Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Szarik został dodany na pudelkową stronę adopcyjną!
  2. Dziewczyny, ja się na rasach trochę znam, uwierzcie mi. To mix tollera, a kierownictwo nie będzie niczego sprawdzać, bo AŻ TAK to z nimi nie współpracuję... Basia, Mudik, Gucio- może wstawicie sobie banner z Rudą?
  3. [quote name='tanitka']czy jamniczka już w drodze do Warszawy??[/QUOTE] Tak. Nawet spotkałam się z panią na dworcu. Na pewno będzie jej tam dobrze, pani Alicja jest bardzo sympatyczną, opdowiedzialną kobietą. Ma doświadczenie w życiu z jamnikami. Zrobiłam nawet zdjęcia, ale jak na złość nie mogę znaleźć kabelka do aparatu!
  4. [quote name='madzia828']służe pomocą postaram się jak najszybciej dać sunie na allegro:cool3::cool3:[/QUOTE] Jesteś niezastąpiona.
  5. [quote name='Toller-Fox'] Uproś może kogoś żeby zrobił zdjęcie na spacerze- psiaki chyba wychodzą od czasu do czasu na spacerek??[/quote] Haha, chciałabym! :roll: Psy nie wychodzą na spacery. W naszym schronisku nie ma wolontariatu. Oprócz tego teraz tylko ja tam jeżdżę i tylko ja dysponuję aparatem. Suczka na pewno nie ma rodowodu, bo właściciele nie oddaliby jej, a zahandlowali... Jest trochę mniejsza i drobniejsza niż prawdziwy Toller. Proszę o wstawianie bannerka z Tollerką do siebie. Dzięki za pomoc.
  6. Zorganizuję, zorganizuję. Może Madzia mi pomoże? :cool3:
  7. Nowe ogłoszenia dla Kory: [URL]http://www.podajlape.pl/ogloszenia-lista/118,0,,1,0/wszystkie-wojewodztwa-Bokser.php[/URL] [U][URL]http://www.petworld.pl/1,16579.html[/URL][/U][URL="http://www.petworld.pl/add.html"][/URL] [URL]http://zwierzeta.pilne.net/pokaz_ogloszenia.php?idpodkat=268[/URL]
  8. Dzięki! Jeden wstawiam sobie, drugi Madzi.
  9. A wiecie, że jak ja ją postawiłam do tego zdjęcia, to stała tak mimo wiatru, mimo przechodzących ludzi, nic jej nie rozproszyło- prawdziwy pies na wystawy!
  10. Wiecie co? Tacy ludzie są żenujący. I bardzo dobrze, że nie zdecydowali się na Alfa.
  11. Bez wejścia do boksu tego nie sprawdzę, a nie wolno mi tego robić. Psa wyciągnąć też nie mam prawa , więc...
  12. [quote name='Puchatek']Banerek dla Tollerki. Jakieś imię chyba by się przydało. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78440"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Tollerka_banerek_07.gif[/IMG][/URL][/quote] Puchatku, niezmordowany człowieku- dziękuję Ci ! Tolerrka nazywa się Tollerka. Niezbyt ambitne imię, ale przy tylu bidach umysł mi wysiada...
  13. [quote name='carolinascotties'][B]KOPUJE Z WATKU - [/B] [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78448[/URL][/B] [B]"Otrzymałam telefon z północnej Wielkopolski od właścicielki szczeniąt teriera rosyjskiego. Mama szczeniaczków odeszła za tęczowy most i osierociła ośmiodniowe dzieciaczki. Potrzebna jest pilnie sunia która ma mleko(straciła swoje dzieci) i wykarmiła oraz odchowała maluszki. W zamian za to poświęcenie sunia ma gwarancję zamieszkania w domu z ogrodem do końca swych dni u psiarzy:smile: Jeżeli w jakimś schronie jest taka bieda to proszę o szybki odzew.[/B] [B]Mój tel 507 07 88 49.[/B] [B]Zapomniałam dodać że nie ma znaczenia z jakiego rejonu bedzie trzeba odebrać sunię"[/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]Kochani - dzwoncie jak najszybciej - moze to jeszcze aktualne....[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Dziewczyny, czy wy myślicie, że ona po 3 tygodniach ma jeszcze mleko? W ekstremalnych warunkach można je stracić o wiele szybciej, a ona cycków już dużych nie ma, więc uważam, że to nie ma sensu :shake:
  14. Nikogo nie zauroczył taki piękny kudłaczek??
  15. Madziu, one mają allegro, czy nie, bo się już pogubiłam?
  16. W poniedziałek Korze było tak zimno, że siedziała w budzie dygocząc i spojrzała na mnie tak, jakby chciała mi powiedzieć "zabierz mnie stąd jak najprędzej". Nawet do mnie nie wyszła...
  17. Żadnej gończakowej cioteczki na wątku? Nieładnie...
  18. Zadnej pudlowej cioteczki na wątku? Nieładnie.
  19. Lila, dzisiaj miałam telefon w sprawie adopcji, ale pani zrezygnowała , jak się dowiedziała gdzie jesteś...
  20. Bannerki Chałwy zostały dodane w pierwszym poście ogólnego elbląskiego wątku. :lol:
  21. Zapraszam do umieszczenia bannerka Chałwy do swojego, zajmuje tak mało miejsca, a może naprawdę pomóc!
  22. Wiecie co wam powiem? Sprawa Ery mnie dobija. Spróbuję jutro po szkole poszukać jakiegoś wolnego tymczasu w Mapie Pomocy Dogo, może jakoś ściągnę na ten wątek ciotki, które będą w stanie pomóc. To już 35 strona i ŻADNEGO TELEFONU o Erę.
×
×
  • Create New...