Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. :Help_2: Wiem, że takie ciągłe podbijanie jest nie fair wobec innych psów, ale Mojra naprawdę potrzebuje pomocy! :Help_2:
  2. Cerberku, opowiadaj nam tu szybciutko jak się czuje moja Kokunia? Moja sunia miała ropomacicze bezobjawowe, dowiedzieliśmy się dopiero podczas sterylizacji. Nieleczone ropomacicze może przerodzić się w raka. Myślę, że trzeba szybko zbierać kasę na zabieg
  3. [quote name='madzia828']Rybc!a czy sunia miała allegro? jak nie to zaraz ją wrzucam:p[/QUOTE] Tak Madziu, ona ma Allegro zrobione przez Aneczkę !
  4. Kurczę, Cerberku jeśli jesteś w trudnej sytuacji mogłaś mówić od razu... Wtedy od początku zbieralibyśmy pieniądze, bo w trzy minuty niczego się nie załatwi, a pieniądze potrzebne są na już !
  5. [quote name='N-a-l-a']Czy ktoś wie czy takie blogi są płatne?[/quote] Blogi w Onecie są bezpłatne.
  6. [quote name='lupe'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/mop.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/mop2.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/mop3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Śliczne! Bardzo dziękuję :loveu:
  7. Cudna? Ona jest idealna. Cicha, spokojna, ustatkowana, nie rozrabia, nie szczeka, wrażliwa, kochana, przymilna, piękna...
  8. Coolydiano, Poznań, a Starogard Gdański, to jak napisała Pajunia ogromna różnica. Ja tu, w Elblągu na dzień dzisiejszy działam praktycznie sama, jedynie Gonitwa podtrzymuje mnie na duchu i towarzyszy mi w wizytach w schronisku. Uwierz mi, że zrobiłabym wszystko dla tych psów , jeśli była by tylko taka możliwość.
  9. Super , może od razu znajdziemy jej domek! Dziękuję za pomoc Moniko!
  10. Aniu, jest taka sprawa ,że sunia ma już zapewnioną opieką, zrzeszyłam ludzi którzy chcieliby pomóc, wszyscy zbierają pieniądze, z jednej strony głupio byłoby mi teraz im mówić, że to wszystko co robią, idzie na marne. Byłoby świetnie, gdyby Lula znalazła dom, ale nie wiem jaki ona ma stosunek do innych zwierzaków, nie chciałabym żebyście przeze mnie mieli później z nią problemy. Ja niestety tego sprawdzić nie mogę, nie mam takiej możliwości. To niezręczna sytuacja!
  11. Może nie taki piękny jak banner Lupe, ale narazie może być! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2992/czarnyzb8.gif[/IMG][/URL]
  12. Piękna mordka wzbija się do góry, a cioteczkom pokazuje swoje nowe zdjęcie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1664/dsc06794nd4.jpg[/IMG][/URL]
  13. Dzisiaj powystawiam Lisię na kilku portalach, może w końcu to coś da!
  14. [quote name='madzia828']Mojra juz na allegro [URL="http://www.allegro.pl/item192738399_mojra_goldenkowata_sunia_blaga_0_dom_.html"]www.allegro.pl/item192738399_mojra_goldenkowata_sunia_blaga_0_dom_.html[/URL][/quote] Dziękuję Madziu! :loveu:
  15. [quote name='Cerber']No nie źle, ale oddamy taką chorowitą sunkę???? [/quote] A skąd założenie, że jest chorowita? Jeszcze nic nie wiadomo, a teraźniejsze objawy mogą być spowodowane osłabieniem po schronisku. Nie myśleliście o tym, że sunia może mieć dysplazję ?
  16. Chętnie zaopiekuję sie pieskiem spanielkiem,pies moze byc starszy. [B]Dane kontaktowe[/B] 507 611 590 ul.Zagumienna 9/1 m 10 15-866 Białystok [B]Co wy na to ?[/B]
  17. Czekoladka pojechała na majówkę, biega sobie codziennie na podwórku i chyba poczuła się stróżem, bo warczy na obcych. Jest o swoją rodzinę bardzo zazdrosna, przyjaciela NPC kilka razy ugryzła... Ale, jak zapewnia mnie pani mam się nie martwić bo mają zamiar ją wytresować samodzielnie, a jak sobie nie poradzą, to skorzystają z usług behawiorysty. Do nich jest przemilutka. Mi się po prostu wydaje, że ona chce ich bronić... W każdym bądź razie ma u nich jak w raju, zdjęcia będą w przyszłym tygodniu.
  18. Miał być domek, ale nie wyszło, więc szuuukamy!
  19. Melisa, ty taka biedna jesteś i nikt cię nie chce. Nawet tymczas żaden się nie zlituje :( Ludzie, pomocy! Ona coraz częściej przejawia oznaki lęku...
×
×
  • Create New...