnie! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piękna mordka wzbija się do góry, a cioteczkom pokazuje swoje nowe zdjęcie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1664/dsc06794nd4.jpg[/IMG][/URL] -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Mojra juz na allegro [URL="http://www.allegro.pl/item192738399_mojra_goldenkowata_sunia_blaga_0_dom_.html"]www.allegro.pl/item192738399_mojra_goldenkowata_sunia_blaga_0_dom_.html[/URL][/quote] Dziękuję Madziu! :loveu: -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']No nie źle, ale oddamy taką chorowitą sunkę???? [/quote] A skąd założenie, że jest chorowita? Jeszcze nic nie wiadomo, a teraźniejsze objawy mogą być spowodowane osłabieniem po schronisku. Nie myśleliście o tym, że sunia może mieć dysplazję ? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chętnie zaopiekuję sie pieskiem spanielkiem,pies moze byc starszy. [B]Dane kontaktowe[/B] 507 611 590 ul.Zagumienna 9/1 m 10 15-866 Białystok [B]Co wy na to ?[/B] -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekoladka pojechała na majówkę, biega sobie codziennie na podwórku i chyba poczuła się stróżem, bo warczy na obcych. Jest o swoją rodzinę bardzo zazdrosna, przyjaciela NPC kilka razy ugryzła... Ale, jak zapewnia mnie pani mam się nie martwić bo mają zamiar ją wytresować samodzielnie, a jak sobie nie poradzą, to skorzystają z usług behawiorysty. Do nich jest przemilutka. Mi się po prostu wydaje, że ona chce ich bronić... W każdym bądź razie ma u nich jak w raju, zdjęcia będą w przyszłym tygodniu.