Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Maleńka nie poddawaj się, coś się dla ciebie znaleźć musi!
  2. Nikt nie może dziewczyny, a pani już kupiła bilety, co myślicie o tym, żeby jamnisię puścić bez sprawdzenia domu? Wiem, że to trochę niewporządku, ale TAKA SZANSA SIĘ SPALI! Tanitka odwiedziłaby panią od razu po adopcji. Pani obiecała zdjęcia. Zadzwoniłaby do mnie w drodze powrotnej.
  3. Słuchajcie, Tanitka nie da rady dzisiaj umówić się z panią. Co robić? W takim razie biorę się za pisanie PW do Warszawianek które udzielają się na PwP, może któraś znajdzie dzisiaj wieczorem czas?
  4. Mika jest narazie w schronisku. Mam nadzieję że sprawa niedługo wyjaśni się.
  5. Podbijam i zapraszam do umieszczenia bannerka do swojego podpisu.
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6654848#post6654848[/URL] Bazarek :)
  7. [quote name='Gonitwa']A gdzie pracujesz? W szkole? Czyżby nauczanie początkowe tak jak moja siostra?[/quote] O ile dobrze pamiętam to na świetlicy. :eviltong:
  8. Cymes dzisiaj tak smutno patrzył na mnie zza krat...
  9. Pamiętam, pamiętam. I myślę co by tu z drugą jamnisią wykombinować. Teraz wszystko w rękach Tanitki i pani Alicji- jeśli jutro się umówią i wszystko pomyślnie się uda- czekolada będzie miała dom!
  10. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1738/5dcm6.jpg[/IMG][/URL] Prawda, że chodzi o to zdjęcie?
  11. [quote name='Gonitwa']Podbijam i idę biologię poczytać- skończyło się dobre...[/QUOTE] No to nieźle, Gonitwa- u mnie cały tydzień jeszcze laba !
  12. [quote name='madzia828']mogę małą dac na allegro tylko jakiś tekst potrzebny :razz::razz:[/QUOTE] Cioteczki, ja sama nie wyrabiam ze wszystkim- wszystkie wątki trzeba podbić, zrobić ogłoszenia- aktualizować... Do tego jeszcze teksty...
  13. Tanitko,a może ty umówiłabyś się z panią Alicją z Warszawy na kontrolę przedadopcyjną? Byłabym ci ogromnie wdzięczna. Zdjęcia zrobić nie dam rady. Jak będę miała coś pachnącego, to zleci się 10 innych suczek, a jamniczka zostanie w budzie, tak jak zawsze.
  14. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/57/11kz6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3189/12ji8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1432/13yd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7588/14gv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5445/15so8.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7319/19410180oj9.jpg[/IMG][/URL] Kolega Zuzi [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6548/92102985bp8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/502/20994200ok1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6798/10uk8.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6608/4dyb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/3036/6dsf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1738/5dcm6.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia z Kłębowa (opowiem Wam na czym polega nasza zabawa: ja wyrywam kępę trawy i wyrzucam ją do góry, a Zuzka hałasując skacze i łapie ją w buzię- po 20 minutach mam mnóstwo zdjęć, a Zuza jest zmęczona). [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/8597/67183696vl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5755/32632808nu9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9572/45136602vw1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8250/33550699yn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5734/22649385jz1.jpg[/IMG][/URL]
  17. Trochę się spóźniłam, ale jak obiecałam, to jestem: Najpierw trochę Pyzy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8590/000vi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5208/00ou9.jpg[/IMG][/URL] Teraz kilka fot domowych- podwórkowych To nasze podwórko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/884/3dyn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4796/1dmv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3097/2dil5.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ona długo w schronisku nie wytrzyma. Dni, a tym bardziej noce są coraz zimniejsze. Dzisiaj, mimo dość długich włosków, dygotała z zimna jak galareta. MIŁOŚNICY TOLLERÓW PÓŻCIE MI!!
  19. Erciu, skarbie, jesteś cudowna. Dzisiaj cię wymiziałam, mam nadzieję, że to choć w jakimś stopniu zaspokoi twoją chęć miłości do ludzi...
  20. Proszę o pomoc w ogłoszeniach. Za dużo psów, bym wszystko mogła robić sama. Chałwa dzisiaj została wymiziana za wszystkie czasy ;)
  21. [quote name='ruda76']Takiego psa raczej trudno nie zauważyc :cool3: a moze jest juz w nowym domu?[/quote] Boks dużych psów jest duży- mógł schować się za budy, mógł być w budzie- mówiłam wam, że nawet ostatnio niechętnie do mnie podszedł- stracił już nadzieję.
  22. [quote name='eurydyka']to tej czarnulce (rozumiem ze piszesz o moim avatarze) tez zrob fotki i bedziemy szukac dasz rade ja wyprowadzic na spacer i jakos opowiedziec o jej zachowaniu?[/QUOTE] Nie ma mowy o wyprowadzeniu psa, o zdjęciu zresztą też. Sunia ciągle siedzi w budzie, a do boksu wejść nie mam prawa. U nas nie można psów wyciągać, zabierać na spacery. Nawet ze zdjęciami jest problem!
  23. Zdrowe podejście do sprawy, dzięki za robotę!
  24. Byłam dzisiaj w schronisku. Alfa nie widziałam. Myślę jednak, że był za budami, lub w budzie, bo mocno padał deszcz.
×
×
  • Create New...