-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Maleńka nie poddawaj się, coś się dla ciebie znaleźć musi! -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę kochanie! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mika jest narazie w schronisku. Mam nadzieję że sprawa niedługo wyjaśni się. -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6654848#post6654848[/URL] Bazarek :)
-
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']A gdzie pracujesz? W szkole? Czyżby nauczanie początkowe tak jak moja siostra?[/quote] O ile dobrze pamiętam to na świetlicy. :eviltong: -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cymes dzisiaj tak smutno patrzył na mnie zza krat... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1738/5dcm6.jpg[/IMG][/URL] Prawda, że chodzi o to zdjęcie? -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']mogę małą dac na allegro tylko jakiś tekst potrzebny :razz::razz:[/QUOTE] Cioteczki, ja sama nie wyrabiam ze wszystkim- wszystkie wątki trzeba podbić, zrobić ogłoszenia- aktualizować... Do tego jeszcze teksty... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/57/11kz6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3189/12ji8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1432/13yd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7588/14gv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5445/15so8.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7319/19410180oj9.jpg[/IMG][/URL] Kolega Zuzi [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6548/92102985bp8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/502/20994200ok1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6798/10uk8.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6608/4dyb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/3036/6dsf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1738/5dcm6.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia z Kłębowa (opowiem Wam na czym polega nasza zabawa: ja wyrywam kępę trawy i wyrzucam ją do góry, a Zuzka hałasując skacze i łapie ją w buzię- po 20 minutach mam mnóstwo zdjęć, a Zuza jest zmęczona). [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/8597/67183696vl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5755/32632808nu9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9572/45136602vw1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8250/33550699yn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5734/22649385jz1.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Trochę się spóźniłam, ale jak obiecałam, to jestem: Najpierw trochę Pyzy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8590/000vi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5208/00ou9.jpg[/IMG][/URL] Teraz kilka fot domowych- podwórkowych To nasze podwórko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/884/3dyn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4796/1dmv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3097/2dil5.jpg[/IMG][/URL] -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ona długo w schronisku nie wytrzyma. Dni, a tym bardziej noce są coraz zimniejsze. Dzisiaj, mimo dość długich włosków, dygotała z zimna jak galareta. MIŁOŚNICY TOLLERÓW PÓŻCIE MI!! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Erciu, skarbie, jesteś cudowna. Dzisiaj cię wymiziałam, mam nadzieję, że to choć w jakimś stopniu zaspokoi twoją chęć miłości do ludzi... -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']Takiego psa raczej trudno nie zauważyc :cool3: a moze jest juz w nowym domu?[/quote] Boks dużych psów jest duży- mógł schować się za budy, mógł być w budzie- mówiłam wam, że nawet ostatnio niechętnie do mnie podszedł- stracił już nadzieję. -
[quote name='eurydyka']to tej czarnulce (rozumiem ze piszesz o moim avatarze) tez zrob fotki i bedziemy szukac dasz rade ja wyprowadzic na spacer i jakos opowiedziec o jej zachowaniu?[/QUOTE] Nie ma mowy o wyprowadzeniu psa, o zdjęciu zresztą też. Sunia ciągle siedzi w budzie, a do boksu wejść nie mam prawa. U nas nie można psów wyciągać, zabierać na spacery. Nawet ze zdjęciami jest problem!
-
Zdrowe podejście do sprawy, dzięki za robotę!
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj w schronisku. Alfa nie widziałam. Myślę jednak, że był za budami, lub w budzie, bo mocno padał deszcz.