-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No a jak mogłam sprawdzić ? :roll: -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Nie otwiera mi się ten wątek, który dostałam od Ciebie Aniu więc nie bardzo wiem o co chodzi. Ale z tego co się ORIENTuję to jeżeli wszystko na rancho jest w porządku to nie może zostać zamknięte przez nikogo jak tylko przez samą Pajunię..[/quote] Abi ma naderwane ucho! :placz: Okropnie leci jej krew, wszystkie suki ją liżą, musiały się chyba pogryźć. Rana jest poważna, boję się, że w takich warunkach wda się jakaś infekcja, zakażenie! :placz: -
No, ciotka cię dzisiaj wymiziała i obiecała domek, a ja dotrzymuję słowa :)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy częściej. -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tobi nadal w schronisku... -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiedzmata'] A co z tą panią z Londynu?[/quote] Pani się do mnie nie odzywa :roll: -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']weszlam tak jakos przez przypadek...:-(sliczna psinka... i widze, ze wy tez borykacie sie z niepowaznymi ludzmi, ktorzy zrezygnowali albo ktos komus wykrecil niezly numer:placz: ja juz nie mam sily....robie sobie chyba jakis urlop:placz: usciski dla wszystkich pomagajacych:-([/quote] Dziękuję za miłe słowa... -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może narazie wstrzymajcie się z ogłoszeniami, dzwoniła do mnie miła pani z Warszawy, jutro ma mi dać ostateczną decyzję, jej suczka umarła, a pies-wyżeł potrzebuje koleżanki, bo jest samotny. -
Ja też chętnie pooglądałabym sobie jakieś nowe zdjęcia psiaków...
-
Nie uwierzycie, ale Chałwa dzisiaj pojechała do nowego domu. Dalej będzie elblążanką. Państwo znaleźli kilka ogłoszeń elbląskich suczek w internecie, los chciał, że byliśmy w schronie w tym samym czasie /na szczęście/. Faworytką taty była Chałwa i jej uszy, faworytką Pani była Abi, a faworytką jednej z córek była Feta. I którego psa wybrać? Padło na Chałwę, zauroczyła ich. Dom świetny, rodzina-doświadczona, 3 dzieci, w tym jedna córka w moim wieku- z którą będę codziennie korespondować na komunikatorach :) Bardzo się cieszę, mam zdjęcia Chałwy, ale dodam je dopiero później, narazie zajęłam się szkołą...
-
Moje zdjęcia: [URL="http://www.XxXRybciaaXxX.fotka.pl"]www.XxXRybciaaXxX.fotka.pl[/URL] - wysyłajcie zaproszenia jak macie konta ;)
-
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Polarna Legenda']Sorry ale czegoś tu nie rozumiem.Piszesz że pies ma problemy zdrowotne a więc tak na chłopski rozum-powinien go zobaczyć weterynarz ale nie może bo pani kierownik nie pozwoli wyciągnąć psa z boksu??:crazyeye: Przecież to chore!To w Waszym schronisku nie leczy się psów?????? W takim razie jak pomóc?[/quote] Pani kierownik=pani weterynarz. :roll: -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5188/dsc03485zj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/222/dsc03428th6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6411/dsc03480ob5.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dzisiaj znowu byłyśmy w lesie, ale zdjęć nie zrobiłam,aż mi wstyd- było tak pięknie. Mam jednak, za dzisiejszą gafę zdjęcia domowe Zuzi- mam nadzieję, ze "narazie" Was to zadowoli? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5482/dsc03367gm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7791/dsc03369yz8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/7554/dsc03398bo9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3777/dsc03406qu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7556/dsc03426mx1.jpg[/IMG][/URL] -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Na to pytanie odpowie tylko i wyłącznie pani kierownik. Nie radzę jednak dzwonić do schroniska. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Moniu, napisz, może wspólnymi siłami ci pomożemy? -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chyba kiedyś postawię ci statuetkę " najlepszy ogłaszacz elbląskich psów" ;) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Teście teściami ale Pani jest niepoważna (nawiasem mówiąc w tej sytuacji wcale nie jestem pewien czy to wszystko prawda). Jakby mi teściowie wywinęli taki numer to powiedziałbym że bardzo mi przykro ale mam już psa i nie stać mnie na utrzymywanie dwu (przecież tak jej zależało). Coś mi tu waniajet.[/quote] Pani rozmawiając ze mną płakała, więc chyba zależało jej na Mikuni... -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Moniu, nie trzymaj nas w niepewności...