-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj ciocia Rybc!a wyczochrała nieco morduchnę! -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narzucanie narzucaniem, a ciotka Rybc!a swoje zrobiła i i tak mordę wyczochrała ;) -
[quote name='Gonitwa']Brawo! Wiedziałam...[/QUOTE] Czy "BRAWO" to nie wiem, bo nigdy nie dowiem się w jakich warunkach pies przebywa...
-
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odwiedziłam dzisiaj Snoopy'ego. To radosny psiak, chyba nie skończył jeszcze roku. -
[quote name='Gonitwa']Maleńki do Ciebie też uśmiechnie się los![/QUOTE] Chyba się uśmiechnął. Elvis został zaadoptowany!
-
Z niecierpliwością czekam na nowe, piękne bannerki!
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj odwiedziłam Alfika. Był nieco smutny, leżał schowany za budą. Byłam niemalże pewna, że ktoś go zaadoptował. W głębi duszy cieszyłam się, a nagle na widoku pojawił się wielki nochal kudłacza. Poszczekał trochę, pomajtał ogonkiem i pomaszerował w ulubione miejsce. Ot to, cały Alf. -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja to zrobiłam! -
Aszka, teraz Nika jeszcze w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1918/luiserc8.gif[/IMG][/URL] Azja, teraz Lulu, jeszcze w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6880/rudasiostrakv5.png[/IMG][/URL] A tu razem, w nowym domku: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5452/suniory006oi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5023/nl019va4.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4956/nl013yl5.jpg[/IMG] [URL="http://img171.imageshack.us/my.php?image=suniory006oi9.jpg"][/URL]
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lamia, a może wcisnęłabyś bannerek Abi i Dabi do siebie? Jak widzę to dwa miejsca zajmuje Kazio...;) -
Jak to jest z tym Fiolcio33? Słyszałam kiedyś, że zabiera on szczenięta ze schroniska, robi aukcje na Allegro wciskając ludziom totalny kit, a za zarobione pieniądze kupuje karmę do przytułku. Ale czy to dobra taktyka? Takie psy ponownie mogą wrócić do schroniska, bo np. urosły za duże, prawda? A może to wszystko nieprawda?
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pyszczaku cudny, kocham cię nad życie! -
Zapytam na pewno, nie zapomnę. Kontakt podawać do mnie, bo to ja zajmuję się elbląskimi adopcjami. GSM 691364660, GG 5722414, email: [email][email protected][/email]
-
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pyszczaku cudny, kocham cię nad życie! -
Pyszczaku cudny, kocham cię nad życie!
-
Madziu, banner zmieniłam, póżniej zrobię tak, żeby każda z nas (ja, Ty i Gonitwa) miała inny bannerek- czyli każdy pies będzie miał swoją szansę.
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jestem niezmiernie wdzięczna! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję serdecznie, bannerki są prześliczne! Zależy mi bardzo na bannerku dla Ery... -
[quote name='Neigh']No to niestety ja odpadam.............chciałam jej sfinansować szczepienie na zakaźne........inaczej ani moja mama ani ja nie mogłybyśmy mieć z nią kontaktu ( niedawna panleukopenia u mnie ). Jednak Rybcia twierdzi, że to niemożliwe. Szkoda........wieeelka szkoda. Nie mam co Mamie smaku robić....:-([/QUOTE] Spytam w schronisku, ale naprawdę wątpię. :(
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Skoro wiesz co robisz to dobrze. Jednak czasami trzeba Ci przypomnieć, że popełniasz błędy. No chyba, że zaprzyjaźniłaś się z kierowniczką schroniska i kolejne zniknięcia nie będą miały miejsca.[/quote] Oczywiście, że popełniam błędy. Bo kto tego nie robi? Poinformuję Was o wszystkim po adopcji Miki. Narazie nie chcę zapeszać. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Aż za bardzo się stara... Zapomina o Mopie, Bonicie...[/QUOTE] Nie zapomina, nie zapomina. Wiem co robię, nikt nie musi zwracać mi uwagi. -
(...) rad z naszego wieloletniego doświadczenia życia z psami...
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Wszystko o psach
[QUOTE]Temat w sumie fajny tyle że dość kontrowersyjny , bo ile ludzi tyle racji tyle różnych psów co jednym służy ,a innym szkodzi. Temat powinien być , [I]xxxx rad z naszego wieloletniego doświadczenia życia z psami[/I] ;-) [/QUOTE] Tytuł wątku zmieniony. -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Gosia dzisiaj ze mną nie jedzie. Zostanie z Tośką. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diana S']Kiedy malenka jedzie do domku?....[/quote] Już niedługo, cioteczki, już niedługo... Ciocia Rybc!a się bardzo stara ;)