Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. No a jak mogłam sprawdzić ? :roll:
  2. Oo, ja ostatnio marzyłam- domek koło Bażantarni- wielki ogród...5 własnych burków...kolejne 5 na tymczasie :)
  3. [quote name='Gonitwa']Nie otwiera mi się ten wątek, który dostałam od Ciebie Aniu więc nie bardzo wiem o co chodzi. Ale z tego co się ORIENTuję to jeżeli wszystko na rancho jest w porządku to nie może zostać zamknięte przez nikogo jak tylko przez samą Pajunię..[/quote] Abi ma naderwane ucho! :placz: Okropnie leci jej krew, wszystkie suki ją liżą, musiały się chyba pogryźć. Rana jest poważna, boję się, że w takich warunkach wda się jakaś infekcja, zakażenie! :placz:
  4. Sunia bez białego krawatu kuleje, ma całą czerwoną łapę, nie dojrzałam dokładnie, ale ma chyba wyrwany pazur :( Biega z tą łapą bo błocie, a jak stanie na dwóch łapach i oprze się na siatce, przeraźliwie piszczy.
  5. No, ciotka cię dzisiaj wymiziała i obiecała domek, a ja dotrzymuję słowa :)
  6. Dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy częściej.
  7. [quote name='wiedzmata'] A co z tą panią z Londynu?[/quote] Pani się do mnie nie odzywa :roll:
  8. [quote name='Niki-lidka']weszlam tak jakos przez przypadek...:-(sliczna psinka... i widze, ze wy tez borykacie sie z niepowaznymi ludzmi, ktorzy zrezygnowali albo ktos komus wykrecil niezly numer:placz: ja juz nie mam sily....robie sobie chyba jakis urlop:placz: usciski dla wszystkich pomagajacych:-([/quote] Dziękuję za miłe słowa...
  9. Może narazie wstrzymajcie się z ogłoszeniami, dzwoniła do mnie miła pani z Warszawy, jutro ma mi dać ostateczną decyzję, jej suczka umarła, a pies-wyżeł potrzebuje koleżanki, bo jest samotny.
  10. Ja też chętnie pooglądałabym sobie jakieś nowe zdjęcia psiaków...
  11. Nie uwierzycie, ale Chałwa dzisiaj pojechała do nowego domu. Dalej będzie elblążanką. Państwo znaleźli kilka ogłoszeń elbląskich suczek w internecie, los chciał, że byliśmy w schronie w tym samym czasie /na szczęście/. Faworytką taty była Chałwa i jej uszy, faworytką Pani była Abi, a faworytką jednej z córek była Feta. I którego psa wybrać? Padło na Chałwę, zauroczyła ich. Dom świetny, rodzina-doświadczona, 3 dzieci, w tym jedna córka w moim wieku- z którą będę codziennie korespondować na komunikatorach :) Bardzo się cieszę, mam zdjęcia Chałwy, ale dodam je dopiero później, narazie zajęłam się szkołą...
  12. Moje zdjęcia: [URL="http://www.XxXRybciaaXxX.fotka.pl"]www.XxXRybciaaXxX.fotka.pl[/URL] - wysyłajcie zaproszenia jak macie konta ;)
  13. [quote name='Polarna Legenda']Sorry ale czegoś tu nie rozumiem.Piszesz że pies ma problemy zdrowotne a więc tak na chłopski rozum-powinien go zobaczyć weterynarz ale nie może bo pani kierownik nie pozwoli wyciągnąć psa z boksu??:crazyeye: Przecież to chore!To w Waszym schronisku nie leczy się psów?????? W takim razie jak pomóc?[/quote] Pani kierownik=pani weterynarz. :roll:
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5188/dsc03485zj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/222/dsc03428th6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6411/dsc03480ob5.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dzisiaj znowu byłyśmy w lesie, ale zdjęć nie zrobiłam,aż mi wstyd- było tak pięknie. Mam jednak, za dzisiejszą gafę zdjęcia domowe Zuzi- mam nadzieję, ze "narazie" Was to zadowoli? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5482/dsc03367gm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7791/dsc03369yz8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/7554/dsc03398bo9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3777/dsc03406qu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7556/dsc03426mx1.jpg[/IMG][/URL]
  16. Na to pytanie odpowie tylko i wyłącznie pani kierownik. Nie radzę jednak dzwonić do schroniska.
  17. Moniu, napisz, może wspólnymi siłami ci pomożemy?
  18. Chyba kiedyś postawię ci statuetkę " najlepszy ogłaszacz elbląskich psów" ;)
  19. Mała będzie u Państwa dopiero jutro, Mrówa źle się poczuła i narazie Kora jest u niej.
  20. [quote name='Puchatek']Teście teściami ale Pani jest niepoważna (nawiasem mówiąc w tej sytuacji wcale nie jestem pewien czy to wszystko prawda). Jakby mi teściowie wywinęli taki numer to powiedziałbym że bardzo mi przykro ale mam już psa i nie stać mnie na utrzymywanie dwu (przecież tak jej zależało). Coś mi tu waniajet.[/quote] Pani rozmawiając ze mną płakała, więc chyba zależało jej na Mikuni...
  21. Moniu, nie trzymaj nas w niepewności...
  22. [quote name='asia_pie']Kochana, mnie kuszą wszystkie schroniskowe spanielki. :evil_lol: Ale niestety rodzice nie zgadzają się już na następnego psa. :placz: :mad: Ale ja to sobie odbiję, jak się tylko wyprowadzę. :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Skąd ja to znam ?
  23. [quote name='AgaiTheta']Psiaki elbląskie się pokazują![/QUOTE] O, kogo ja tu widzę ? ;)
  24. [quote name='asia_pie']Nelsonik jest już na spanielowym. :cool3: Swoją drodą, czy on ma taką długą sierść jak mi się wydaje czy to uszy takie długie? :roll:[/quote] Ma długie włoski, a na uszach i ogonie, to zupełnie długaśne
×
×
  • Create New...