Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Hurra! Moja praca nie idzie na marne! Spójrzcie tylko: [URL]http://warszawa.naszemiasto.pl/wydarzenia/759427.html[/URL] Zajmę się również ogłoszeniem psiaków na Alegratce.
  2. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Batiskaj, to żeście przeżyli przygodę przy tej wystawie. Życzę Wam, aby się nigdy nie powtórzyła!!
  3. [quote name='Gonitwa']Co do chodzenia na smyczy ja radzę tak: Jak zaczyna ciągnąć to zatrzymujesz się i stoisz... stoiszm stoisz i po jakiejś chwili gdy mała się trochę uspokoi- najlepiej gdy sama poluzuje smycz- wołasz ją i chwalisz... I tak w koło naokoło- ja swojego cielaczka tak nauczyłam. Druga metoda to na smakołyki- np kawałki parówki lub mrożona- suszona wątróbka. Jak idzie blisko i na luźnej smyczy to dajesz i chwalisz... a tak w ogóle to radze założyć wątek w odpowiednim dziale lub zalogować się na [URL="http://www.szkoleniepsow.fora.pl"]www.szkoleniepsow.fora.pl[/URL] ;)[/quote] Prawie o tym samym napisałam wyżej ;) Piotrek na pierwszym miejscu stawia sterylkę, a po niej wybierze się ewentualnie na kursik posłuszeństwa z małą.
  4. [quote name='Gonitwa']Ale przy okazji podbiłaś wątek;) To zawsze jakaś pomoc;)[/QUOTE] A po co taka pomoc, skoro psa nie ma?
  5. [quote name='Gonitwa']A ja jutro idę Do Ani na imprezę urodzinową;)[/QUOTE] Tak, to prawda. Ciasto, torcik i pyszny kokosowy likier czeka!
  6. Nie wiem czy to może być jeszcze aktualne? [URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?nr=2512[/URL] Ale spójrzcie, komputer do oddania. A gdyby tak znaleźć sponsora na internet? Pani Joanna mogłaby wtedy otworzyć jakąś stronę adopcyjną... I jeszcze coś takiego: [URL]http://www.hkt-klimat.strefa.pl/forum/viewtopic.php?t=448&sid=0f107c53ab301c55f2793217d2ea02b9[/URL]
  7. [quote name='lamia2'] W środę odbieram 3 tysiące litrów mleka, makaron i kaszę[/quote] Uuu, to będzie uczta :cool3:
  8. No i dalej , do sklepów zoologicznych w Warszawie: [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Mega~Zoo%22+Hurtownia+Artykulow+Zoologicznych-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C5620848B3295T1ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Aquarium+Farm%22+Sklep+Zoologiczny-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C5797964B3295T9ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Ara%22+Hurtownia+Zoologiczna+Czeslawa+Swinarska-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C4596459B3295T10ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22JAMNIK%22+Sklep+zoologiczny+i+artykuly+ogrodnicze+G+Kunicka-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C7544540B3295T24ROP10PN2V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Miejski+Ogrod+Zoologiczny-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C4594010B948T28ROP10PN2V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Nerowawpl%22+Sklep+Zoologiczny-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C7968929B3295T31ROP10PN3V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Pabemia+Zoocenter%22+Sklep+Zoologiczny+Pawel+Jachnis-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C4071030B3295T34ROP10PN3V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Primavera%22+Hurtownia+Zoologiczna+Jolanta+Kunicka-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C4875388B3295T42ROP10PN4V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Pyszczak%22+Sklep+Zoologiczny-zoologiczny----I-------warszawa-N1O0R0E1C5755205B3295T44ROP10PN4V1IP0_INF.html[/URL] Poszperałam jeszcze w internecie i znalazłam kilka ofert "oddam" [B]Oddam:[/B][B]materac spręzynowy na ramie drewnianej 160x200cm[/B] Komu:wszystkim Szczegóły:Materac używany, ale jeszcze może komuś posłużyć Kto:Jacek Dane adresowe:Prymasa Tysiąclecia, Warszawa tel.:885553323 ( Materac chyba też się przyda? Czy pani Joanna ma np. część psów w budynku? ) [URL="http://allegro.pl/item225287391_lodowke_za_grosze_oddam.html"][/URL]
  9. E tam, od razu niesamowita... Napisałam jeszcze do warszawskich klinik weterynaryjnych z prośbą o pomoc. Może mają jakieś niepotrzebne obróżki owadobójcze, środki przeciw pchelne, które już niedługo tracą swoją ważność? Tam się przecież przydadzą. [URL]http://www.pf.pl/serwis/Klinika+Weterynaryjna+Bemowo-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C4102338B430T1ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Przychodnia+Weterynaryjna+Jatagan-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C7406950B430T3ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Przychodnia+dla+Zwierzat-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C6550986B430T4ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Przychodnia+Weterynaryjna+Marciszewska+Aneta+Janowska+Ewa-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5753464B430T5ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL="http://www.pf.pl/serwis/%22Okulistyczny+Gabinet+Weterynaryjny+Jacek+Garncarz%22-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5209931B430T6ROP10PN0V1IP0_INF.html"]http://www.pf.pl/serwis/%22Okulistyczny+Gabinet+Weterynaryjny+Jacek+Garncarz%22-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5209931B430T6ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Wawer%22+Klinika+Malych+Zwierzat-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C4075454B430T7ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Anima+SC+Lecznica+Zwierzat-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C4458114B430T10ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Beata+Musial+Gabinet+Weterynaryjny-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5518632B430T11ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Bm+Wet+SC+Beata+Musial+Magdalena+Krzeminska+Przychodnia+Weterynaryjna-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C7570085B430T12ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Bobowska+Magdalena+~+Szpital+dla+Zwierzat-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5512722B430T13ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/LECZNICA+DLA+ZWIERZAT+provet+SC+Lek+wet+Bozena+Stoklosa+Tadeusz+Stoklosa-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5483861B430T15ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Lecznica+Zwierzat+%22Sfora%22-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C4073199B430T16ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Ginvet%22+Ochockie+Centrum+Weterynaryjne-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5325970B430T17ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22+Na+Katalonskiej%22+Lecznica+Weterynaryjna+Andrzej+Szlesinski-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5610305B430T18ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%224+Lapy%22+Przychodnia+Weterynaryjna+Beata+Rudnicka~Brzezny-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5573558B430T20ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] Dodatkowo: Mój Pies: [URL]http://www.pf.pl/serwis/Moj+Pies+Redakcja-weterynarz----I-------warszawa-N1BI430O1R0E1C5452869B430T2ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL]
  10. Teraz już nie będę dzwonić, bo późno się zrobiło. Może jutro mi się uda, chociaż tato wyjeżdża, a tylko z jego komórki telefonuję (on ma firmową, a ja kurna chata muszę potem dopłacać do abonamentu ;p )! Chciałabym powiedzieć, że na Alegratce ogłoszenie obejrzało już kilkanaście osób. Co zrobiłam teraz? Znalazłam kilka super ofert- warto byłoby zadzwonić i zapytać się- proszę Was o to, ja niestety nie mogę tego załatwić, jestem nastolatką, ludzie mogą pomyśleć, że robię ich w konia. Ludzie na początku września chcą oddać lodówkę. Są z Warszawy. Ogłoszenie zostało dodane dzisiaj. Brakuje jedynie drzwiczek do zamrażarki, ale myślę, że to nie jest aż tak istotne, bo najważniejsze jest chyba to, że chłodzi. [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/85/12482485.html[/URL] Szafki z płyty laminowej- w ogłoszeniu powiedzieli, ze są zniszczone, więc wątpię, by ktoś był tym zainteresowany. A może w schronisku się przyda? [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/35/12427135.html[/URL] Tu też chcą oddać 10 letnią, sprawną lodówkę (podejrzewam, że obie są małe, więc może do schroniska przydałoby się wziąć np. dwie, trzy?) [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/68/12424768.html[/URL] Pomyślałam też, żeby napisać do kilku sklepów mięsnych w Warszawie, może zgodziliby się np. cotygodniowo oddawać starszy lub niekupiony towar, wtedy znaleźlibyśmy kogoś z Warszawy, kto to by ewentalnie odebrał i zawiózł do przytuliska. Napisałam do: [URL]http://company.yellowpages.pl/Polska/mazowieckie/Warszawa/34346/index.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/Podravka+Polska+Sp+z+oo-mięsny----I-------warszawa-N1O1R0E1C7962331B9089T2ROP10PN0V1IP0_INF.html[/URL] (artykuły spożywcze- pomyślałam o ryżu, oleju itp.). [URL="http://www.pf.pl/serwis/%22Agraimpex%22+Sp+z+oo-mięsny----I-------warszawa-N1O1R0E1C5678310B9089T16ROP10PN1V1IP0_INF.html"]http://www.pf.pl/serwis/%22Agraimpex%22+Sp+z+oo-mięsny----I-------warszawa-N1O1R0E1C5678310B9089T16ROP10PN1V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Duda%22+SA+Zaklady+Miesne-mięsny----I-------warszawa-N1O1R0E1C4677801B8680T33ROP10PN3V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Duda%22+SA+Zaklady+Miesne-mięsny----I-------warszawa-N1O1R0E1C4677801B8680T33ROP10PN3V1IP0_INF.html[/URL] [URL]http://www.pf.pl/serwis/%22Makton%22+Sp+z+oo+Centrum+Miesne-mięsny----I-------warszawa-N1O1R0E1C5350606B9040T74ROP10PN7V1IP0_INF.html[/URL]
  11. Kurczę, ale mi się przykro zrobiło... Do psów rasowych zagląda tyle osób, a kundelki? W mojej galerii takie pustki...
  12. Ale fajna galeria! Jacky jest słodki, bardzo przypomina mi psa mojego kolegi, Binga. Zapraszam do mnie.
  13. [QUOTE]Zuzka faktycznie oazą spokoju nie jest! Napisałaś, że kupiłaś Zuzce frisbee - czy to jej pierwsze spotkanie z talerzem czy jest już wyćwiczona w łapaniu (a Ty w rzutach)?[/QUOTE] Zuzka potrafiła łapać talerz bez żadnego uczenia, a ja rzucać umiem, bo bawiłam się tym nie raz, będąc mniejszą dziewuszką. A tak pozatym to witam cię MIROSZKI serdecznie, bo dawno cię tu nie było, kochana!
  14. W górę Eruńcia! Gonitwa, zrób ogłoszenia na kupsprzedaj z moimi danymi, bardzo proszę !
  15. Ja zdjęcia dostałam na komórkę, są cudowne. Aparat ponoć pożyczony i przy mojej pomocy będziemy wstawiać :) Majka nie boi się burzy, coraz bardziej przyzwyczaja się do huku samochodów i rowerzystów. Jest coraz lepiej. Gdy do domu wchodzi Piotrek, Majka posikuje. Myślę, że to jest spowodowane szczęściem i strachem. Piotrek też tak sądzi.
  16. Możesz je tu zacytować? Bardzo proszę. Nie mam czasu śledzić całego wątku.
  17. [quote name='Zmysł']Działasz błyskawicznie! A czy rozmawiałaś już z Joanną?[/quote] To dopiero początek, resztę zrobię, jak goście się rozejdą, bo nie wypada mi siedzieć nad ogłoszeniami i przytuliskiem, kiedy goście czekają :) Z Joanną nie rozmawiałam, narazie nie mam czasu. Może później, może jutro.
  18. Zaczynam działać. Narazie napisałam do portali warszawskich z prośbą o ukazanie artykułu o przytulisku pani Joanny. Czekam na odpowiedź od: [URL]http://www.warszawa.jrr.pl/contact.php?a=succes[/URL] [URL]http://www.um.warszawa.pl/[/URL] [URL]http://www.warsawtour.pl/[/URL] [URL]http://www.e-wawa.pl/[/URL] [URL]http://www.warszawa.pl/[/URL] [URL]http://miasta.gazeta.pl/warszawa/0,0.html[/URL] [URL]http://www.nasza.warszawa.pl/[/URL] [URL]http://www.warszawaonline.pl/[/URL] [URL]http://www.warszawa.org.pl/[/URL] [URL]http://eela1.blox.pl/html[/URL] [URL]http://www.warszawa.iorg.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.naszemiasto.pl/miasto.html[/URL] [URL]http://warszawa.pogodzinach.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.fotolog.pl/[/URL] [URL]http://www.kulturalna.warszawa.pl/[/URL] I tu: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/637019_pomoc_dla_przytuliska_pani_joanny.html[/URL] A teraz uciekam, bo goście przyszli (mam dzisiaj urodziny)
  19. Zmysł, wielkie dzięki za numer do Pani Joasi. Mam taki plan, by ogłosić zbiórkę żywności i pieniędzy na psiaki z tego przytuliska. Poszukam w miarę możliwości (i czasu) portalów warszawskich, gdzie można dodawać ogłoszenia w kategorfii ZWIERZĘTA. Wierzę, że ktoś ze stolicy będzie chciał pomóc. Poszukam też ogłoszeń "ODDAM", może znajdę coś ciekawego. Zostaje jeszcze bazarek- na chwilę obecną przygotowałam wór ładnych ciuchów i książek- pieniędzy uzbieram sporo, obiecuję. Cieszę się, że mogę pomóc.
  20. Ależ uroczy, czy on jesat duży? Zdjęcienie do końca przedstawiają jego wielkość...(bo ja widzę tylko jedno)
  21. Widzę, że sytuacja jest naprawdę ciężka. Ile pieniędzy brakuje jeszcze na spłacenie długu? Czy sytuacja się troszeczkę poprawiła? Niestety nie mam czasu prześledzić całego wątku, więc proszę powiedźcie mi czego wam brakuje. Wiem, że pieniędzy. Czy macie już lodówkę? Będę robiła wszystko co w mojej mocy by znaleźć kilka rzeczy które tam się przydadzą. Dzisiaj zrobię też remanent w domu, porobię zdjęcia i powystawiam na bazarku, myślę, że chociaż z 200zł uzbieram. Lepiej przesłać gotówkę i wysłać ryż paczką, czy może bardziej przyda się sama gotówka? Proszę o odpowiedź, w miarę możliwości-szybką. Obiecuję, że pomogę.
  22. Kilka filmików: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/gPoCUewXdF/mov09102[/URL] [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/qLI6hlr2lu/mov09104[/URL]
  23. A żeby nie było, że Zuzka jest już stara, leniwa i powolna, pokażę wam zdjęcia i filmiki ze spaceru z pinczerkowatą Majką i labradorem Gonitwy, Orientem. Zuza i Majka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8048/dsc09108wb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1518/dsc09111nu3.jpg[/IMG][/URL] Zuza i Lusi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8107/dsc09115nr1.jpg[/IMG][/URL] Wystawowa poza i brzydko podwinięta obroża... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4528/dsc09120kv4.jpg[/IMG][/URL] Zuza i Oriś... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2114/dsc09133eg1.jpg[/IMG][/URL] PS Zmiana planów- teraz tylko zdjęcia, a jak przyjdę z zakupów (dzisiaj mam urodziny) to dodam filmy.
  24. [quote name='Asiaczek']Przy futrzastej Pyzie i jej futerku to Zuzka wygląda jak oaza spokoju... A może Zuzka zbliża się do cieczki? albo pogoda tak na nią wpływa... Pzdr.[/quote] Mylisz się kochana, obie są wariatkami jakich mało, Zuzka jest strasznie energicznym psem, choć potrafi dostosować się do tego, ze w domu trzeba być spokojnym (pomijając okolice godziny 20:00, kiedy dostaje totalnego powera w tyłku i lata po domu jak oszalała). Pozatym Zuzi cieczka nie grozi, 27 listopada miała sterylkę. Za to Pyza jest właśnie w trakcie i szykujemy powoli termin jej sterylki.
  25. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8176/a21uo1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6936/a22tg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9103/a25ds3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8093/a23gk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/928/a26er6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3865/a27sb1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...